Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

pıtır heeeeee üşüyom de
hasta olursam nolcak de akannehir
yok bişi demicem
daha çok sinir oluom

yok kiz unutmadim
seni goremedim de ondan bisi demedim

msn e bisi oldu benim acamiyom ya da actimda tam goremiyom kisileri bi garip bisi oldu
kocis anlar bu isten ben karistirmiyim zati almanca pofff delikafadulden

canim simdi okulum tatile girdi ondan rahat rahat girebilirim gunduzleride
ama simdide ev isi var off hic bitmezmi bu isler yaaa
aha simdik dusunuyom ne yemek yapsam diyee puff

buralara alistim canim yaa mecburen alistim nappayim
birtek almanca cok zor acayip cok calisiyorum surekli almanca tv izliyorum insallah ogrencem :hulya:

hee ii bakalım
hallettirde
konuşak
özledim seni:)

sen bana sorsaydın burcu yatak odamıza boyle bısı dusunuyoz dıye sana ne derdım bılıyomusun bı bu resım
bıde hanı yaslı bı cıft vardı hayatımmı ne burdan senle serhata benzetmıstı onu derım
huzurunuz mutlulugunuz her daım artsın ıns canım

sen bana sorsaydın burcu yatak odamıza boyle bısı dusunuyoz dıye sana ne derdım bılıyomusun bı bu resım
bıde hanı yaslı bı cıft vardı hayatımmı ne burdan senle serhata benzetmıstı onu derım
huzurunuz mutlulugunuz her daım artsın ıns canım

evet onuda beğeniyorum...a.s
ma şimdi bu daha cici daha anlamlı geldi kocacığım bilmyormuş bir vitrinde camcıda gördük bayıldı bende hikayesini anlattım. çok sevdi eve gelir gelmez hemen puzzelını aradı buldu esasen bir şey asmayıda düşünmüyorduk ama bir asacak orası var sabah uyanıncada hayatın anlamını anlamak adına güzel br tablo dye oraya asıcazhihoyyytannemler burdaykende daha çabuk biter kaydirigubbakcemile3 1000 parçalık çünkü kaydirigubbakcemile3

Isılım hosgeldin bitanem ne cok özlemisim seni Şeniz
nasılsın nasıl gidiyor Almanya'da hayat canım?

Pufim, son sayfayıda okudunmu canım avukatla görüsmemi?

PE234979.jpg

inş çıkmıştır
ikea 14,5 tl

burda hava çahane bu gün.
kocam gelsin bisikletle gidicez tabu ve janga alıcaz annemler burdayken akşamları oynarız diye. okeyimizde var zemuszemus birde netten puzzele siparş verdim. biliyormusunuz mutluluğun resmini?
onu yapıcaz yatak ayak ucumuzdaki duvara asıcaz. sabah kalktığımzda onu görücez.
durun ekşym fotosunu

canimcim ben burdaki hava durumunu soyliyim -15 derece su an kar felaket disarida ama yollar tertemiz yaaa ben bu isi anlamadim getti

burnum duscek diye korkuyom disari cikinca

hayatım naber leyn

sinaycik sen nasilsin kuzummm Şeniz

kızlar şuan o kadar kötüyümki nefes almakta zorlanıyorum kalbim sıkıçıyoo duwarlar sanki üzerime geliyo senağlama 2 sene 7 aylık ilişkimiz bu noktada sona erdi. sölemesi ne kadar kolay ama şuan içimde fırtınalar kopuyoo. canımdan çok sewdıgım biricik aşkitom yok atrık senağlama hayallerimiz wardı ewlencektık beraber uyanıp kahwaltı hazırlıyacaktık tw karşısına geçip film izleyecektık oglumuz olursa adı yagızemre kızımız olursada berrak olcaktıı. senağlama oysaki ne kadar mutluyduk herkezin ımrendıgı bır çıfttık ama bazen mutlu olmak yetmiyomuş bunu anladım. senağlama
kendıme geldıgımde tekrar aranıza dönme umuduyla kendınıze çok ıı bakın sızı çok sewıyorum hoşçakalın
senağlama senağlama

