Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

herşey güzel olacak seda sende siteleri kopyalamışsın bir tanesi hariç on güldüm kuzucum:))))
ay başka ne vardı ya buketim dükkanı sen kaapatıp sen açıyorsun demiş ona güldüm:)))
hangısı harıc onu anladınmı pekı
bıde dedımkı ayy bırcu onu bılemı netten alıyonuz
:kedi:

afıyet olsun cısılcım bıde sen hazırandamı tasınıyosun evıne neguzel yaaa maşallahhh

Burcu maşallah sen kapayıp sen açıon tükkan sahibi gibi maşallah

Günaydınnn eyyy kadın kız insanlarııııııııı
Hayırlı Cumalarrrrrrrrrrr

evett ben kapatıp ben açıyorummm :lepi:

bende iki çubuğu alıp arasından ip geçirip yere paralel tutmak sureti ve mekik hareketiyle ortaya harika şeyler çıkartırım bikerem :umursamaz:
allah iyiliğini versinnnn kaydirigubbakcemile3

AYY BURCUNUN INTERNET ADRESLŞERINI KAYDETTIM BIRI HARIC AMA:d
CEYIZ HAZIRLIGINA BASLAYINCA BAKACAGIM SAOL BURCUM

rica ederim kuzummm opuyorumnanaktan

lülülülülülü

aaa candan'ın albümü mü çıktıııııııııı :1shok: bayılırım akannehir

çüş ya 10 günlük program mı yapılır :1shok: annenler gelcek zaten o günden konuşursunuz canınız ne isterse onu yaparsınız ne bu bürokrasi böle sırnaşık şey ayy gelemem daraltıyaaaaaaaaaaa :umursamaz:

ya ben behlül'ü zaten beğenmiyorum da dün ağlarken biraz üzüldüm.
ama dün en çok coştuğum sahne
bihter nihal'e sordu ya ne konuştunuz ne dedi sana diye
nihal de dedi ya
orası da bana kalsın
ay yemek yiyoduk elimde ekmek parçası vardı
heyecandan hani bi elini yumruk yaparsın öbür elinin iyile çat ohhh nası koldu lafı yaparsın ya
tam öle yapıyodum ekmeği bi anda masaya koydum
sonra vazgeçtim aldım öptüm alnıma koydum ay töbe töbe Allah'ım yaptım
bi daha çatttttttttttttttt
hayati'nin gözleri açıldı :1shok:
tam takip etmediği için anlamadı tabe
ama benim içimin yağları eridi :dance:
:

öncelikle eşimde bende candan hastasıyızdırrr albümü çıktığını duyunca çok sevinecek sositososito

sonra efendim evet evvelden program yapıyorum ona göre malzemem olsun evde. onlar geldiğinde dolbım dolu olsun yemek düşünmiyeyim istiyorm.
hep onlarla ilgileneyim. ve zaten onların çok sevdiği şeyleri ekledim hep menüye. ilk geldikleri sabah sarma ,zeytin yağlı barbunya ve çıntarlı börek olacak kahvaltıda ve şekerpre çok sever babam şekerpare yapıcam aynı gün için falan böyle hazırlıklar işte. yeterki sevinsinlerropuyorumnanaktan

nihalle bihterin anlattığın sahneyle ilgili zaten neler yaşadığı demin alıntım çıkmyınca yazdım ordan okukaydirigubbakcemile3

burcuya desen hazırla die bi yıllık bilem hazırlar:KK70:

ben kocayı buldum internetten be sen ne dionnn:)
:KK70:

abartma leyn br senelik programmış :mymeka:
bende kocayı netten buldum unuttun galiba şekerim :nazar:

burcikimin yazdığı o siteler güvenilirmi alışveriş açısından bikaçını biliorum bende alıorum ama mesela bende istiorum da güsel şeler var kartla alışveriş yapsak nolurr:)

canım ben defalarca alışveriş yaptım o sitelerden hatta aklıma gelmeyen bilinmedik stelerdende yaptım şimdiye kadar allaha çok şükür hiç bir srun yaşamadım
bu hafta kargosuyla 4 defa görüştük hepde aynı adam bakıyor herhalde bizim bu tarafa. adam şaşırıyor yuh diyordur içinden kaydirigubbakcemile3

hangısı harıc onu anladınmı pekı
bıde dedımkı ayy bırcu onu bılemı netten alıyonuz
:kedi:

kuzucum tabiki anladım hangi site olduğunu
ama o sitede müğthiş bir indirim vardı toplu alınca işte bilmem kaç paketini bilmem kaç paraya aldık çok uygundu yanisırnaşık şey

