Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

çşisil yok kız evlenmemiş :roflol:

möcük bende özledim mannakı :):):) bir kaç gün içinde gelcem aksamları dedii yuppii

benim adım mı o nihal ni dimek istedin kafamçokkarıştı

möcük limangoda aynalar var bak kalpli

orası neresi

arsi biz media markt sattığı bi markanın servisiyiz
deli ediyolar beni :bbo:

teşekkürler canım evet rengi çokk tatlııııopuyorumnanaktan

evet bornozda suyu emsin yeter.
Ben çok dert etmedim açıkçası bir de değişsin ilerde bi tane daha alırım.
Soleyden aldım ben eski iyi bir marka ama hesaplı.
Adamların reklam gideri yok nasılsahihoyyyt

ıyı yapmıssn cnm ıyıdır soley..

ay bornozlar ne güsel ya.
ama bnm bornozum var. böcük eklediğin krem var ya ona benziyo.
keşke renkli bişiler alsaymışım.

CNM BNM BURDAN BURSAYA GITMEK GELMEK AYNI PARA WALLA
AL BURDAKI OZDILEK SUBELERINDEN
SN ISTANBULUN NRESINDE OTURUOSN KUSUM
NISANLIMISIN
BU ARADA BN ASLI TATLIM :1hug:

cnm pendikte nişanlı deilim hala bekliyorum cnm ama seneye istiyoruz iiş sen neresındesın bende ihal belli oluyo niknimden kaydirigubbakcemile3
yok zaten özel olarak gitmek deil cnm tatile giderken geçersek anca öle özel olarak gidersem aynı şeye gelir zaten haklısın

Hemen anlatıyorum kızlar ben benımkıne nohut istemeyınce karnım agrıyor felan dıyordum ya yarın da hem toplantım var 2 saat lık mesafede bır şehırde hemde alışveriş dedım ben bundan nasıl para alırım gunduzden nohut isteğini arttırtım dedım kı performansıma göre para verecen:)Gece de paraları kaptım :)Sabah da kaptımm ama yoruldum çokkk

benim adım mı o nihal ni dimek istedin kafamçokkarıştı

orası neresi

arsi biz media markt sattığı bi markanın servisiyiz
deli ediyolar beni :bbo:

alısveris sitesi tatlım çişil demeye calıstımm erva evlendım sandım falan dedın ya yok evlenmemiş dedimm kaydirigubbakcemile3

arşi ama elledım kalıtelıydı az bıraz
fark eder mı sence mafoldumben nolcak sımdık

valla abinin aldıklarıda çok kaliteli görsen böle o kadar güzelki
bizimkiler özdileğin yani ondan bile daha iyi elleyince ama
o dökülmesi beni deli etti
ilk zaman benimkilerde dökülüyordu anam dedi bidaha yıka
sonra düzeldi ama bu kaç yıkamaya rağmen hala dökülüyor benide çıldırtıyorrrrrrrrr

düşün şimdi bi pazar günüm var
sabah kalktım kahvaltı hazırladım yedik içtik sonra orayı topladım evi temizledim ettim süpürdüm sildim
saat oldu 5
sonra duşa girdi o yıkandı sonra ben yıkandım son olarak küveti ovup camları temizledim dışarı bi çıkıyorum karşımda kahve rengi tüylerrr
gelde delirme

hemso hayallerımı yıktın
hava atıyom bende arsiye ilk benle diye hııhhhhhhhhhhhhhhh

kaydirigubbakcemile

Gülay kumru mu dedin ayy ankaranın kumrucusu var bır tane her yerde şubesi var ço kgüzel canım çektı:)Tombiş kumru mu neydi sanırım

cnm pendikte nişanlı deilim hala bekliyorum cnm ama seneye istiyoruz iiş sen neresındesın bende ihal belli oluyo niknimden kaydirigubbakcemile3
yok zaten özel olarak gitmek deil cnm tatile giderken geçersek anca öle özel olarak gidersem aynı şeye gelir zaten haklısın

mmnun oldm nıhalcım nıkınde ewt bellı oluo ama emın olmak ıstedm bn yınede.
Evt yol ustu ugramak dha mantklı
hayrlsı olsn cnm ıns

Esmacım en kötü kavganız böyle olsun tatlım
aminn
Hemen anlatıyorum kızlar ben benımkıne nohut istemeyınce karnım agrıyor felan dıyordum ya yarın da hem toplantım var 2 saat lık mesafede bır şehırde hemde alışveriş dedım ben bundan nasıl para alırım gunduzden nohut isteğini arttırtım dedım kı performansıma göre para verecen:)Gece de paraları kaptım :)Sabah da kaptımm ama yoruldum çokkk
delü karuya bak senhele

para istesen vermezmiydiki
bu şekilde para almak tuhaf geldi bana :1no2:

X