evet onuda beğeniyorum...a.s
ma şimdi bu daha cici daha anlamlı geldi kocacığım bilmyormuş bir vitrinde camcıda gördük bayıldı bende hikayesini anlattım. çok sevdi eve gelir gelmez hemen puzzelını aradı buldu esasen bir şey asmayıda düşünmüyorduk ama bir asacak orası var sabah uyanıncada hayatın anlamını anlamak adına güzel br tablo dye oraya asıcazhihoyyytannemler burdaykende daha çabuk biter kaydirigubbakcemile3 1000 parçalık çünkü kaydirigubbakcemile3

canım burcum ya
senın boyle anlatttıklarını okuyunca gozlerım doluyo
dıyorum Rabbım nekadar buyuksun farklı yerlerde ruh esı buyuyo ınsanın karsına cıkana kadar bırsuru engabeden gecıyosun sonra gun gelıyo dıger yarın oluyo:sinifsinif::sinifsinif:
çok guzel bısı bu ya
bazen askımı yanımda ısterken yada bı bebek gordugumde
dıyorumkı cok seymı ıstıyorum Rabbım?
burcucum bızede dua edermısın?
bızımde yuvalarımız annelerımzıınkı gıbı senınkı gıbı tatlı olsun :kedi::kedi:

kızlar şuan o kadar kötüyümki nefes almakta zorlanıyorum kalbim sıkıçıyoo duwarlar sanki üzerime geliyo senağlama 2 sene 7 aylık ilişkimiz bu noktada sona erdi. sölemesi ne kadar kolay ama şuan içimde fırtınalar kopuyoo. canımdan çok sewdıgım biricik aşkitom yok atrık senağlama hayallerimiz wardı ewlencektık beraber uyanıp kahwaltı hazırlıyacaktık tw karşısına geçip film izleyecektık oglumuz olursa adı yagızemre kızımız olursada berrak olcaktıı. senağlama oysaki ne kadar mutluyduk herkezin ımrendıgı bır çıfttık ama bazen mutlu olmak yetmiyomuş bunu anladım. senağlama
kendıme geldıgımde tekrar aranıza dönme umuduyla kendınıze çok ıı bakın sızı çok sewıyorum hoşçakalın
senağlama senağlama

:gitme::gitme::gitme::gitme:
canım gıtmeeee
gel konusalım acıluırsın neolur yaaaa

Şimdi gidiyorum bakmaya :eek:

senağlama senağlama

Ayhh canım sen geçen de ima etmiştin ama söyleyip gittin merak ettik bizde.

Hayırdır ne oldu ya ?
Konuşmak iyi gelir bence gitme, bak hevin de gidiyordu ama içini dökünce daha da rahatladı ..
Üzülme :teselli:

hersey yolunda cok sukur

ama senin koonunu yeni okudum ayrica msj atacagimm canimin ici

senağlama senağlama

canım bu duyduğum çok kötü bir haber hiç istemediğim bir haber ne oldu dmeeyede dilim varmıyor....
off nedir bu iki haftadır duyduğumuz kötü haberler yamafoldumben
canım burcum ya
senın boyle anlatttıklarını okuyunca gozlerım doluyo
dıyorum Rabbım nekadar buyuksun farklı yerlerde ruh esı buyuyo ınsanın karsına cıkana kadar bırsuru engabeden gecıyosun sonra gun gelıyo dıger yarın oluyo:sinifsinif::sinifsinif:
çok guzel bısı bu ya
bazen askımı yanımda ısterken yada bı bebek gordugumde
dıyorumkı cok seymı ıstıyorum Rabbım?
burcucum bızede dua edermısın?
bızımde yuvalarımız annelerımzıınkı gıbı senınkı gıbı tatlı olsun :kedi::kedi:

canım bunu burdaki tüm arkadaşlarım adına tüm yüreğimle diliyorumopuyorumnanaktan
herşeyden önce huzur dolu bir yuva gibisi yok...
sevgnin karşılığını görmek gibisi yok....opuyorumnanaktan
inşallah mutluluk bulaşıcıdırrr opuyorumnanaktanhepinizee gönderiyorum kucak dolusuuuu opuyorumnanaktan

kolay gelsin sulfatcım çok yorma kendini akşama kocişin yine kızmasın sana ... çok yoruluyosun diyee

