Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

haha evettt burcu demıstı bana ama solemedımmm kaydirigubbakcemile3
Hain köfteeee kaydirigubbakcemile3
Eveeeeet :kedi:

Msn de sezelden laf alıyodum ama anlamadın hiç değilmi sezel kaydirigubbakcemile3

Sultannnn hele senden hiç şüphelenmedim yaw nasıl çaktırmadan öğrendin öleekaydirigubbakcemile2

Eveeeeet :kedi:

Msn de sezelden laf alıyodum ama anlamadın hiç değilmi sezel kaydirigubbakcemile3

Ayyyy çok heyecanlıyım :sm_cool:

Merakla bekliyorum sinayım, hemen eklicem buraya

evet bende meraklanıyorum hemen ekliceksin :1rolleyes:
bu arada ben sezelin hediyelerini çektim ama bilgisayara atamadım kart okuyucumda virüs var dio sinir oldum sabahtan beri kaç bilgisayarda denedim sorun kart okuyucuda sanırım :mymeka:-tatlicadiarzu-

evet bende meraklanıyorum hemen ekliceksin :1rolleyes:
bu arada ben sezelin hediyelerini çektim ama bilgisayara atamadım kart okuyucumda virüs var dio sinir oldum sabahtan beri kaç bilgisayarda denedim sorun kart okuyucuda sanırım :mymeka:-tatlicadiarzu-

Tühhhh ben de çekmemiştim, keşke çekseymişim, neyse o şaldan kendime de almayı düşünüyorum alırsam eğer eklerim :hulya:

bende yazmalıma hediyesini hafta sonu verdim...

istediği bişiydi çok sevindi...

o şimdi bizde,ama evine geçince keleyecek inş...

Ahhh sen var yaa çok değişik ya hele o minik kalpleri yok mu bayıldım ben bittimm, seneye yılbaşında giyerim artıkın kocacıma kaydirigubbakcemile2, hediye paketi gibi olurum zaten zemuszemus

ayy allahım nasip etsin inşallahhhhh :Saruboceq:

valalhi öyle tam yılbaşı hediyesi gibi olursun :jeyyar:

nasıl durduğunu gör diye çıktı aldım kızın üstünde gör diye :roflol:
hele tangasının arkasındaki fiyonk on numara :roflol: hehehe kardeşimin daha sevgilisi bile yok ama olsun çok beğendim alınmış alınmıştır kaydirigubbakcemile3

evett arkidişlerim hiç çaktırmazzzz benimm süper onlarrrr opuyorumnanaktan

nisan, kapalıysa eşarp alabilersin. Yada bi evde kurabiye falan bişi yap götür olmazmı

teşekkür ederim canım
k.validem kapalı değil.öğlen annemle görüştüm.
bana ve nişanlıma pijama takım aldıkları yere yeni eşofmanlar gelmiş.
evde ve dışarıda çok rahat kullanılır diyo.tek alt eşofman.
yarın alırım ben dedi. hem kendine hem k.valideme alacak.

ayy allahım nasip etsin inşallahhhhh :Saruboceq:

valalhi öyle tam yılbaşı hediyesi gibi olursun :jeyyar:

nasıl durduğunu gör diye çıktı aldım kızın üstünde gör diye :roflol:
hele tangasının arkasındaki fiyonk on numara :roflol: hehehe kardeşimin daha sevgilisi bile yok ama olsun çok beğendim alınmış alınmıştır kaydirigubbakcemile3

evett arkidişlerim hiç çaktırmazzzz benimm süper onlarrrr opuyorumnanaktan

İnşallah burcumm aminnn :Saruboceq:az kaldı yaw ben de giyicem böle ciciler nasipse işte 9 ay kaldı kaydirigubbakcemile2

Walla süper düşünmüşsün, o fiyonka ben de bayıldım çok değişik yaa. Kardeşcagazın da pek şanslı maşallahh böle zevkli bi ablası var nazar değmesin, eniştesi de becerikli :nazar:

Burciş harikasın, sezelcim sende güle güle kullan :jeyyar:

Munemum gelmişşşşşşşşşşş, ben dedim ama dimi bugün gelir diyekaydirigubbakcemile2

ayyy bişi diimmi
sizleri böle sevindirik gördüm yaa
böle bi organizsyon yaptığım için gurur duydum kendimle:)))
Şeniz
İnşallah burcumm aminnn :Saruboceq:az kaldı yaw ben de giyicem böle ciciler nasipse işte 9 ay kaldı kaydirigubbakcemile2

Walla süper düşünmüşsün, o fiyonka ben de bayıldım çok değişik yaa. Kardeşcagazın da pek şanslı maşallahh böle zevkli bi ablası var nazar değmesin, eniştesi de becerikli :nazar:
kız herkezın payı varmış bu benm aldgm sıyahlıdandegılmı

türk kahvesi yptım şu andaaa babikde kalktıı kahvenin yanında lokumm yiyoruzzzz sonra kalkıp dışarı çıkıcazzzzzzz

Sağol canim kunderammm çok mersiiiiiikaydirigubbakcemile5

Munemum gelmişşşşşşşşşşş, ben dedim ama dimi bugün gelir diyekaydirigubbakcemile2

Şeniz

kız herkezın payı varmış bu benm aldgm sıyahlıdandegılmı

Senin siyahlı nasıldı esma unuttum ben bunun sırtı açık böle tülünde kendiliğinden minik kalpleri vaa çok seksüü
O zamansa emeği geçen herkese teşekkürlerrropuyorumnanaktan

sezelcimmm :kedi:bu güzel sözlerinle şımartıyorsun beni Şeniz

Şeniz

cok kısı almadı sanırımhenüz hediyerlieni
lahana
beta
sezel
baska kım

X