Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

he eeveet sarkıyı bılıyonuzdur
tridine tiridne tiridina bandım varya manda yuva yapmış söğüt dalına
of of ay oynayasım geldi
nihal 2008 yazı yer cöve kına gecesi hatırladınmı

hatırlamammıı ayancık calıo kalkıyoruz bitiyo oturuyoruz kendımızı ona endekslemıstık :roflol: süperdi ama yaa
çayır biçiyom çayır yanıyom cayır cayır ohhh zemuszemuszemuszemushihoyyyt

yok karıstı cnm
yemege cagıran benım annem
nlhl frkun amca karısı oluyor
ama nhl frk sevgilsiin aılesıyle yani benım kaynanmla tanıstı sen cöz bu bulmayacı bakıtyımkaydirigubbakcemile2

karısık olmus bıraz bakalım cozebılcekmı

fıbule masallah sana
ıyıde o sorun olmaz mı
yanı akma falan
yada ne bılem ılerde cıkarmak ıstedığınzde falan

arşi kesınlıkle öle bana gelınlıkcı sakın başka gelınlıklere bakma dedı bakmıyom
kafam karışırmış bende düğünden sonra bakarım

fibula kız sendeki ne akıl oyle ya 40 yıl düşünsem bulamam

hatırlamammıı ayancık calıo kalkıyoruz bitiyo oturuyoruz kendımızı ona endekslemıstık :roflol: süperdi ama yaa
çayır biçiyom çayır yanıyom cayır cayır ohhh zemuszemuszemuszemushihoyyyt

karısık olmus bıraz bakalım cozebılcekmı

sanırım nihal , faruk ve esma amca çocukları oluyo.burdan takip ettğim kadarıyla farukda nihalin sevgilisi.:uhm:
fıbule masallah sana
ıyıde o sorun olmaz mı
yanı akma falan
yada ne bılem ılerde cıkarmak ıstedığınzde falan

arşi kesınlıkle öle bana gelınlıkcı sakın başka gelınlıklere bakma dedı bakmıyom
kafam karışırmış bende düğünden sonra bakarım

sprey boyayla boyadık canım.akma olmuyor.okul yıllarından kalma maket boyası.ev kira.eve girerkende evin heryanını boyadıkta girdik.çıkarkende o duvara bir kat fazla boya yapar çıkarız.

esma benım hem amcamın kızı hemde kaynımın eşi oluyo cnm anladınmı
ben masus karısık sordum
sanırım nihal , faruk ve esma amca çocukları oluyo.burdan takip ettğim kadarıyla farukda nihalin sevgilisi.:uhm:

kız nihal faruk amca cocukları olsa sevgili olmazki
bendıyım sımdı
nihal benm amcamın kızı ben kocacıgmla sevgılıyken nıhalı kocacıgımn kardesıyle tanıstırdım yanı farugu onlarda sevgili oldu

ben masus karısık sordum

bendıyım sımdı
nihal benm amcamın kızı ben kocacıgmla sevgılıyken nıhalı kocacıgımn kardesıyle tanıstırdım yanı farugu onlarda sevgili oldu

anladım.kuzenleri fazla saydım.esma bende yeni farkettim.niye öyle virüs virüs yazdı anlamadım.buraya ekleyim.silerim sonra da.

burdanda öyle oluyo niyeki yaa. rapid share dan birşey eklenemiyormu buraya:KK43: rapid share yazınca virüüs yazıo.

Son düzenleme:
bu da giriş koridorumuz.sticker pahalı geldi.bizde boyadık.çizimi yine bana ait.

aferin kız sana
bizim mutfakta 2,5 liralık stıckerlarımız var
ama atıyor hep :KK43:
kocacıkta dediki boyayalım
ama nasıl taşırmadan boyarız bilemedik
ablam sulu boya fırçası ile şuan yapışık haliyle kenardan kontur geçsek sonra içini boyasak dedi
ama elimiz titrerse zıcarz :kedi:

bu fikir süper
ama onun kalıbını nasıl çıkartabilirim yardımcı olabilirmisin

sus carparım helülülülülülü
densem ben onu bılıyom cok komikss hehehe

kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile saol esma sende vur sendekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bun yaparım koaly gibi
nahail siz gecenkı cınekopmuydu
051.JPG
süperrrrrrrr bizde bu akşam balıya yemeğe gidicek kocacığımlaaaaaaakaydirigubbakcemile3
yok karıstı cnm
yemege cagıran benım annem
nlhl frkun amca karısı oluyor
ama nhl frk sevgilsiin aılesıyle yani benım kaynanmla tanıstı sen cöz bu bulmayacı bakıtyımkaydirigubbakcemile2
15 bilinmeyenli denklem örneği kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

simdi sen demişşn ya sevgılln aılesımı cagırdı dıye nhl frk a
cagıran benm annem ,nhlfrknun amca karısı oluyor
16 bilinmeyenli denklem örneği kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

esma benım hem amcamın kızı hemde kaynımın eşi oluyo cnm anladınmı
0 bilinmeyenli denklem örneği kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ben masus karısık sordum

bendıyım sımdı

sanki normalde direk anlıyoduk da
kırk yılın başı karıştırdım gibi sölemmiş kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

arsiiiiii akşam yattık neyse
aklıma nikahdaki hayatimin yorumu geldi
çay demleyen abla
kazulet gib oldum
bide kabul ediyom ablası

15 dk güldüm
koçiş öldürüyodu beni

resim_676384222.jpg

esma imageshack dede sorun vardı.ama sonunda yükledim.kızlar bunu a4 kağıda çıktı alacaksınız.:)

aferin kız sana
bizim mutfakta 2,5 liralık stıckerlarımız var
ama atıyor hep :KK43:
kocacıkta dediki boyayalım
ama nasıl taşırmadan boyarız bilemedik
ablam sulu boya fırçası ile şuan yapışık haliyle kenardan kontur geçsek sonra içini boyasak dedi
ama elimiz titrerse zıcarz :kedi:

bu fikir süper
ama onun kalıbını nasıl çıkartabilirim yardımcı olabilirmisin

canım hangi deseni istiyorsun.ben sana kalıbını hazırlayım göndereyim.beğendiğim resimleri autocade atıp çiziyorum orda.sonrada copy centerlarda büyük çıktısını alıp kalıp gibi kullanıyorum.sprey boyaylada boyanıyor.

X