Sağol canım, der valla. Dinlene dinlene yapıyorum zaten yerimseniben

merhaba kizlarrr

nasilsiniz ben cok iyiyim hersey yolunda cok sukur

okulum tatile girdi evimle rahat rahat ilgilenebilirim artik

Düğündaşım hoşgeldin canım, gündüzleri girebilecek olmana sevindim Şeniz

sinir oldum
cvp bile vermeden kapattım
hasta olursam görürler ama
tek başlarına bişi yapamıolar

Kız senin patronun çok iyi değilmiydi?
Ne oldu bu adam böyle sinirli oldu kaydirigubbakcemile3

Nazım Hikmet Abidin Dino' ya "Sen mutluluğun resmini yapabilir misin, Abidin?" diye sorar.
Abidin Dino' nun cevaben yapmış olduğu resimdir bu.

Çok anlamlı bi resim bu gerçekten a.s
Hele nazım sever biri olarak ayrıca daha da güzel benim için

ay buda benle serhattt hahahahahah

sırnaşık şeysırnaşık şey

canimcim ben burdaki hava durumunu soyliyim -15 derece su an kar felaket disarida ama yollar tertemiz yaaa ben bu isi anlamadim getti

burnum duscek diye korkuyom disari cikinca

sinaycik sen nasilsin kuzummm Şeniz

-15 miiiiidelikafadulden
burda baktım şu anda 18 derece ama tabiki artıı aramızdaki sıcaklık farkına bakarmısınnnndelikafaduldenüstelikte güneşliyiz biz şu an hiç bir şey yanımıyor içerde :roflol:

Burcum o banyo resmi ne tatlı öyle masallah :asigim:

kendıme geldıgımde tekrar aranıza dönme umuduyla kendınıze çok ıı bakın sızı çok sewıyorum hoşçakalın senağlama senağlama

Pınarcım cok ama cok üzüldüm bitanem ya,
ama bak sana bir tavsiye bende böyle bir mesaj yazdım gittim sonra hatamı anladım döndüm ve herseyi paylastım simdi o kadar rahatım ki inanamazsın sadece bosanmayı bekliyorum simdi.
Lütfen kendini yıpratma, üzülme gel anlat yardımcı olalım canım :teselli:

hersey yolunda cok sukur

ama senin koonunu yeni okudum ayrica msj atacagimm canimin ici

Ya öyle Isıl'ım hersey istedigimiz gibi gitmiyor malesef :çok üzgünüm:

Sağol canım, der valla. Dinlene dinlene yapıyorum zaten yerimseniben

Düğündaşım hoşgeldin canım, gündüzleri girebilecek olmana sevindim Şeniz

Kız senin patronun çok iyi değilmiydi?
Ne oldu bu adam böyle sinirli oldu kaydirigubbakcemile3

Çok anlamlı bi resim bu gerçekten a.s
Hele nazım sever biri olarak ayrıca daha da güzel benim için

sırnaşık şeysırnaşık şey
evet canım iiydi
ama geçen haftadan beri bişiler dönüo ama bakalım
çok üstüme gelmeye başladı

kızlar şuan o kadar kötüyümki nefes almakta zorlanıyorum kalbim sıkıçıyoo duwarlar sanki üzerime geliyo senağlama 2 sene 7
senağlama senağlama

canim ya lutfen kendini harap etme Allahtan hayirlisini dile

kiyamam canim sana yaa

Şimdi gidiyorum bakmaya :eek:

bence gitme, bak hevin de gidiyordu ama içini dökünce daha da rahatladı ..
Üzülme :teselli:

ah kundera sen pufi misinn Şeniz
kaydirigubbakcemile5

X