Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

ben zaten hayatımın ünlü birisi olduğundan şüpheliyim
mesela yarın öbürgün kapanırda magazin haberlerinde şok şok şok sibel can kapandı diye bi haber çıkarsa ahanda buldum diyecem

ayyy çokk güldümm :)))

smiley koyamıom gene ben yaa bukittt

esmy canım; eşin gelmeyebilir bu onun kararı ama sen mutlaka git bence.
birde o altınlar sizin, almanız cok dogal heleki cok gecerli bi nedenin varken; hiç ayıp olmaz. bizde ertesi gun sabah gittik kayınvalidemlere; hatta orda benim ailemeşimin ailesi falan hep birlikte kahvaltı ettik biz

elma şekeri biz artık hep bu sebeplerden tartışmaya bşaladık.bizimkide birlikte vakit geçiririz dimi derdi.
meğerse birlikte deidği tüm sülaleyle vakit geçirmekmiş.:roflol::roflol:en büyük hayali bizimkinin 6 katlı apartman satın almak ve herkatta benim annemler onun annesigil,kardeşlerim fialn oturcakmış.kabus gibi ya.kendi aileme de onun ailesine bu kadar yakın olmak istemezdim.

hiçte ayıp olmaz.kaynanamda evlendğimiz gece yanımda tektek altınlarımı saydı.

kaydirigubbakcemile3:roflol:

kayınvalidem cok dusncelidir benim, biz tatile giderken orada bırakmıstık; donuste aldık; hicbirseye dokunmamıstı; boynumuzdaki serittekilerde olanlar bile oyle duruyordu; beni çagırdı al kızım altınlarını dedi, beni oturttu odaya say paketle hepsini dedi; cok ince dusuncelidir gercekten kayınvalidem

YA oylemı dersın ıns benmde o an aklıma gelmedı
ben gıdıyom ama onlar yanı kayınvaldemn gıtmememızı sorune tcegını sanmıyorum

alllahhhh

duyduğuma çok sevindimmm

saollll kuşum benimm
kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

Şeniz

kızım sen beni mi takip ediyosun :mymeka:

ay esma gibi anlatmışsın kafam karıştı :bbo:

hayatım canıma okucak
ben kaçem en iisi:)

pashi hayatımın tanıdığı ünlülermiş:)
ben kaçıom:)

:mymeka: :mymeka:

he kötü bişi yazmadın yani en sevmediğim felan kaydirigubbakcemile3

KIZLAR biz evlendık sabah altınları almaaya kaynanam gıttık sonradan dedıler ayıp olnuş sanırım

aa sen niye kaynananda bıraktın ki altınları :umursamaz: ben kendi evime aldım valla kimseye veremem kusura bakmasınlar :1closedeyes:

mesela yarın öbürgün kapanırda magazin haberlerinde şok şok şok sibel can kapandı diye bi haber çıkarsa ahanda buldum diyecem

:roflol: :roflol:

hehe:)
hadi ben bulaşık yıkamaya
hayatım gelirse ben yoğum

bak telefonun elimde ararım haaaaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

ben hep soylemişdir eşime, ben kendi ailemlede aynı bina değil aynı mahhallede olmak istemem. eşin bu tartışırsın, iyigunun olur kotu gunun olur; tartıştım hışımla evden cıktım karşımda annemi gordum yada kayınvalidemi aynı şey; bence iyi değil. kendimize ait hayat istiyorsak boyle olmalı

Siz yakın mı oturuyorsunuz Arsi???

kayınavlidenler mi yakın annenler mi arsiii

evden çıkıp arabayla sol tarafa doğru 20dk gidersem annemler sağ tarafa doğru 20 dk gidersem kayınvalidemler :)

bende şüpheleniyorum

ay sory hayatım ben altın dedım kızlar
yanlışoldu latınlar bizdeydide paralar bide ceyrekalr ordaydı bilezıkler kolumdaydı
aman bırakmmasam ne olcak hepsını ekmek teknemıze verdik

hayatım bende en dobra kısmına ekledım senı kızmazsın dımı ama dora kızsın napım

ay hayatım pıtır almış ya unlülüer
sımdı hatırladım ben senı ruyamda gordugumde kım olarak gordum bılıyonmu
aklıam gelmezki bi bayan var gazetecı köşe yazarımıydı biara bı yarışmada juriydi
ama biraz kilolu sen degılsn ordanbılıyorum neydi o kadın yaaaaaaa
sivri dilli biri

canım eşin ne iş yapıodu??görüşemiyosunuz pek sık eşinle??

