Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

şimdi geldiii çok şeker biliyormusun tatlımmmmmopuyorumnanaktan

aaaaa duymamış olayımm :eek:lmaz:
benm gözlerim seni arıyor vallahii
ama kimi zaman bizim yazdıklarımız bile aradan uçup giderken sende kendini iyice tanıtana kadar olacak böyle şeyler...Şeniz

canım markafoniyi takip ediyoruz. kimi zaman çok uygun şeyler geliyor.
mesela twigynin terliklerini aldım 30 tl yerine 14 tl ye... yerimsenibentantitoninin kurabiye kalıplarını 5 tl ye aldık falan öyle işte.
büyük markalarda geliyor mesela bu gün elle var. ama 400 tl den düşmüş 200 tl ye gene bizi aştığı için kedinin ciğere baktığı gibi bakıyoruz işte kaydirigubbakcemile3

bilgilendirdiğin için sağol canım

slm kızlarr.
songa güle güle kullan cnm fırınını.
burcu ya ben hiç güvenemiyrm bu netten sitelere
mesela sunsetten alışveriş yapcaktım bi türlü güvenipte alamadım.
diğer sitelerde de böle oluyor.

kızlar birde bişey dicem sizin fincanlar tepsisi ile takımmı ben yeni evlenen bir ark.ın gördüm çok şıktı tepsisi ile takım çiçekli böcekli bişeyde değildi geometrik şekiller vardı acep nerde bulabilirim böyle bişeyler

yok canım benim fincanlarım tepsiyle takım değil. yalnız çay setim var. onun tepsisi ile bardaklarım, bardak altlığı, çay kaşıkları falan takım.züccaciyelerde falan vardır belki. rastlarsam haber veririm canım

yok canım benim fincanlarım tepsiyle takım değil. yalnız çay setim var. onun tepsisi ile bardaklarım, bardak altlığı, çay kaşıkları falan takım.züccaciyelerde falan vardır belki. rastlarsam haber veririm canım

cnm burda baktım züccacieye yok :KK43:
şöyle değişik birşeyler istiyrm çiçekli fln oluyr öle değil.
benim var ama çok sade kibar ben biraz böyle arkadaşlar fln geldiğinde ikram edebileceğim spor bşeyler istiyrm

cnm burda baktım züccacieye yok :KK43:
şöyle değişik birşeyler istiyrm çiçekli fln oluyr öle değil.
benim var ama çok sade kibar ben biraz böyle arkadaşlar fln geldiğinde ikram edebileceğim spor bşeyler istiyrm

güzelim gooogle de arattım ama dediğin tarz bişi bulamadım.merak ettim doğrusu acaba porlanddaki kızlı erkekli,üzerinde resimler falan olan bişeymi istiyorsun. bir baksana porland ın sitesine

benim dediğim şöyle bişey mesela....

bardak.png

slm kızlarr.
songa güle güle kullan cnm fırınını.
burcu ya ben hiç güvenemiyrm bu netten sitelere
mesela sunsetten alışveriş yapcaktım bi türlü güvenipte alamadım.
diğer sitelerde de böle oluyor.

kızlar birde bişey dicem sizin fincanlar tepsisi ile takımmı ben yeni evlenen bir ark.ın gördüm çok şıktı tepsisi ile takım çiçekli böcekli bişeyde değildi geometrik şekiller vardı acep nerde bulabilirim böyle bişeyler

kuzucum benim netten neler aldığımı duysan dudağın uçuklar :roflol::roflol::roflol:
selamun aleyküm beyler laelaelaelaelae

aleyküm selam biraderr (bıyık buran smiley)

anam nihalle behlülü izlerken nasıl bi hırs yaptıysam sakızı çiğnerken çenem ağrımış
Nasıl bitti yaw göremedim onu

hoşbulduk canlrım...:)

kaç gündür bir tutturamadım şu pc işini.

kazalarımı tutuyorum pzt perşembe .her oruçlu olduğumda pcm çöküyor.

bugün vakit geçmek bilmedi çok sıkıldım,işlerim kaldı...

yarın inş düzelirde burda olurum...

anam nihalle behlülü izlerken nasıl bi hırs yaptıysam sakızı çiğnerken çenem ağrımış
Nasıl bitti yaw göremedim onu

matmazel behlülü aradı seçimini yap diye bide nihalin bayıldığını söledi.
behlülde hemen çiftliğe gitti.
sarıldı falan
seni kimsenin üzmesine izin vermeyeceğim dedi.
yani seçimini yaptı...

X