Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

böcüğüm gayet güzel yerleşmiş herşey güzel görünüyor sen zamanla dahada güzelleştirirsin oturma odasıda böle çok çok iyi olmuş cnm allah içinize sindirsin mutluluk huzur içinde oturun

Günaydınnn Herkesee

Komşumun evi çok güzel olmuş köşe takımlı odanın halısına bayıldım diğeride çok hoş duruyo
Mutfakta saklama kapları yıkanmış bardaklar yıkanmış yerim ben onu
3lü zigonumuz aynı bak kimlerde var ben sayayım
Bende sende hayatımda esmada hayat87de birsinde daha vardı yaa

Aman sen beni unut hep zaten, ilk önce ikimizin vardı zaten :dilcikar:

Möcük evine baktım; herşeyin çok güzel olmuş o dert ettiğin köşe takımlı oda bile ne kaaa güzel durmuş halısıyla felan.

Herşeyin güzel, kızların dediği gibi eve yerleşmen 1-2 ayı buluyor herşeyi yerli yerine koyarsın istediğin şekilde...

Allahım can sağlığıyla oturmayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

Evet bi iki sayfa önceye bak esmoş eklemiş.

böcük huzurla aşkla otur evinde herşey gönlünce olsun,

ben mobilyalarını vok beğendim özellikle renkleri ayıp olmazsa nekadar tuttu koltuk takımı+yatak odası+salon bizim 7 ayımız var ama şimdiden ayıp ödemelere başlamak istiyoruz

Rabbim hepimize yardımcı olsun

Hevin ne yaptı acaba, nişanlısıyla konuşacaktı ya, 2 gündür gelmiyor da çok merak ettim akannehir

bende aynen öle odlu cokda raht oldu

ben böcüğün resimleri silem

benimde hiç çeyizim serilmedi yerleştirdik sadece kimseyide istemedim çeyiz yerleşti gelin görün falan diye. Ya adetler güzel tamam ama ben sevmiyorum bunu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…