Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Ben geldim...

Off bu yıl sonlarını hiç sevmiyorum:mymeka:

sen mi ben mikafamçokkarıştı

bişi dicem ben böle çikolata istiom sevgililer günü için
nerden bulabilirimmm
yada biriniz bulursa bana alıp gönderirmi
şubatta????
aynı tarz bişey istememde gelmiştihihoyyyt

sen şükret pıtırım...
hiç bir yerde hem soba hemde klima açtırmazlar.
ben böle bir patron hayatımda görmedim.
gören varsa sölesin.
eğer açtırıyorsada kesin elektrik kaçaktır...:roflol:
:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol:

aranızda hiç organlarını bağışlayan varmı
merak ettim?
bennnnnnnnn
ablamın kahvaltı masasıı

bayıldımmmm nihal

kızlar benim iş yerindeki pc kk ya girmiyo
ama ilginç bişey varki
heryere giriyo problem olmadıığı halde kk ya girmiyo
kazenle görüşdüm engel olayı falan
dedi
bilen varsa sölesin nolur
nasıl oluyo bu engel olayı
patron bana komplo kurdu kesinlikle
nolur bana yardım edinnnnmafoldumbenmafoldumben

kızlar süpürge aldınız mı ya da ne marka nasıl almayı düşünüyorsunuz

güzelim süpürgede eğer paraya kıyarım diyorsan dyson harika bir marka. ama uygun fiyatlı olsun diyorsan philips almanı tavsiye ederim.philips marathon. ben en son çıkanından aldım.

simens hakkında hiç bilgim yok arkadaşım. ama sonuçta elektrik süpürgesi önemli yaniiii. fazla parada versen bence değer

kızlar aşkımın askerde canı sıkılıyormuş. yemin törenine gelirken 2 tane kitap getir dedi. aklınızda güzel bir kitap ismi varmı ? erkeklerin okuyabileceği tarzda bir kitap ? yardımmmmmm

ıyi pazarlar opuyorumnanaktan

Her pazar olduğu gibi bomboş burası kaydirigubbakcemile3

Bugün size yeni bilgisayarımdan yazıyorum. Bizim eski laptop artık çok yavaşlamıştı ve bazen bağlantı hatası oluyordu. Vee ben sinir olup söyleniyordum her gün. Eee bi de kociş alınca eline saatlerce vermiyordu giremiyordum siteye

Dün canım aşkım sürpriz yaptı bana erkenden almış oldum yılbaşı hediyemi. Sinemeya gidelim diye tutturdu meğer niyeti başkaymış. Media markete girmiştik pc lere bakıp duruyordu almayı düşünüyorduk ama yaza doğru ancak. Bi anda bi baktım kasadayız ve laptop aldık :1shok: Al dedi bu senin yeni yıl hediyen, bundan sonra rahatça KK ya girebilirsin, ben de eski bilgisayarı kullanırım kaydirigubbakcemile3

Sinema bahaneydi sana bilgisayar almak için çıktık evden dedi
Canım o benim yaaa canımmmmm :asigim:

zaman ayarlamasını şey diye biliyorum, yani belli bir saat giriyosun, şu saatte makine çalışsın diyosun o zamanı geldimi çalışıyo :)

hıı gereksiz ozman aslında helecanlı olur böle he akşam 4 te çalıştır diyip eve geldiğinde mis gibi tabaklarla karşılaşmakkaydirigubbakcemile3

evet cnm aynen öyle
çok gereksiz yaa lükse kaçıyo biraz e piyasanın canlanması içinde böyle program arttırmaları lazım ..

evet sanki tek tek yıkıyoruz dediğiniz gibiyse proglar değmezmiş 3 prog yeterli saolun kızlarkaydirigubbakcemile5

[/IMG]

Ütümmm rengii çok çirkin ama güzel fiayata aldık bugünnnn

niye çirkin be fiyatı uygunsa hiç de takmam güle hüle güzel günlerde kullan inşallah

bende görmüştüm çok hoş duruodu ama almadım artık 3. sürahim olcak gereksiz geldi şimdi için ama ilerde alıcam bölede güle güle kullan lepiciğim
.
bu da benim 3. ama diğerleri normal bunu misafirler için falaln kullancam meyve suyu, su vs:hulya:

lepi, güle güle kullan karafını
:

teşekkürler canım

engellenmiştir canım.
senin pc nin geçmişi kontrol ediliyorsa ve bu siteye çok girdiğin fark edilmişse kapatmışlardır siteye girişi yani veto yemişin(

çok güzellll canım.güle güle kullan

saol güzelim.

