Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

günaydın kızlarrr

burcunun kına fotolarına da bayıldım.. ne güzel neşeli bir ailen var burcu.. maşallah nazar değmesin...

teşekkür ederim kuzucummm opuyorumnanaktan evet allahım nazarlardan saklasınnnn

oo mandilişimde görmüş süperrr çok sevindimm zemuszemus
ahh sağol kuzucum canım ilem benim bitaneciklerrr öyle özledim ki
inşallah hepsi bir gün burda toplanır ne hoş olur yahu opuyorumnanaktan

herkeslere görmek nasip oldu çok sevindim iyiki dün gece kaldırmamışımmm opuyorumnanaktan

anammmmmmm sölemeyi unuttummmm

kızlar bugün benim doğumgünümmmmmmmmm hihoyyyt

iyiki doğdunn mölbişşşşşşşş opuyorumnanaktan iyiki doğdunn mölbüşşşşşşşşşşşşopuyorumnanaktan
iyiki doğdun iyiki doğdunn mutluyıllar sanaaaaaaaaaopuyorumnanaktan

doğum günü şarkısıda benden olsun dedimm :kedi:

inox paslanmaz çelik demek. inoxların birde inox antifingerprint yani parmakizi bırakmayanları var.
griler ise bildiğin boya. asıl sildikçe kullandıkça deforme olup boyası çıkanlardan.

aynen katılıyorum benimki antifingerprint yerimseniben
çok memnunum biliyorsunuz modellerini zaten.
siliyorum geçiyorum mis.... zemuszemus

Kızlar günaydın sırtım tutulmuş şimdi bir duş alıcam sıcak su tut oaya dedi babik bakalım iyi gelecek mi.
dünkü fırtınalardan sonra burası normal haline döndü günlük güneşliğiz bu gün yineeeeeopuyorumnanaktan

dream neden senı esma sandım ha :bbo:
cok gecmıs olsun cnm
arşının dedığı gıbı yap

gülayım tskler cnm

arşı markası ne onun her yerde bulabılır mıyım

günaydın kızlaaaaaarrr ............

ay işler çok yoğun hergün okuyorum ama tam yazcam mesaj yarıda kalıyo bi gidiyorum geldiğimde oooo konular değişmiş mesajı siliyorum ... ay en sonunda şu işler normale dönene kadar okuyayım bari dedim , geldiğimde fransız olmıyım dimi :1rolleyes:

şimdide 2 arada hemen yazıyım dedim dün çeyizime ütü GC7330 aldım philipsten kutudan 150 tl değerinde 6 tane kupon çıktı ama ben kullanamıyorum vede sadece 3 adet bu ütülerde geçerliymiş kuponlar , etrafımdada bu ütülerden alacak birileri yok size söyliim dedim ...gerçi olsada zaten 6 kupon 6 kişi birden alcak değilya sırnaşık şey

resimlerini ekleyeyim ,, tabi becerebilirsem ,eğer aklınızda varsa bu 3 ütüden birini almayı düşünen bendeki kuponları vereyim sizin işinize yarasın 150 tl indirimle alın ..... ay sonuna kadar geçerliymiş kuponlar şekerler .... öptüm hepiciğinizi ....

aklım ve GÖZÜM üstünüzde heee herbişeyden haberdarım , yazmasamda okuduğumda kendi kendime duamıda iyi dileklerimide eksik etmiyorum bilesiniz ...:1ninca: :1ninca: :1ninca: a.s.

Eklentiler

• $GC7330 philips ütü.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 31
  • $GC8460 phlips ütü.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 34
  • $GC9040 phlips ütü.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 60
günaydın kızlarr peynirle simit isteyennn?:)

ohhhhhhhhh missssssssss

:1shok: inox alma mı ? yanlış mı yazdın çisilcim ?
ewet cnm
ben sadece duyduğumu söledim
tabiki kullanmadan kullanmaya fark ediyo

vurma arsi tamam :bbo:
inox paslanmaz çelik demek. inoxların birde inox antifingerprint yani parmakizi bırakmayanları var.
griler ise bildiğin boya. asıl sildikçe kullandıkça deforme olup boyası çıkanlardan.

