Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Günaydın....

Hayırlı cumalar kızlar.

Sinay gelip duamızı etsin bizde kocaman bi amin diyelim:Saruboceq:

Hevini merak ediyorum bende.

Konusunu okudum ama ne yaptı acaba, Allah yardımcısı olsun:Saruboceq:

kımse bişey yazmamış dizi vardı diye
ben dizide izleyemedım tam kmöfte yogruyorum benmkı dedı abımlere gıdıyoz ıkı ayagıma bi papuca soktu
sonra maa aile
eltm kanym gorumcem kocası ıkısının cocujkları ve askm ben
markate gıttık cok komık ya bındık arabaya gezmeye gıder gıbı alışverişe igttiiikk

bide ben bugun hedıyemı kargo yapıyorum cok heycanlı

bol berekli cumalar

günaydın kızlar. hayırlı cumalar..
sabah sabah kafanızı şişireyim azcık.. sizlere dün gecemi anlatayım opuyorumnanaktan
akşam iş çıkışı kayınpederim aradı ben geldim diye.
sora bindik arabaya eve gittik.k.validem hazırlamış masayı yemekleri falan bizi bekliyor.
ayaküstü bikaç dedikodu falan. ben giyindim vs beraber yemek yedik.
ama patlayacaktım az daha. ye allah ye. yeter diyorum kızıyolar bana. tokluktan öldürceniz siz beni diyorum :roflol:
neyse yemekten sora nişanlımın kuzeni geldi. k.validem gel sende demiş.
oda bu fırsatı kaçırmamış. bahaneyle gece dertleşiriz demiş.
önce sütlaç, sonra çerez, nescafe, ardındanda meyve. iyice şiştim. delikafadulden
sora k.pederim gitti yattı. k.validem 2tane ruj,şampuan,saç kremi bide bişi daha var 3lü ondan almış bana onları verdi.
tupperdan bana ayırdıklarını aldıklarını gösterdi. koltuğun altı sırf bnm tupperlarla dolu :roflol:
bunları bi ara ayırıp getircem sana koycak yerim kalmadı bnmde dio.
hangini istersin ne rengi olsun diye sordu.
hiç farketmez görümcem hoşuna giden rengi alsın kalanı bana uyar,hepsi güzel dedim.
ki okadar güzel şeyler varki. bakliyat için kavanoz alacaktımya gerek kalmadı.
tupperın bakliyat kaplarından bisürü var.sürahi,limonluk,kapaklı küçük kahvaltılıklar,yağlık,saklama kapları,ekmek tabağı,yumurtalık,kaşıklar vs vs bi dolu şey var daha.
k.validem niye pijama getirdin ben sana bulamıcammı burdan diyo. bilmem olmaz belki falan die aldım yanıma dedm.
ben sana pijama takım aldım geldiğinde giyersin diye dedi. bi dahakine getirmem ozmn bende dedim :kedi:
sora nişanlımın kuzeni olan yandan görümcemle başbaşa kaldık.
ordan konuş burdan konuş derken saat 1 olmuş.e bide sabah kalkması var bunun. hemen yattık.mirmirmirmir
sabahta kalk,giyin hazırlan falan sora k.validem kalktı kahvaltı hazırladı. bisürü şey yapmış ama ben çok yiyememki h.içi kahvaltıda. zoraki yedim kalktım.
sorada k.pederim bizi işyerine bıraktı.
öle işte güzel bi akşam geçirdim :1closedeyes:

akşamlarınız hep ekşın dolu geçmiş yaww bende gittim börekler açtım kocikime hmm çok güsel olmuştu walla 3 dilim yedim:) 3 tepsi yaptım bi tepsisini buraya getirdim temizlik yapan arkadasların odasına bıraktım Allah razı olsun onlardan çiçeklerimi bile suluolar sen ağır kaldırma die :)

bide çok kalın giymişim terledim:KK43:

günaydın kızlaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hayırlı cumalar

günaydınnn

nisancım sevindim güzel geçmesine tatlım..

gülaaayyyyyy minik anneeee şirin anneeee hamarat anneee
bizde getirseydinya börek cokacimcoook hihoyyyt Şeniz opuyorumnanaktan

ayy keşke getirebilsem valla ben böle yapıp yedirmeyi çokkk sewiorumm inşallah bi gün gelirseniz yaparım sizlerede canım benimmm Şeniz

bende yarın börekmi yapsam napsam.
canım çekti.
ama olmazya bu ara çok kaçırdım hamur işi tatlı vs.
biraz mola vermam lazım :sinifsinif:

nisancım çok sevindim canım akşamın güzel geçmesine
inşallah hep böyle devam eder:nazar::nazar::nazar:

X