Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

sor ballı böreğim Şeniz

Canım markofoni ye bi arkadaş eklemiştim.
Ellenin çizmesini çok beğendi alacak bilmiyorda bende yardımcı olucam işte.

Neysem 10 tl bana indirim verecek ya kaydirigubbakcemile3 bende ordan bişey alsam, aynı yerde çalışıyoruz ya kargo aynı yere gelecek acaba tek pakette gönderirler mi yani iletişime geçince yardımcı oluyorlar mı ???

Bi soram dedim sen alışveriş yaptın ya akannehir

Canım markofoni ye bi arkadaş eklemiştim.
Ellenin çizmesini çok beğendi alacak bilmiyorda bende yardımcı olucam işte.

Neysem 10 tl bana indirim verecek ya kaydirigubbakcemile3 bende ordan bişey alsam, aynı yerde çalışıyoruz ya kargo aynı yere gelecek acaba tek pakette gönderirler mi yani iletişime geçince yardımcı oluyorlar mı ???

Bi soram dedim sen alışveriş yaptın ya akannehir

canım sana verdiği 10 tl hediye çekini kullanabilmen için onun eline geçtikten sonra 7 gün geçmesi lzım.
neden 7 gün diyeceksin. çünkü onun 7 güün içinde beğenmeyip geri iade etme süresi var. yerimseniben eğer geri iade etmezse senin kupunun aktf olacak. benim öyle brtane kuponum var mesela aktif olmayı bekleyen yerimseniben

paket olayına gelince. benim aynı kişi aynı adres olmasına rağme karışıklık çıkacağı gerekçesiyle bu talebimi geri çevirdiler. sistem otomatik işliyormuş. ben bir adidas bir twigy almıştım aynı andada kampanya süreleri bitiyoru aynı gün elime geçeceklerdi.
ama karışıklık doğacağından yapmadılar. kuzucum. kargo ücreti sabit zaten büyükde alsan küçükde alsan 4.90
şayet beğendiysen sende al kupponunu 6 ay süre içersinde istediğin zaman kullanabilirsin. yerimseniben 10 tl için kaçırma. şöyle yapın o siparişi versin ama ikinizin stdiğinide versin. böylece kargoyuda bölüşürsünüz daha karlı olur. seninde uponun durur :jeyyar:

günaydınlar

anam sormazsam çatlarım senin kocişler nereli kaydirigubbakcemile3 onlardamı bizden

vede mevlüt için tahtakeleye git canım yada eminönü süper şeyler var çokta uyguna heleki çok alınca iyice fiyat düşüyo , kutulu şeker çikolata tülbent minik sepet çiçek vs .. ooo çok çeşitli yani... ama zamanım yok demişsin betanın dediği gibi lokum olabilir mini mini keselerde ....

ayyy sanada orcinal nası bişey bulcazki :uhm: :uhm:

artvinli :)

burcummm fikir vermedin annem :)

hehhekaydirigubbakcemile3 akılıca
:kedi:
günaydınlar

Kuzum valalhi düşündüm
ama pek veriml olamadım kanımca çünkü annemler yarın sabah burda olacak ya allahın izniyle; heycandan yüreğim güp güp kahvaltıya başka ne yapsam diye düşünüyorum... kaydirigubbakcemile3
ama en güzeli magnet gidi geldi bana hemde ucuz. yaratıcı bir şey mevlüt konusunda gelmedi vallah. illaki lokum dağıtıcam dersen benim gibi tabağa diziip kürdanlar tak tek tek gezdirirsin elindeyerimseniben

Arkadaşlarrrrrrrrrrrrr
ben Uğur Böcüğünün evinin fotolarını bulamadım... Eğer kaldırıldıysa söylesenizde aramasam :)