B]

güzelim 3 program yeterli. 5 program gereksiz bence

pekikaydirigubbakcemile2

kızlar aşkımın askerde canı sıkılıyormuş. yemin törenine gelirken 2 tane kitap getir dedi. aklınızda güzel bir kitap ismi varmı ? erkeklerin okuyabileceği tarzda bir kitap ? yardımmmmmm

ya benimki bu ara ntv yayınlarından almış ama benimki braz bilmediklerini öğrenmeye meraklı ondankaydirigubbakcemile3
aldıklarını diyim sana ben de baktım gerçekten böle hadi ya dio insan bunu da mı yanlış bilio muşum:1ninca:
cahillikler kitabı 1 2 3 şeklnde istediğini alabilirsin.
sitesin de 10 lira kitaplar ntv nin dışarda da pek pahalı değildir.
ben çok beğendim hem sürekli nerde kalmıştım şeyinde yok bence uygun olur sen bi bak kitapçılarda dediğim kitaba seviosa bu tip şeyleri okur o da

Son düzenleme:
Bu arada alıntı yapamadım aklıma gelenleri yazayım hemen

Nihal kızım o ne sofra öyle yaaa daha kahvaltı yapmamıştım yutkundum sadece. Müthiş görünüyor herşey ablanın ellerine sağlık cokacimcoook

Pashi
ütünü iyi günlerde kullan canım, rengini de boşver güzel açsın yeter yerimseniben

Lepi senin de karaf çok şirin canım, iyi günlerde kullan sen de

Mandiş
benim hediyem gelmedi daha tatlım, sinay ptesi göndercek gelenler lahana, dreamlife bir de sinaydı sanırım. Bu arada komşumu sormuşsun hemen dünümü alatayım

Dün gündüz komşum, akşam yengem kuzenlerim gelcekti. Her ikise gelmedi :gitme: Komşum dün sabahtan beri yok araba da yok kapının önünde. Önceki gece minik bi kızı var sanırım hastaydı gece boyu ağladı filan 3-4 yaşında. Muhtemelen sabah çok erken çıkmak zorunda kaldı ve haber veremedi bana ben öyle düşünüyorum. Çünkü ctesileri evde oluyordu hep eşi iş gezisine gidiyor. Ama bişey oldu ne bilmiyorum henüz ben kafadan yorum yapıyorum kaydirigubbakcemile3

Yengemler de kuzenimin eşi 2 hafta önce askere gitmişti onu ziyaretine gitmişlerdi geç dönmüşler :çok üzgünüm:

Kocam da kurstan gelip sinemaya götürdü beni. Avatara gittik gece 1 e geliyordu film bittiğinde otobüs bulamadık bir de takisye bindik kaydirigubbakcemile3

sülfat ben de bi evleniyim şu gece sinemalarına olan hasretimi gidericem:))
bu arada leptoğun hayırlı ossun güle güle eskit ii hediye kapmışsın:)

sülfat ben de bi evleniyim şu gece sinemalarına olan hasretimi gidericem:))
bu arada leptoğun hayırlı ossun güle güle eskit ii hediye kapmışsın:)

Gider valla çok güzel oluyor. Kocam hala dalga geçiyo benle eve geç kalmadın mı diyo akşam dışarda olduğumuzda. Ben sürekli saate bakardım da kaydirigubbakcemile3

Teşekkür ederim canım evet iyi oldu :kedi:

teşekkür ederim canım. sulfatcım laptopun hayırlı olsun

pashiimmmm ütü güzel vee rengide iyi, altın yaldızlı falan, boşver çok takılma zaten :))) kırışıklıkları iyi açsında gerisi möhim deel ben çıkmak zorunda kaldım malum hala pcsizim

sulfatımm ayyy darısı başıma diyimmii :)))))))))) iyi günlerde kullan bilgisayarınıı, valla çok iyi düşünmüş eşin, maşallahı var hepinizinkinin.. bizimkilerde bööle olur inşallah :))

sultancımm gülegüleee kullan balım hangi marka ve kaça aldınız sorması ayıp balım
bizde değiştirmey düşünüyoruzda bakalım hayırlısı...

valla yaa boşuna yemiş
saol canım

pıtırım ben çoook çoooook beğendim bunu yaaa
acayip güzeeeeeeeeeel
ne kaaadara aldın acep?

kaydirigubbakcemile3 banada bundan sonra ma de pıtır
canım 12ye aldım
sevgili ma istersen gönderim sanada bi tene metalik men

oh oh ohh
hayırlı olsun şekerm hediyen
bizde yahşi batıya gidicez inşallah haftaya
bende o zaman bilgisayrımı alıcam bandırmadan

ay annem yine refakatçi gitti bugün hastaneye
bende yemek yaptım
bizimki inanmıo benim yemek yapabiliğime
bende fotolarını çektim göstercem
tavuk sote pilav bide ezogelin çorba(hazır) yaptım
nese hazırlayım ben
babiş beklio:)

çok gzl masa ya bakınca insanın iştahı açılıyor.

güle güle kullan cnm.

Çok saol sonabahrcım aradan çıkarmış oldukkk

güle güle kullan canım.model numarası kaç bunun ?

Mandilişko evet renk alternatifi yoktu maalesefff saol yavrimuu

Lepişkooo tşekkür ederim daha güzelli senin olsun dicemm

ama almıştın sende iyi günlerde kullan canım

sultancım teşekkür edrim sende güle güle kullan laptopunu

kızlar resım cok bulanık cıkmıs ama gostermek ıstedımm askımın odasıı benım resmımı cıkartıp cerceve yapıp odasına koymusss gorunce cok sasırdım ve cok mutlu oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…