-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ayrı şehirlerdeyiz cnm
o yüzden haftada bir görüşüyoruz.
eğer çok kar kış olursa hafta da 2 ye çıkabiliyor :KK43:
birlikte olmak isterdim ama şimdi

evet cnm ya neyseki birlikte olmaya az kaldı tek tesellim bu benim.
çıkıyorum tatlım ben.
mutlu seneler.
2010 da görüşürüz bye byee

slm kızlar :) kepi kız ben alınganlık yapmadım şaka yaptım şeker işim vardı ondan çıktım kaprisli bi tip değilimdir :)
nisancımm çokkk sevindim canımmm çok şükürrr kalmışsın işte:)
kızlar herkez nişanlısıyla bugün ...ben burdayım bu akşam benimle takılcak varmı yalnızmı kaldım ???

bende burdayım yanlız kaldımm :umursamaz: :umursamaz:

Bu arada herkesin yeni yılı kutlu olsun..
Yeni yılda gönlünüzden geçen tüm güzelliklere kavuşmanız dileğiyle..
Sevgiler..

yeni yılınız,yeni çeyizler getirsin. onları güzelliklerle kullanalım inşallah. Allah kabul etsin Kardelen18

kızlar annem de bugün bana saten nevresim takımı almış.bi de yemek masası için masa örtüsü ve peçeteleri. ama görmedim o yüzden resim ekleyemiyorum

kızlar bugün hem yeni yıl hem de nişanlımla yani eşimle 2 yılımız doldu. ama uzağız çokkk özledim
ev arkadaşımla idare edicem artık yemek yedik dışarda bide pasta aldım tv eşliğinde yeriz süper bi yeni yıl...

slm kıslar nasılsınız yeni yılınız kutlu olsun sevdiklerinizle mutlu huzurlu yıllar diliyorum
ben bomba gibiyim çok mutluyum az önce nişanlım aradı ben konuşmak için aradı sandım hediye almış onu getirmiş çok mutlu oldum ev tadilatınla uğraşıyo ustalar var evde yarın görüşemicez diye getirmiş:asigim:

kızlar annem de bugün bana saten nevresim takımı almış.bi de yemek masası için masa örtüsü ve peçeteleri. ama görmedim o yüzden resim ekleyemiyorum

kızlar bugün hem yeni yıl hem de nişanlımla yani eşimle 2 yılımız doldu. ama uzağız çokkk özledim
ev arkadaşımla idare edicem artık yemek yedik dışarda bide pasta aldım tv eşliğinde yeriz süper bi yeni yıl...

öncelikle hayırlı olsun canım. huzurla kullan inşallah.
en güzeli. ben de annem babam ben yine aynı üçlü. her zamanki gibi yani.
iyi yıllar dilerim

sırnaşık şeysırnaşık şeyyemek takımı alocam,nevresim bornoz fln,halı
perdeler dikiliyo
öle takılıyorum boş boş
geçen nişanlımla buluştuk herks eşya bakıcaz sanıyo biz gezdik

Canım sen bizim ZARİFECİK misin hani nişanlığına bittiğim zayıflığına hayran olduğum çıtır kız mısın kaydirigubbakcemile3 Geçmiş sayfalara göz attım biraz ve böyle anladım.. Gelinliğinin fotoğrafını mı ekledin de kaldırdın sonra yaa ama ben çok merak ediyordum lütfen benimle de paylaşşşş zemuszemus

kardelen18 ALLAH kabul etsin canım, bize de dua et..
Kızlar en erken kim evlenecek aramızda?
Ben 5 Haziranda kısmetse..

X