Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

sulfatımm cok cıcıler yaaa

Sağol canım evet ciciler ve minicikler :1rolleyes:

tsk ederim canim

sulfat, beni zorladilar mecbur agzimi actim ama acana kadar 1 saat gecti aradan :)

bu arada anneciginin ördükleri süper.... ellerine saglik......

ıyiki de zorlamışlar ne güzel sonuçlandı bak kaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim canım, artık kolları ağrıyor öremiyor diye önceden yapmış kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sulfat bende cok beğendimm allah anneciiğine torunlarını ciciler içinde görmeyi nasip etsin ammin :)))ayy ne güzel küçücükken herseyy

sulfat bende cok beğendimm allah anneciiğine torunlarını ciciler içinde görmeyi nasip etsin ammin :)))ayy ne güzel küçücükken herseyy

Amiiiiiiinnnnnnn canım çok sağol :Saruboceq:

Evet küçükken herşey çok cici, bugün 12 haftalık hamile bir arkadaşımla bebiş cicileri baktık herşey o kadar güzelki insanın bebiş yapası geliyor :1rolleyes:

inşallah sulfat cım allah isteyen herkese versin bebiş..sanırım siz daha düşünmüyosunuz:$

esma bugun faruka resmını gosterdım ama resım eskısı gıbı net deıl anlayamadı bıde karanlıktı yaa

He bu arada, bugün babam ile konustuk, yaz icin.
Daha dogrusu annem dün aksamdan citlatmis birseyler.
iste büüyleee

ne kadar güzeeeeel canım çok sevindim senin adına. inşallh bundan sonrasıda çorap söküüü gibin geliverir. Seninde mutluluğunu görmek nasip olur bize. :1rolleyes:
Ayyy pastalara bayıldım.şeker hamuruyla yapılınca bir başka oluyor yaş pastalar harikaaaaa

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
..
slm kizlar
benim bir sorum var LG markasi camasirmakinasi ve buzdolabi alan kullanan var mi, tavsiye edermisiniz
ben sunlari almak istiyorum tereddütdeyim:]

hiiiç bilmiyorum :1ninca:

Annemin doğmamış torunları için yaptığı ciciler kaydirigubbakcemile3 Hemşom dün annemde senin için çektim bunları ama bi kısmını bulamadım sandıkta, nereye tıktı anam yine allah bilir kaydirigubbakcemile3
]
önce anneciğinin ellerinden öpüyorum ve maşallhhh diyorum :nazar:
ne güzeeeel örmüş şimdiden yaa. kim kapacak bu cicileri bakalım.
şu kurdelalılar çok tatlıymış ama yaa.

anammmmm ne güzelll
sen yeni çeyizcimisin bakim, hoşgeldin

.........senin adına sevindim kuşum :lepi::lepi::lepi:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

herkese iyi gecelerrrrr:eek::eek:

Son düzenleme:
X