Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Yaa ben de gördüm gamzenin kapsama alanı dışında yazıyordu. Ne oldu acaba :sinifsinif:

Nihalllll
hediye için teşekkür ederim canım, bayıldım tam bize göre :asigim:

baktım canım.çok cicisin sen.birine benzetiyorum seni ama çıkaramadım.bende aşkımla birlikte bi resim ekledim.evimizi ilk tuttuğumuz gün boş evde çekmiştik:kedi:

bizim burda hava öyle kapalıki.ruhum daraldı resmen.:sinifsinif:

akşama benimde misafirlerim var.kociş çiğ köfte yapacak.yanına ne yapsam??

iyi haftasonları canım.
bakarım hemen
unlu birinemi benzettin
temiz kalpli arkidişim benimmmmmm

bişe dicem yoksa sende mecidiyeköy lisesindenmi mezunsun ?
yok biz onla ilkokuldan arkdasız cok samımı
liasede goruyordum ben m.köy lisesinden degılm ama amcamın kızı (bugunku ekledım resımdeki sarısın kız) o orda okudu hep giderdim yanına
belki ablan onuda tanıyordur okulda baya popüler yok zorlayalm bız tanış cıkcaz
Selamlar herkeslere....opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

slm cnm ben

esmaaaaaaaaaaaaa kız sen beni ne zaman arkadaş listenden sildin küstüm senle :KK43: resim eklemişsin mutlaka görmem lazım

Yok kız pıtır geçen hafta soğuktu izmir bugün güzel hava, ben hep kalın kalın giysilerle dolaşıyordum valla kaydirigubbakcemile3

Fibula bilmem ki canım çiğ köftenin yanına ne yakışır ben onu hep tek başına yediğim için bilemiyorum cokacimcoook

selammm
hafta sonu olmasına rağmen baya şenlikli burası yine :)

esmaaaaaaaaaaaaa kız sen beni ne zaman arkadaş listenden sildin küstüm senle :KK43: resim eklemişsin mutlaka görmem lazım
kız seni silmedim kendimi sildim ya bi ara ondan
senın adın ne ya vallahı sen benm kuzenıde tanıyorsun kesın
selammm
hafta sonu olmasına rağmen baya şenlikli burası yine :)
topikte şenlik varr....

Yok kız pıtır geçen hafta soğuktu izmir bugün güzel hava, ben hep kalın kalın giysilerle dolaşıyordum valla kaydirigubbakcemile3

Fibula bilmem ki canım çiğ köftenin yanına ne yakışır ben onu hep tek başına yediğim için bilemiyorum cokacimcoook

tek mi yesek ki.içime sinmedi tek.evde birsürü elma var.elmalı turtamı paymı ne onu yapayımmı.tarifini burdan aldım.elmalıda kek yapayım.insanları elmadan soğutacağım bu gidişle.kafamçokkarıştı

esma snei bende ekleyim arkadaşlık listesine kabul edersen tabikide.

esmacım gülseren benim çok yakın arkadaşım şimdi çok fazla görüşemesek te lise yıllarında içtiğimiz su ayrı gitmezdi benim adımı unuttun öle mi aşk olsun sana deniz ablasıyım ya kız ben Derya benim adım gülserene selam söle benden olur mu ?? kuzeninin adı neydi??

kız bu hafta ordaydı:KK70:
aman o soğuktada thirtle gezio zaten
hiç bana çekmemiş
ben lahana:KK70:

esma snei bende ekleyim arkadaşlık listesine kabul edersen tabikide.
ederım cnm
esmacım gülseren benim çok yakın arkadaşım şimdi çok fazla görüşemesek te lise yıllarında içtiğimiz su ayrı gitmezdi benim adımı unuttun öle mi aşk olsun sana deniz ablasıyım ya kız ben Derya benim adım gülserene selam söle benden olur mu ?? kuzeninin adı neydi??
yokbılıyomda adını asıl adını bılemedım derya ok annemlerın ordaya gormıyorum cok
kuzenm şule-fatihle cıkyıordu okuldan albumumde resmı var

anaaaaaaaaaa şule de benim yol arkadaşımdı annanemlerin orada oturuyodu gülbağda fatihi de tanıyorum tabi ki noldu onlar peki esma beraberler mi evlilik falan varmı merak ettim şimdi?? ve gerçekten çok şaşırdım bu duruma he gülserene gördüğüm ilk yerde anlatmalıyım bu olayı

anaaaaaaaaaa şule de benim yol arkadaşımdı annanemlerin orada oturuyodu gülbağda fatihi de tanıyorum tabi ki noldu onlar peki esma beraberler mi evlilik falan varmı merak ettim şimdi?? ve gerçekten çok şaşırdım bu duruma he gülserene gördüğüm ilk yerde anlatmalıyım bu olayı

suleyı tanıycagını tahmın ettım
kızım bende sulenın amca kızıyım karsılıkı oturoyruz adın deryamı senın sımdı
ben niye bilmıyorum ya
suleye ne desem tanır senı
onlar 2008-8ay nısanlandı
seneye 9ay evlecenkler inş

ay cok heycanlı kacıyourm ben suleyı arar sorarım
onun hafıza biraz zayftr gerci ama....

esma ben sana demiştim biraz daha eşelesek akraba çıkcaz diye gördünmü kaydirigubbakcemile3

abla :ecrin_bebek:
müstakbel eşim
şimdilik nişanlım
seninde çok sevdiğin enişten geliyo yolda şuan
yemek hazırlayıversene hayrına
bende açım
o direk eve gelcek ben işten kaçta çıkcam belli diil misafir war
hadi be hacı bee kaydirigubbakcemile3 laelaelaelaelae

X