:kedi::kedi: tamam :kedi::kedi:

günaydın kızlar

ervanın herkese slmı var pc bozulmus ondan gelemedım dıoo

dedim erva erken evlilik mi yaptı
gelmedi yasırnaşık şeynaniknanik:roflol:

ervamı cok özledım nıhalım söyle
aksamda konusamıyoruz mafoldumben

bız hıc sorun yaşamadık arşım
ayy o marketıde nasıl bulcaksam neyse hallederız iş ona kalsın

canım benim iş yeri bahçelievlerde sabah 8 de de kimyacılar sitesinin önünde bende servis beklio oluorum :) beni görüosundur belkide

beyaz mı grimi ne dimi du akşam giderken dikkatli bakayım. zemuszemus
dünkü fırtınalardan sonra burası normal haline döndü günlük güneşliğiz bu gün yineeeeeopuyorumnanaktan

burcu ni zaman gelcek sizin köye kış (gısgançlıktan donan mandilin smileyi)

nanadem güle güle kullan ütünü

bizde kocişle dün gece barıştık :jeyyar:
boynum tutulmuş gece acayip ağrıyor-tatlicadiarzu-
flar var boynumda şu an yasakkelime
burcu cumartesi günü deprem olmuş marmariste sen hissettin mi??

ayy kızlar sabahları erken kalkıp 1,5 yasındakı yeğenm ıle uyyom:asigim:böle yumuk yumuk ellerı var
bı sarılıyo bana
hala dıyemıyo ama ala ala dıo
Allahım herkese nasıp etsın
ben ondan nasıl ayrılcam yaa
akşamları kapımı acıyo boyu yetısıyo artık
ben gelınce hemen odamın kapısının önune gıdıp beklıyo bılıyo oraya geccemımafoldumben

KIZ AYNILERINI BAnad dedı kekledimi yoksam bizi bu
herkeze aynısını demişmiş
mulbery duy bizi cevap yaz once kime yazdın

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ooyy kurban olurummm :1hug:

allah sanada nasıp etsın cnm ınsallahhh :Saruboceq:

baska bı ceyız topıgındede paylasmıstım ama burdada sızlerle paylasmak ıstedm aldıklarımı canlarım

bunlar gecen seneden aldıklarım hihoyyyt

Bu ayda bu aşağıdakileri aldım hihoyyyt

BU NARENCıYE SIKACAĞIM - ARZUM MARKA 3 YIL GARANTıLı... KAPAĞI YEŞıL AMA ÇOK TATLI :asigim:

BU MUTFAK ROBOT SETıM.. - ARZUM MARKA 3 YIL GARANTıLı - BEYAZ VE GRı TONLARINDA RENGı

BUDA KETILIM..ARZUM MARKA YıNE..BEYAZ VE GRıLı..MUTFAK SETıME UYSUN DıYE BUNU ALDIM :)

BUDA MıKRODALGA FIRINIM.ARZUM MARKA YıNE.METAL TONLARINDA SıYAHLI GRıLı ŞıRıN ÇOK HOŞ BıŞı..FıYATIDA UYGUNDU 159 TL YE ıNMıŞTı

EN ÇOK BUNU ALDIĞIMDA DOĞRU Bı KARAR VERDıM DEDıM.FıYATI 200 TL YE DÜŞMÜŞTÜ.HEM TOZ TORBALI HEM TOZ TORBASIZ ÇALIŞABıLıYO..ARZUM MARKASI..RENGı COK TATLI BI MOR :) ILK RESMDE GORDUGNZ NARENCYE SIKACAGININ RENGINDEN

BUDA ÜTÜM..PHILIPS AZUR SERıSı..DENEDıK ORDA TEST ETTıK.TEFALIN UTULERINDEN DAHA COK BUHARI CIKIYO.KIREC TUTMUYO ALT TABAKASI KIRECE DAYANIKLI VE MUSLUK SUYU BILE KULLANABILRSNZ DEDILER..GERCI BEN YINE KULLANMAM YANI PRENSIP MESELESı DE :) BIDE OTOMATIK KAPANMA OZELLIGI VAR CAMASIRI YAKMA IHTIMALINIZ % 0 :))

*TAÇ TAN NEVRESıM TAKIMI ALDIM SATEN AMA RESMıNı BULAMADĞM ıÇN ıNTERNETTEN ONU KOYAMADIM.BULURSAM ONUDA EKLERıM.

bizde kocişle dün gece barıştık :jeyyar:
boynum tutulmuş gece acayip ağrıyor-tatlicadiarzu-
flar var boynumda şu an yasakkelime
burcu cumartesi günü deprem olmuş marmariste sen hissettin mi??

ağrıdan ötürümü o fular yoksam izmi :roflol::roflol::roflol::roflol:

bana media mark demeyin
hele bursa nilpark şubesi hiç demeyinkaydirigubbakcemile

niye sengözlerimebaksanab

galiba bak utandıda kaçtı :1ninca:

tuhaf yasakkelime

çşisil yok kız evlenmemiş :roflol:

möcük bende özledim mannakı :):):) bir kaç gün içinde gelcem aksamları dedii yuppii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…