Kuzum valalhi düşündüm
ama pek veriml olamadım kanımca çünkü annemler yarın sabah burda olacak ya allahın izniyle; heycandan yüreğim güp güp kahvaltıya başka ne yapsam diye düşünüyorum... kaydirigubbakcemile3
ama en güzeli magnet gidi geldi bana hemde ucuz. yaratıcı bir şey mevlüt konusunda gelmedi vallah. illaki lokum dağıtıcam dersen benim gibi tabağa diziip kürdanlar tak tek tek gezdirirsin elindeyerimseniben

lokum duadan hemen sonra yada başlamadan ikram etmelik öyle düşündüm seninki gibi tabakta

ama ben kalıcı bi hatıra istedim
magnet buldum dualı 1000 adet 61 tl gayette uygun
ama ben 1000 adeti ne yapam :)
daha düşükte yapmıyormuş bulduğum yer :)

ben geldim
zor kalktım gece geç yattım kızlar her geçen gün kilo alıyom
hergün polen yiyom ondan olabilir mi acaba
neyse böcüğün evi nerde bende görmek stiom esmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

BURRRRCUMMM

MUTLULUĞUN RESMİ ile ilgili bi yazı yazmıstın bir iki gün önce ,
geçmise dönüp baktım bulamadım, yeniden yazar mısın ayrıntılı olarak sevgilimle paylasmak istiyorum da :KK66:

canım sana verdiği 10 tl hediye çekini kullanabilmen için onun eline geçtikten sonra 7 gün geçmesi lzım.
neden 7 gün diyeceksin. çünkü onun 7 güün içinde beğenmeyip geri iade etme süresi var. yerimseniben eğer geri iade etmezse senin kupunun aktf olacak. benim öyle brtane kuponum var mesela aktif olmayı bekleyen yerimseniben

paket olayına gelince. benim aynı kişi aynı adres olmasına rağme karışıklık çıkacağı gerekçesiyle bu talebimi geri çevirdiler. sistem otomatik işliyormuş. ben bir adidas bir twigy almıştım aynı andada kampanya süreleri bitiyoru aynı gün elime geçeceklerdi.
ama karışıklık doğacağından yapmadılar. kuzucum. kargo ücreti sabit zaten büyükde alsan küçükde alsan 4.90
şayet beğendiysen sende al kupponunu 6 ay süre içersinde istediğin zaman kullanabilirsin. yerimseniben 10 tl için kaçırma. şöyle yapın o siparişi versin ama ikinizin stdiğinide versin. böylece kargoyuda bölüşürsünüz daha karlı olur. seninde uponun durur :jeyyar:

Tamam canım senin dediğin gibi yapayım 10 tl bu az değil kaydirigubbakcemile3
Teşekkür ederim.
Kız birde kampanya bitince kaldırıyorlar değilmi ürünleri başka alma şansın yok ???

günaydınlar

Arsi ben kına gecem için üzerinde Allah yazan magnet yaptırdım.
Kınayla birlikte dağıttım değişiklik olsun hemde hatıra olsun diye.
Şeker yerine lavanta koydurdum.
Üzerine de küçük teşekkür etiketi bastırdım adımızı düğün tarihimizi yazdırdım.

Şimdi her gittiğim evde buzdolabında var, iyiki yaptırmışım çok güzel bir hatıra oldu.
Foto makinam yok benim çekemiyorum ama albümümdeki resimlerde buzdolabıma bakarsan iki tane var göreceksin.
Netten de buluyum istersen

böcük güle güle otur canım...

betacım bişiy sorcam canım sana. bebek battaniyelerini kaça kaç ebatında ypıyorsun acaba özel bir ölçüsü var mı?
arsi sende yapıyorsun ölçü var mı canım sende bilirsin...

ayrıca arsi ay be bişiler biliryordum ama işim var ya bi fırsat bulursam ekleyeyim canım sana...

bizde hafta sonu yazmalıyla ve kıslarla koçtaş çıkarması yapmıştık.
resim ekleyeyim size müsait olursam...

X