Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

WALLA biz benimkiyle o kaa yorgunuz ki
heralde malak gibi yatarız
sanırım yani

hatta umarım

kızlar yılın son gunleri
ben kk'ya takılmaya baslayalıda nerdeyse bir yıl olacak
gecen yıl ocak ayında uye olmustum, dugun yeri arıyordum; eşim askerdeydi ve yer bulmakta zorlanıyordum cunku bilmediğim bi sehirde dugun yeri arıyordum. hatta oyuzden de nickim offff'du. sonra burayı kesfettim, ilk ne yazdım ne okudum bilemiyorum hatırlayamıyorum, aldıklarınızı not aldım cok yazamasamda, kol dugmelerini buradan ogrendim, kim almıstı ilk onları. nikah işlemlerini, gerekenleri...
gelinliğimde 10 gun kala sorun cıkmıstı, bastan diktiler, buraya onlarıda yazmıstım. sonra anneme elbise arıyordum, mandilinim cok yardımcı oldu sagolsun. uzuntulerim oldu onlarıda paylastım burda, nickimi degiştirmeye kara verdim tavsiyelerinizle. herkesin dugununu mutlulugunu gorduk burda, burcuozge, dimples, mandilin, arsima, buket, kundera, parpalm,esmy...
tuhaf degilmi, bir yıl oncesi dusunmek, eşim askerdeydi ama burdaydı benim oldugu sehirde, her hafta gorustugumuzde hesap yapıyorduk, plan yapıyorduk, surekli yazıp ciziyorduk..
oyle dolu bir yıldıki, burdakki bicok kişi içinde oyle 2009, hayatımızın donum noktalarını yasadıgımız bir yıl.
tuhaf hissediyorum bugun, garip işte nebileyim. gozlerim doluyor yazarken, basını unuttum simdi yazdıklarımın. bi şansım olsa tek bir sans ve deselerki hayatındaki bir yılı tekrar bastan yasayabilirsin; 2009u secerdim sanırım; butun guzelliklerini tekrar yasamak butun pişmanlıklarından kurtulmak için en bastan.
herkese şimdiden cok guzel bir yıl diliyorum coooook guzel

yuppi ozamannn:):):):)
haklısın valla nihalcim ;:) ama evli olarak evde basbasa geçirilebilecek bir yılbası ya ondan dedim öyleee bekarlarda söylesin tabi :) sevgilisi olanlarda söylesin :)

sakasına takıldım cnm ben askımla olcaktım ama cpok goze batmamak ıcın cıkmıcam abımlere gıdıcem sanırım

elma sekeri gözlerim doldu yazdıklarını okurken
ve özellikle bu kısmını " bi şansım olsa tek bir sans ve deselerki hayatındaki bir yılı tekrar bastan yasayabilirsin; 2009u secerdim sanırım;"

yılbaşını nasıl geçiriyorsunuz yeni evliler :)
bu ilk yılbaşımız? basbasa mı? evde mi dısarda mı ailenizle mi?

ben dısarda bir yerde guzel bi yemek yiyelim, sonra evde gecirelim istiyorum basbasa
yada evde guzel birseyler hazırlayıp yemegidemi evde yesek bilemiyorum
aslında fikirlerinizi paylassanız kızlar bu konuyla ilgili bizde faydalansak

ha zaten balayından döndüümüzde cebimizde sadece 1,5 tl vardı

cmt günü annemle karfurda buluştuk
yatakodamın daha şifoniyeri ve komodinleri yok annem bi an önce alın dmeişti cuma günü
neyse işte aldık
annemden de parayı alcaz diye karfura gittik yanına
ay çıkardı bize para verdi
yılbaşı hediyesi niyetine

ay ilaç gibi geldi
kalktık gittik peynir meynir aldık da dolabımız doldu biraz
bugün de ikeaya gidip kavanozlarımızı alcaz
çünkü benimkinin annesi de el öpmeye gittiimizde cumartesi günü
kavanoz parası verdi bize ahahhahahaha

eda fotolarını gördüm çok çok güzel olmussun gelinliğinse şahane...

elma sekeri gözlerim doldu yazdıklarını okurken
ve özellikle bu kısmını " bi şansım olsa tek bir sans ve deselerki hayatındaki bir yılı tekrar bastan yasayabilirsin; 2009u secerdim sanırım;"

ben secmezdım malesefff 2008 te kalsaydıkeske heppp

ben basbasa geçirmek istiyordum aslında güzel güzel seyler hazırlıym istiyordum, mum ısığında bi yemek sonra koyniş koyniş romantik bi film izlemek,falan filan...
ama aşkımın üniversite yiğeni var bize gelmek istedi o gün kıramadık :) sonra arkadaslar gönlümüze bırakmadı ee bi de benim annemler bis yılbasını yanlızmı geçircez ya siz gelin ya biz deyince :) program iyice kalabalıklastı ve bizdeyiz :) yeni evimiz de ilk yeni yılımızı hep beraber sevdiklerimizle kutluycaz..

ohhh malı götürmüşsün len o kadar beklediğin ama voleyi vurmuşun sırnaşık şey

hayatım masa ıcın saol cnmm

aslında edıo ama zor seylerde kacıo bırazz ama sevıyo benıı askımm adım gıbı emınımm :asigim:

sen eminsen sorun yok bebişim Şeniz

hayatım sonunda
şükür kavuşturana

:1hug:

şükür geldinn hayatımm

saol ne biliim asker yeşili yaa ütünün rengiii

ama koydum prize anında ısındaa mavili falan da ışıkları varrr

asker yeşili güzeldir ama :CüvCüv:

hayatım anlamadım valla ne olduunu bende sabah konuştuk halsizim diodu ama acaip çok terledi su kaybındandı bence biras önce konuştuk gayet ii geliodu sesi inş. geçmiştir adam bi anda hasta oldu

geçmiş olsun canım iyi baksın kendine bi de hamile hamile onunla uğraşma :teselli:

ya böcüğü unuttum ulen klava:

böcükcüm hızlı adımlarla gittiğin evlilik yolunda;
ağır, emin, sevgi, huzur, mutluluk, sadakat dolu adımlarla bi ömür boyu süren bir evlilik yaşamanı dilerim.
umarım herşey dilediğin ve hayal ettiğin gibi gerçekleşir.
seneye artık minik bi böcük attırırsın ortaya karışık sırnaşık şey

hayatım bu hafta emın oldum ama zaten emındımmm kaydirigubbakcemile3

ayyy en güzeli sanırım mirmirmirmir
niye sormadın o nedemek diye bnaneeeeeeeee
sagol cnm

elma sekerım bende 2008 ın kasım ayında geldım sanırım

kızlar yılın son gunleri
.......

canım benim yaaa
gözlerim doldu okurken
Allah hepimize kalbimizden geçirdiğimiz tüm güzellikleri yaşatsın inşallah
2010 hepimiz için sağlık dolu,
mutluluk dolu,
huzur dolu,
aşk dolu,
para dolu bi yıl olsun inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…