amann gördüm işte
ara kız ara
seni hayatım-55 die kaydettim
sevgilim görse dicek kim senin hayatın:)kaydirigubbakcemile3

maşallah canım ya istanbul trafiğinde çok zor valla
bende evlenince istanbulda oturucam kısmetse napıcam hiç bilmiyorum:sinifsinif:

sağol canım .
zaten şehir dışından gelen bir çok kişi burda araba kullanıyorsan ustasın diyor:9

kaynana konusu açılmış bakıyorum da :roflol:
ben çok memnunum diyende çıkmamış anladığım kadarıyla :)
tam dalmış gitmişim sizin bu muhabbetlere okuyorum.
k.pederim aradı. saat 6da eczanenin önünden alırım seni diyo :roflol: tuhaf oldum bi an için.
sanki evliymişimde bende yemeğe gidiomuşum gibi :roflol:

eğer evlenene kadar huyu suyu değişmezse hiç kimsenin,şartlar uygun olursa
k.validemin planı istersek onlarada yemek yeriz istersek arasıra bana yardım amaçlı yemeği yapacak o.
bizde eve giderken alıp evimizde yiyicez.olurya yetişemezsin yorulursun hasta olursun vs diyo.
nişanlımın planıysa aksine hafta da 1er kez ailelere gidilir. sorası evde.
öle zırt pırt yemeğe gitmek,hazıra konmak yok. bnm ellerimden yemek yemek istiyormuş.
aile olduğumuzu hissetmek bilmek istiyormuş. :asigim:

valla bana hepsi uyar. allah güsel güsel anlaşmak nasip etsin.
kaynanalarla görümcelerle eltilerle sorun yaşatmasın inş.:Saruboceq:

elma şekeri biz artık hep bu sebeplerden tartışmaya bşaladık.bizimkide birlikte vakit geçiririz dimi derdi.

benim kayınvalidemin hayali :)

ay esma gibi anlatmışsın kafam karıştı :bbo:

bulaşıcı demekki
kendinize dikkat edin :)

canım eşin ne iş yapıodu??görüşemiyosunuz pek sık eşinle??

dekorasyon işi
canım benim eşim askerden gelince iş bulamadı mart ayında kendi iş kurdu
şuan yeni olduğu için işinin peşine çok koşuyor
genelde mağaza işleri yaptığı için aktif yerlerde mağaza kapandıktan sonra tadilat oluyor
ondan geç geliyor yada gece hep çalışıyor
şehir dışına gidiyor fln öyle

ben de evlenmeden öne öle demiştim ne seninkilere ne benimkilere yakın oturmam diye. öyle de oldu. hatta bi ara annesiyle oturma teklif etme gafletinde bulundu. ben hayatta olmaz iki günde kavga ederim senden de nefret ederim dedim :roflol: :roflol:

ay sory hayatım ben altın dedım kızlar
yanlışoldu latınlar bizdeydide paralar bide ceyrekalr ordaydı bilezıkler kolumdaydı
aman bırakmmasam ne olcak hepsını ekmek teknemıze verdik

ben hepsini kendim aldım valla :dilcikar:

hayatım bende en dobra kısmına ekledım senı kızmazsın dımı ama dora kızsın napım

Şeniz niye kızam canım

rahşan gülşan mı kaydirigubbakcemile3

amann gördüm işte
ara kız ara
seni hayatım-55 die kaydettim
sevgilim görse dicek kim senin hayatın:)kaydirigubbakcemile3

55 ne len

senin kayınvalidenle benim eşim aynı kafadan ozaman.bende bazen eşime senin içine yaşlı bi adam kaçmış diyorum.

:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…