Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Arsi şimdilik çok yakın bi yerde izmir narlıdere çıktı kaydirigubbakcemile3
Ama önemli olan usta birlik bakalım nere olcak

keşke şimdi uzak sonra oraya gelseydi
hayırlısı olsun

canım arsım kusura bakma ne olur yaaa
aklımda oyle kalmıs alyansında senınmı esının ısmı yazıyo sınayınmı pekı onudamı karstırdım yoksammm ayyy buara nazar degdı bana

benim alyansım profilmdeki
isim var ama içinde :)

sağol canım ya
bende seni seviyorum iyiki tanıdım seni Şeniz

Arsim doğum günün kutlu olsun.

teşekürler

tmm arsı saol cnm yaa yorumun ıcın
abay ve ben olduk mu heryer guzel olcak ınş

inşallah

bence abarttığın kadarda kötü değil

bişi soram sana eşinin işi tam nerede
bizim evin orada çok ev var bu yüzden kiralar uygun bi baksan ya

Son düzenleme:
ayy böcüğümm geçmiş mesajlarını okurken çok şaşırdım ve üzüldüm ama burdaki son mesajını görünce içim rahatladı Şeniz

sıkma sen o tatlı canını yaa, satın almıyosun ki evi sonuçta, kirasıda uygun hem borçları bitirene kadar idare edin sonra hayırlısıyla daha güzel bi yere çıkarsınız.. siz o evde 2 kişi olacaksınız zaten, bi sobayla idare edilir, hem bak bikaç yıl önce kışın çok elektrik kesilmişti, o zaman herkes soğukta kaldı da biz gittik doğalgaz sobasıyla ısınan yengeme, kombiler çalışmasada soba hep yanıyo bak ne güzel hiç üşümezsin :)) ben küçükken evimizde kömür sobası vardı, tek bizim yattığımız oda ısınıyodu, salonda oturulacağı zaman elektrikli sobayla yada katalitikle idare ediyoduk, hiçte öyle çok zor olmuyodu ki biz 5 kişiydik.. hem nolcak canım baktın çok soğuk oluyo yatak odasında yatamıyosun, salona aldığın koltuklar açılmıyomu? salonda yatarsınız o zamanda :))

hem bak sen çok sabırlısın ya en güzel şeyleri yaşıyosun sabrettikten sonra.. burdada eskiden çok üzülmüyomuydun, sonra ne oldu? birden abay çıktı karşına, şimdi senden mutlusu var mı? bak bu evede sabret sonrasında çok çok mutlu olacaksın gene.. ama şu günlerini üzülerek geçirme, gelin olcaksın sen yaa :) hem abayada yazık.. hadi gül bakalım, öyle bi gülücük otursunki yüzüne düğününe kadar hiç ayrılmasın yüzündenn :lepi:

böcüğüm o eve bir badana bir temizlik perdeler halılar mobilyalar derken cirlop olur sen hiç üzme o tatlı canını düğün öncesi heryerini sivilcemi bassın istiosun sen heklava::mymeka:

ayy bocukkkk
bende nasıl berbat bı ev beklıyodum bu cok guzel olacak senın elın degınce canım benım

böcük hekrez begendı bak
deıdıgm gıbı ev odası cok buyukdegılesyayla cok farklı olur

pıtırım öle mı dıyon yanı
bılmımkı

bakmayan kalmasın dedım ekledım sılcem alıntı yapmayın olur mu
reklamı yazıyorda ustunde

bence öle canım
hem üzülme evi satın almadınızya canım
düğününüz telaşeniz bi bitsin
sora bol bol vaktiniz olur ev bakmak için
belki çok daha içine sinen bi ev bulucan
hem kirası uygun hem yakın olucak
sen mutlu olmaya bak
eşin yanında olcak onu düşün

kızlar edanın nikahı kaçta acaba
gidip bi görüneyim ona hahahahah

arşı
nerde calıstığını bılıyon demı yanı hangı fırmada
kozyatağında atakentte ve haremde calısıyo
yanı o aralarda duruyo
ama genel olarak kozyatağındakı subede

anaa böcük bence çok güzel be :)

banyo süpermiş kırık delik bişiler demişsin bende eski sandım ee çok güzel görünüyo.. saırım askı deliğinden bahsettin, oraya sizde bişiler asın o zaman delik belli olmaz :) hay gerçi mağdem delmişler fayansları askı takmışlar, ne söküp alıyosun o askıyı töbe töbe yaa.. biz de şimdi kiradayızda babamın ödü kopuyo bişi olcak eve diye, tabloları bile asmadık duvara :)))

temiz gbörünüyoo böcüküm hayırlısı olsun!a.s

ŞenizŞenizŞenizŞeniz:kedi:
canlarım benım yaa saolun ıyıkı varsınız:çok üzgünüm:hep huzunlerımde destek verdınız
elektrık gıdınce o gtmıyo mu bılmıyordum hee
güzelmış
sevmeye basladım hee:1rolleyes:

böcüğüm o eve bir badana bir temizlik perdeler halılar mobilyalar derken cirlop olur sen hiç üzme o tatlı canını düğün öncesi heryerini sivilcemi bassın istiosun sen heklava::mymeka:

badanaya gerk yok cnm masrafsız yerler değişcek sadece o da uygun fıyata
bakalım yarın gtcem ıste :kedi:beğencem yerlerı acık renk ıstıyom bıde bakalımŞeniz
ayy bocukkkk
bende nasıl berbat bı ev beklıyodum bu cok guzel olacak senın elın degınce canım benım

beğendın demı ohh bee:kedi:
böcük hekrez begendı bak
deıdıgm gıbı ev odası cok buyukdegılesyayla cok farklı olur
ŞenizŞeniz

satın almadık ama ne bılem ılk basta cok doğuk gelmıştı
tuhaf bı duygu:sinifsinif:

yaa ayna falan takarsınya öle yaa
sökup gtmısler delıkler kalmış bızde dolap alcaz oraay ayna falan
ayy soal cnm yaa
sızde ınş ev alırsınız :1rolleyes:

Arsim canım arkadaşımm doğumgünün kutlu olsunn

yeni yaşın sana diledğin herşeyi getirsin canımmm

çok öpüyorum seniii

edacıgımıza tekrarda mutluluklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

derınım cok saol cnm benım yaa yırım senıde emelınıde:jeyyar:

arşı bbu arada şunuda belırteyım cnm
o emlakcıdakı uygun evlerın hepsıne baktık cnm
ve o emlakcıdan almak zorundayız evı yanı bulmak
cunku komısyon verdık
başka yere gtsek o komısyon ucar
coğu sokağı gezdık oralarda hep emlakcıyla anlaşmışlar
yanı mecbur kaldık
ama belkı budur hayrlısı

öptümmm şekerciğimmmm!!!Şeniz

böcük delimisin gayet temiz gözüküoo

yolun sonuna gelmişsiniz sakın hayır demem bu saatten sonraaa

tut gitsinn

ayy ben bursada çalışırkıen böyle sobalı evlere kaç sene önce 750 tl istiolardı biliomusunnn

anaa Eda evleniyo dimi bugünn

topicimizden bir kuş daha uçup gidiyoooooooooo :))

aahh ahh sıra bizede gelir inşallah bigün

EDAAAAA hayatın boyunca herşey istediğin gibi gider inşallahhhh, çok sağlıklı çok mutlu vee huzurlu bi hayatınız olur karı koca olarak.. mutluluklaar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…