Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

mandılın evet cnm bısey almak ıcınn
cnm nısantası hılton otelın orda

böcüğüm bitanem bugün evlendi allah hayırlı kılsın
bitaneme mutluluklar inşallah çok çok çok mutlu olursunuz canım kardeşim

ervaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

İyi pazarlar opuyorumnanaktan

Her pazar olduğu gibi bomboş burası kaydirigubbakcemile3

Bugün size yeni bilgisayarımdan yazıyorum. Bizim eski laptop artık çok yavaşlamıştı ve bazen bağlantı hatası oluyordu. Vee ben sinir olup söyleniyordum her gün. Eee bi de kociş alınca eline saatlerce vermiyordu giremiyordum siteye

Dün canım aşkım sürpriz yaptı bana erkenden almış oldum yılbaşı hediyemi. Sinemeya gidelim diye tutturdu meğer niyeti başkaymış. Media markete girmiştik pc lere bakıp duruyordu almayı düşünüyorduk ama yaza doğru ancak. Bi anda bi baktım kasadayız ve laptop aldık :1shok: Al dedi bu senin yeni yıl hediyen, bundan sonra rahatça KK ya girebilirsin, ben de eski bilgisayarı kullanırım kaydirigubbakcemile3

Sinema bahaneydi sana bilgisayar almak için çıktık evden dedi
Canım o benim yaaa

canımmmmm :asigim:

ayy canım hayırlı olsun güle güle kullan ne güzel yaa :asigim:
peki avatar filmi nasıldı?

kızlar resım cok bulanık cıkmıs ama gostermek ıstedımm askımın odasıı benım resmımı cıkartıp cerceve yapıp odasına koymusss gorunce cok sasırdım ve cok mutlu oldum

nihal ne güzel :) yatıp kalkıp sana bakıyo :asigim:

ayy canım hayırlı olsun güle güle kullan ne güzel yaa :asigim:
peki avatar filmi nasıldı?

nihal ne güzel :) yatıp kalkıp sana bakıyo :asigim:

evett yaaa askım benımmm :asigim:

evet böcük artık evliiiii

böcüğümm yeni bi hayata adım attın bugün, inşallah herşey istediğin gibi gider, seni çok seviyoruz, özletme kendinii :)

yahu sabahtan beri kitap arıyorum aşkıma. yabancı yazar istemez şimdi.türk yazarlara bakıyorum ama doğru dürüst bir tane bulabildim. yardım edinnnnn yütfennn. bulduğum kitap kişisel gelişim kitabı. herşey seninle başlar./ mümin sekman

mümin sekamn iyidir aslında, ama askerdeyken nasıl okunur bilmem :) daha sürekleyici, daha kafasını boşaltmasını sağlıcak bi kitap bulsan sanki daha iyi olur.. hani aziz nesin kitapları gibi, yada tavuk suyuna çorba serisi vardı ya kısa kısa hikayeler vardı öyle birşey daha iyi olur bence.. ben en son ece vahapoğlu nun öteki kitabını okudum ama erkek için nasıldır bişey diyemem :)

siyah süt diye bi kitap vardı, birde birisi daha yazmıştı, ntv yayınlarının kitabı, adını unuttum :)) içinde çok ilginç açıklamalar vardı abim okuyodu ondan bakmıştım biraz oda güzeldi..

ekleme: cahillikler kitabı :)

kısçeler az önce dinledim bu videoyu kesinlikle bakın sabah sabah
ben gülmekten yarıldııım çok saçma ama çook komik yaaa
allahım hala gülüyorum yaa mutfakta akşamları artık bu dolanır dilime kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
düdüklüyü unutmuş ama :)

http://www.youtube.com/watch?v=CiZTXaCbGVc

Son düzenleme:
kısçeler az önce dinledim bu videoyu kesinlikle bakın sabah sabah
ben gülmekten yarıldııım çok saçma ama çook komik yaaa
allahım hala gülüyorum yaa mutfakta akşamları artık bu dolanır dilime kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
düdüklüyü unutmuş ama :)

http://www.youtube.com/watch?v=CiZTXaCbGVc

cnm bende acılmıo baska yerden gırcem ne dıe yazınca cıkıoo

böcüğümde girdi dünya evine
aklım hep ondaydı bugün
canım benim ya
huzur ve mutluluk versin rabbimmm

Benn geldimmmm :hulya:

Anamm akşam akşam kimleri görüyorumm
gass burda nihal burda mandiş,sezell,çisill vay anamm vayy sırnaşık şey

X