Kızlar alıntılar tesadüf eseri çıkıverdi yahu br daha alıntı yap diyince karşımda gördüm süper oldu:) hahaha

evett ben kapatıp ben açıyorummm :lepi:

allah iyiliğini versinnnn kaydirigubbakcemile3

rica ederim kuzummm opuyorumnanaktan

öncelikle eşimde bende candan hastasıyızdırrr albümü çıktığını duyunca çok sevinecek sositososito

sonra efendim evet evvelden program yapıyorum ona göre malzemem olsun evde. onlar geldiğinde dolbım dolu olsun yemek düşünmiyeyim istiyorm.
hep onlarla ilgileneyim. ve zaten onların çok sevdiği şeyleri ekledim hep menüye. ilk geldikleri sabah sarma ,zeytin yağlı barbunya ve çıntarlı börek olacak kahvaltıda ve şekerpre çok sever babam şekerpare yapıcam aynı gün için falan böyle hazırlıklar işte. yeterki sevinsinlerropuyorumnanaktan

nihalle bihterin anlattığın sahneyle ilgili zaten neler yaşadığı demin alıntım çıkmyınca yazdım ordan okukaydirigubbakcemile3

abartma leyn br senelik programmış :mymeka:
bende kocayı netten buldum unuttun galiba şekerim :nazar:

canım ben defalarca alışveriş yaptım o sitelerden hatta aklıma gelmeyen bilinmedik stelerdende yaptım şimdiye kadar allaha çok şükür hiç bir srun yaşamadım
bu hafta kargosuyla 4 defa görüştük hepde aynı adam bakıyor herhalde bizim bu tarafa. adam şaşırıyor yuh diyordur içinden kaydirigubbakcemile3

kuzucum tabiki anladım hangi site olduğunu
ama o sitede müğthiş bir indirim vardı toplu alınca işte bilmem kaç paketini bilmem kaç paraya aldık çok uygundu yanisırnaşık şey

hee anladım
ondan biz seninle netten bu kadar çok alışveriş yapıoz:KK70:

ya bilgisayarım geldi ama gidemiorum almaya
kimseyide denk getiremedim
artık kargoya versinler dicemde

burcu ile hayatımm ... yıllar sonra....
rery.png

http://img683.imageshack.us/img683/1345/rere.png
rettre.png

tyryrr.png

ytyt.png

böyle yaşlanmak ümidiyle...

[QUOTE=p_nr;10531427]lahanam buyuk gun c.tesiiiii düşündügüm hatta çok almak ıstedıgım bısey war inş bulurm bu kadarcık bılgı yeter

canım sağol,şaka olsun diye sordum,çok uğraşma gönlünden ne geliyorsa onu al canım...

:sinifsinif:

hemen bakıyorum zeynepçim....
buraya eklediğim sibel canın kolundakini bakırköyde bulnuş ablam...
sba tümer şans bileziğiymiş adam öle demiş...
25 tl ama ben kararır diye korkuyorum,kuyumcularada bakacağım ayrıca...

birazda bişiy ler aldım onları ekleyeyim.
loyada çok istediğim pijamalar indirime girmişti 2 tane kaptım.
bide taytla giymek için cicili çoraplarım...

