-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

evet ta kendisiyerimseniben

Ayy tamam tamam :) Peki gelinliğini mi ekledi buraya?Ben onun gelinliğini çok merak ediyodum yaa nişanlığı çok güzeldi çünkü.. Bu arada herkese merhaba..

Ayy ya zaman yaklaştıkça heyecan artıyor..Ben kendime güzel bir barak takımı bulamadım arkadaşlar, yemek takımıma uygun bişi arıyorum ama hiçbiri içime sinmiyo.Var mı sizin beğendiğiniz bana tavsiye edebileceğiniz bir bardak takımı?

Ayy tamam tamam :) Peki gelinliğini mi ekledi buraya?Ben onun gelinliğini çok merak ediyodum yaa nişanlığı çok güzeldi çünkü.. Bu arada herkese merhaba..

bizden başka kimse yok canım başbaşa kaldıkopuyorumnanaktan
gelinliğini de ekledi ama açık olduğu için göğsünden yukaısı yoktu kesip koymuştu eteği flan görünüyordu ama kaçıncı sayfada hiç bilmiyorumkiCADIARZU

Canım ben gelmiştim neyim var neyim yoksa eklemiştim buraya fotoğraflarını ama son bikaç gündür ödevlerimi yapıyordum uğrayamadım hiç bu topiğe..

hmm hatırlayamadım ya kusura bakma mafoldumben
nasılsın keyifler nasılzemuszemus

Estağfurullah tatlım normaldir kısa zamanda bir sürü arkadaş ediniyoruz KK sayesinde, bazen hatırlayamadıklarımız olabilir arada kaydirigubbakcemile3
Keyifler iyi valla, hazırlık aşaması çok heyecanlı.. sırnaşık şey
Haftaya mobilyalarımızı alacağız inşaallah, uykularım kaçıyor heyecandan delikafadulden

Bende çok memnun oldum canım..Senin keyifler nasıl?
Olsun hayırlısı olsun ya..Okumak çok güzel bu arada keyfini çıkar sonuna kadar :)
Benim en güzel zamanlarım öğrencilikte geçti..
Hangi bölüm?

Öğrencilikte bir sürü çeyiz almıştım ben yaa harçlıklardan çok güzel para biriktiriyodum :))
Yatak odası için ne lazımsa öğrenciyken tamamlamıştım :)))

ayyy ne güzel heyecanlar zemuszemus
türkçe öğretmenliği 3.sınıf
sen mezunsun sanırım
anlat istersen biraz nasıl olsu ne zaman oldu nişandır çeyizdir konumuz bunlar galiba yerimseniben

Ben ıngiliz Dili ve Edebiyatı okudum canım, geçen yıl özel okulda çalıştım. Bu yılda formasyon alıyorum..
Öğretmenlik çok güzel, umarım sende seversin :)

Biz nişanlımla üniversitede ilk yılımda tanıştık opuyorumnanaktan
Bu Şubatta 6. yılımızı dolduracağız inşaallah
14 Mart'ta nişanlandık opuyorumnanaktan
Ve 5 Haziran'da evleneceğiz hayırlısıyla :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…