Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

burcumm gözun aydın canım

bnde hedıye işini halletım yarın gondercem c.tesi inş lahanamın elınde olcakkk

Kocamla konuştum şimdi 12.sınıftan bi öğrencisi intihar etmiş dün mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Okul servisiyle gidip geliyomuş. Servisin okul ve ev dışında bi noktada öğrenciyi indirmesi yasak ama kız Bornova- Özkanlar migrosun orda (izmirliler bilir) kavga gürültü şoförle zorla inmiş servisten. Veee bi binanın 6. katından atlamış. Amaann allahım yaaa çok üzüldüm :gitme:

Şuan yoğun bakımdaymış ve iç kanaması varmış. Ameliyata alcaklarmış. Kocam da şokta hiç öyle bişey yapacak bi kız değildi. Hanım hanımcık, gözlüklü, derslerinde başarılı çalışkan bi kızdı diyo
İnş. allah anne babasına bağışlar :Saruboceq:

ya sulfat habere çok üzüldüm ama bişeyden sonra gülmeye başladım nolur kızma

gözlüklü ne alaka?

hani ben de gözlüklüyüm de merak ettim kaydirigubbakcemile3

esmacım yalancı bısı etmışsın ellerıne sağlık
lahanam resımlerını gördum cnm yazmalım ıle neler aldınız öle
pıtır ekle bakem
daha ne yazcaktım unuttum

Baya gerilerde kalmış bi filme kaydirigubbakcemile3

Dokuz eylül üniversitesinin sineması var iyi filmler geliyor ama gişedeki filmleri geriden takip ediyor.

Tarantinonun soysuzlar çetesi, kaçırmıştık fatihle ikimizde istiyorduk yakaladık nihayet

Ama onun canı çok sıkılmış şuan gitmeyebilriz, gerçi ben zorla götürcem yoksa çok hassas bunalım yapar valla

sulfat yaa cok üzüdlm rüyan bunaymış demek
ALLAH ım korusun evlatlarımızı

Eveeet canım yaaa bende çok üzüldüm mafoldumben

Amiin canım

ya sulfat habere çok üzüldüm ama bişeyden sonra gülmeye başladım nolur kızma

gözlüklü ne alaka?

hani ben de gözlüklüyüm de merak ettim kaydirigubbakcemile3

Biliyomusun ben de ona çok güldüm kocam söylerken yazdım hatta dedim kesin hayatım farketcek kaydirigubbakcemile3
Ona göre gözlüklü olması çok çalışkan olması anlamına geliyor kaydirigubbakcemile3

Kızlar bende biraz uzanayım
dün gece bizimkiler yolda diye doğru düzgün uyumadım
sonra görüşürüz iyi bakın kendinizeee

hayatım benim saol tatlımm gel beraber olsunnn

kız bana deilde bebeğe yarasın gece çok ağrıyla acı arası bişi yaşadım büyüyo sanırım sıpam kaydirigubbakcemile3

slm kıslar..böcük evini gördüm..güle güle otur..umarım düğününde çook güzel bi şekilde geçer..allah gönlüne göre versin istediğin herbişeyii

pempemm cok tşkler cnm darısı sana

bak dıom geldığımde herkes burda olsun kımse gıtmesın hemı

sımdık bana ısım lıstesı yapan bırı var mı bende onları yazam
düğün gunu ayakkabıma yazarım

X