1648.jpg

1658.jpg

1667.jpg
[/QUOTE]

güle güle kullan lahana çoraplara bayıldım zemuszemus

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Ne güzel yazmışsın kız geç değil bişeyler örmeye başla dicem ama sen diyene bak kaydirigubbakcemile3

Ayyy kocam da kadına habire o.... diyo :roflol:

ya beceremem zaten boşken öğrencektim şimdi vaktim mi var
yemek iş nohut ev işi ohh ohhhhhhhhh

benim kocam da öyle diyo :lepi:

kızlar tüm geçmişi okudum bir sürü alıntı yaptımm
ve ste kurtarılamadı dedi inabiliyormusunuzz
kafayı yiycemm
bir daha yapamam
tek aklımda kalanda en son gördüğüm için lahanacığım güle güle kullan aldıklarını

Hayatım yazarken bahsettiğin nihalin bihtere oda bende kalsın sözünde ben yerimden zıplayıp aynı hareketi yaptım
serhatta bana bakıyor ne yapıyor bu garip şahsiyet der gibi:)
dedimki aşkım 10 kilo zayıfladım içimin yağları eridi dedim. sein yazdıklarını okuyunca şimdi güldüm:))))

ama ekmeği öpüp başıma koyup tekrardan aynı hareketi yapınca Hayati :1shok: oldu

Hayatım şiş tabikide örgü şişi

alla alla niye ikibuçuk ilk kez duyuyorum

indırımdeyken aldın demekkı kızzz:KK70:
bu arada kızlar sana gulmus lısten ıcınde ben sana daha komıgını dıyım
benım bı ajandam var ve orda neler var neler benımde herseyım lıstelıdır boyle
valla odum kopuyo bırı gorcek dıye
gecnede toplantı odasında onutmusum nasıl kostum kaptım geldım
bırı okusa rezıl olurum aynen soyle cunku

çarsamba gecesı yaprak dokumu ızlerken agda yap
pzt ezel ızlerken plates yap
bırı gorse karızma yerle bır:KK70::KK70::KK70::KK70:

Hayatım yeminle sinir krizi geçirttin bana burda
kızım iki çubuk yazacağım yerde yanlışlıkla buçuk yazmışım yawww kaydirigubbakcemile3

[QUOTE=p_nr;10531427]lahanam buyuk gun c.tesiiiii düşündügüm hatta çok almak ıstedıgım bısey war inş bulurm bu kadarcık bılgı yeter

hemen bakıyorum zeynepçim....
buraya eklediğim sibel canın kolundakini bakırköyde bulnuş ablam...
sba tümer şans bileziğiymiş adam öle demiş...
25 tl ama ben kararır diye korkuyorum,kuyumcularada bakacağım ayrıca...

birazda bişiy ler aldım onları ekleyeyim.
loyada çok istediğim pijamalar indirime girmişti 2 tane kaptım.
bide taytla giymek için cicili çoraplarım...

ne güzelmiş bunlar fiyatı nasıl cnm güle güle kullan

Bence çok pahalı, bu setler piyasada 30 lira civarı.
Hatta benim kocam ebeveyn banyosundaki sıvı sabunluğu kırmıştı. Tatilde batmana gittiğimizde orda bi alışveriş merkezinden yeni bi set aldık 24.90 dı. Ki şuan eklediğin de vardı. Her yerde bulursun

vazgeçtim zaten cnm da bizim burada güzel ve ucuz varmıdır bilsem mahrumiyet bölgesi ya bura kötükedihüso :roflol:

indırımdeyken aldın demekkı kızzz:KK70:
bu arada kızlar sana gulmus lısten ıcınde ben sana daha komıgını dıyım
benım bı ajandam var ve orda neler var neler benımde herseyım lıstelıdır boyle
valla odum kopuyo bırı gorcek dıye
gecnede toplantı odasında onutmusum nasıl kostum kaptım geldım
bırı okusa rezıl olurum aynen soyle cunku

çarsamba gecesı yaprak dokumu ızlerken agda yap
pzt ezel ızlerken plates yap
bırı gorse karızma yerle bır:KK70::KK70::KK70::KK70:

ayy sennikide komikmiş kızzkaydirigubbakcemile3
benimde ajandam yoktu ama bilgisayarımı ajanda gibi kullandım çeyiz zamanı. çeyz dosyam vardı halada duruyoe.
mesela aldığım nevresimlerin resimler falan vardı. unutupu aynı renk tonlarında bir şey almıyım diye. iç giyim her şey ama herşey fotolu duryorda hala o dosya. silmeye kıyamıyorum. :kedi:

esmacımmmmmmopuyorumnanaktan
ne kadar güzel bir benzetme yapmışsın çok hoşuma gittiiiii Şeniz

X