Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

karalahanam valla ben çok merak ettim
ama pazartesi çok yaa :umursamaz:

bende çok seviyom bu şarkıyı
dilimden düşmüyo kaç gündür
az önce nette nişanlımla konuşuyodum.
onada yazdım sözlerini opuyorumnanaktan

evet yaa dimi ne anlamlı

ugurböcüğüm
bitanem tatlışım
güzel arkadaşım
bu akşam ve yarın herşey dilediğince istediğin gibi olur inşallah
yeni yuvanda mutluluklar diliyorum bir ömür boyu
bu gece bol bol döktür sositososito
bizim yerimizede bol bol oynaaa sositososito

nihal aldın mı adresi canım.
özelden attım

GÜnaydın kızlarrrr nihal bende kargoyu yaptımm tatlım pazartesı salı elınde olurmuş:)

evet ya çok hoş bir şarkı

kızlar ben de ekleyeyim çeyizlerimi.
baharatlıklarım bievden almıştım.toplam 70 lira

çaydaklıklarım. porselen olan düdüklü çok hoşuma gitmişti. 80 lira,diğeri aryıldız misafir için aldım kalabalık zamanlara fiyatını hatırlamıyorum ama indirimdeydi :)

ekmek kızartma ve su ısıtıcım ikisi 140 lira kampanya var şu anda kızlar almak isterseniz. normalde 180 falan geliyor

ütüm. 130 liraya almıştım

taç yatak örtüm. 119 lira bu fiyata çok güzel gerçekten.resim de pek güzel değil. ama 400-500 vermekten iyi

nevresim takımlarım days in colours ikisi 90 lira idi kampanyada.bi tane de işlemeli aldım kristalin. bi de pamuk saten aldım onları bulamadım nette. galiba çeyizlerim eskimiş :)

bornoz takımım özdilek. ama bu renk değil ikisi de krem renkte

günlük yemek takımım bimden aldım 45 lira

bu da tefalin iç içe seti. çok pratik. sapı çıkıyor ve diğerlerine de takılıyor. 1 tava 1 wok tava ve 2 tane saklama kabı gibi ufak var. tek kapak iki tavaya da uyuyor. başkada tava almadım. bi de balık tavası alıcak. fiyatı 99 lira

resmini bulduğum çeyizlerim bunlar kızlar. yemek takımı da decortart aldım fakat resim yok ben bile unuttum valla. artık evlenelim de kullanalım....

daha çok alıncak.. Allah bol kazanç versin

em4561 güle güle kullan cok sıklarr
bende senı optum songacım

nihalcim ablanın kahvaltı masası harika. maşallah bir kuş sütü göremedim masada

offf yaaa ben aşkıma yeni yıl hediyesini veremiycem bu sene. askerde çünkü......senağlama

kızlar süpürge aldınız mı ya da ne marka nasıl almayı düşünüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…