Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

densem bu arada evet babannme azime canmbenm
bide kucuklugumuz guzelmiş bunada cok guldum ay annemı tanırmı acep
azimemnin gelini de şennur
gülayU AN ANKLARA BALGAT ŞUBEDE DAĞITIMA ÇIKACAKMIŞ BUGÜN ALIR

saol canım benim . Ben iim de bütün gece titredi üşüorum die terledi ve ateşi vardı anlamadım ve bi anda oldu her tarafım kırılıo ben yatıorum dedi gece hep atlet değiş üst değiş öle geçti oyyoyy atlatır inşallah hemen :Saruboceq:

Güloş geçmiş olsun canım... :a015:

Esmoooo hadi bakalım biraz daha zorlayın akraba çıkacaksınızzzkaydirigubbakcemile3

Ladyyyy haydi söyle söyle ne geldi sanaaaa:uhm:

Ayhh yılın son hafta sonunu berbat geçirdim. :mymeka:

Bu evin işi niye bitmiyor yaaa sinir oluyorum ya sizede öyle oluyormu topu topu iki kişiyiz o tozlar nerden geliyor anlamıyorummafoldumben

Damlacan güle güle kullan canım, siyahlı olana bayıldım ya.

Çok güzel yatak örtüsü oluyor vallahi bunlardan zemuszemus

Güloş geçmiş olsun canım... :a015:

Esmoooo hadi bakalım biraz daha zorlayın akraba çıkacaksınızzzkaydirigubbakcemile3

Ladyyyy haydi söyle söyle ne geldi sanaaaa:uhm:

Canımmmm çok cicoş şeler almış burcum bana, harikaaa bi iç giyim takımı :kedi:
Bi çift küpe bileklik
Bir de marmaris magneti
Hepsini çok begendim, çok zevkli kız ya maşallaahh
En kısa zamanda fotolarını çekip göstercem sizekaydirigubbakcemile5

Ayhh yılın son hafta sonunu berbat geçirdim. :mymeka:

Bu evin işi niye bitmiyor yaaa sinir oluyorum ya sizede öyle oluyormu topu topu iki kişiyiz o tozlar nerden geliyor anlamıyorummafoldumben

bencede pufi sinir oluyorum; ama artık eskisi kadar incelemiyorum ben, kendime zaman ayırmak istiyorum cunku; kitap okumak puzzle yapmak, resim yapmak istiyorum. elektrik supurgesiyle alıyorum birde vileda tamam; tabi mutfagımı banyomu gunluk duzenli tutuyorum. en buyuk sıkııntım ütü, yine birikti ona da bi cozum bulursam tamamdır; siz napıyorsunuz buarada utuyu ya kızlar(
birde haftasonu avatara gittik, kızlar cok guzeldi bence gıdın mutlaka; birde 3boyutlu olarak gidin derim

nisancım pufim beğenmenize çok sevindim kızlar
siyah olanı çift kişilik baklavalı olanıda tek kişilik aldım
puficim dediğin gibi yatak örtüsü olarakta kullanırım aradakaydirigubbakcemile2

canım burası ufak yer
aldığım yer iki adım ötede
kargoda öle
sen fikrini söle ben alır yollarım
benim için sorun diil
okiş
haber edersin

herkese günaydınlarrrr
sabah sabah çok güzel bi haberler uyandım
sevgilim aradı açtım ses yok
telefonum bi kaç gündür bozulma msjları veriodu
sonunda bozuldu
şimdi yeni bi telefonda alamam
bakalım ne mok yicem telefonsuz(

yok canım tesadüftür üzülme sen

Günaydınnn kızlarrrrrrrr,
Burcumun hediyesi geldi anammmmmmmmmm şok oldum süpperrr şeylerrrrrrrrrrr

kaydirigubbakcemile2 haydi ekleseneeeeeee anlatsanaaaaa

densem bu arada evet babannme azime canmbenm
bide kucuklugumuz guzelmiş bunada cok guldum ay annemı tanırmı acep
azimemnin gelini de şennur

bütün secerenizi döktünüz hee kaydirigubbakcemile3

Günaydınlar,

Öncelikle böcüğü tebrik ediyorum bir ömür boyu mutluluklar

bende h.sonu nişanlıma yanına gittim annemle birlikde kuzeninin düğünü vardı ona katıldık cok güzel oldu
birde mübilya beğendik masko dan bugün gidip fiyat konusunu konuşacaklar inşallah herşey istediğimiz gibi olur yatak odasını farklı bir yerden beğendik ona bir ara yeniden bakıcaz Allahım ne güzel bir h.sonuydu şimdiden cok özledim aşkımı

kızlar herşey gönlünüzce olsun

Ben süpürge ve viledayı sadece cumartesi yapabiliyorum işte aynı senin dediğin gibi matfak banyoyu düzenli tutmaya çalışıyorum.
Ama yinede yoruluyorum ya bu hafta sonu mutfak dolaplarını sileyim felan dedim bir sürü zamanımı aldı, birde ben yalap şalap iş yapmayı sevmiyorum yani hızlı olsunda bişeye benzemesin istemiyorum yavaş yavaş yapıyorum o da zamanımı alıyor.
Pazar da bi arkadaşım geldi o da mübarek 3 gibi gelicem 6 gibi kalkarım dedi 7 de geldi 10da kalktı bütün düzenimi mahvetti akannehir

Kız benim 10 gündür felan ütüm duruyordu bir türlü gözüm almadı. Normalde cumartesi herşeyi yıkayıp pazar da ütümü yapıyordum ama birikti de birikti dün akşam 10da bi başladım 12de bitti akannehir

nisancım pufim beğenmenize çok sevindim kızlar
siyah olanı çift kişilik baklavalı olanıda tek kişilik aldım
puficim dediğin gibi yatak örtüsü olarakta kullanırım aradakaydirigubbakcemile2

Evet canım; görümüşsündür belki benimde zebra desenli var yatak örtüsü gibin kullanıyorum hem pratik hem şıkyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…