Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

163462.jpg

uzunn zamann olduu bu topiğii takipp edemiyorumm uğur böceğii senn nişanlandınmıı canımmm

bıberımmakannehirnan sen nerelerdesın
çocum olcak nışanlandın mı dıokaydirigubbakcemile3
ayy cok özledım senı
10 gun sonra düğünüm var:kedi:

böcük buzdolabı gzlmiş cidden cnm.
fiyatıda gzlmiş tabii haliyle
güle güle kullan çeyizlerinide.
p.tesi mi serilcek ceyizin senin.

ayy cok ıstıyorum bu dolabı almayı Allahım yardım etsınde alabılelımmafoldumben
saol cnm
ptesı kendı evıme gtcek
annem dıo 1 gun bıle olsa serelım dıe ama kım uğraşcak ya

böcüküm herseyın sugar cnmm güle güle kullan
buz dolabıda gzelmişş bizde seneye bakıcaz beyaz esyaları alıcaz ınsallah ama ben beyaz alıcam ankastre fırın ıstıyom bızımkısı gerek yok dedı ama ıstıyosan alırızz dedı ıstıyorumm valla

tşkler cnm
ben beyazları sevmedım yanı tabı fıkrım bu adı ustunde beyaz esya ama beyaz bıseyım yok
ınox cok hoş duruyo
ankestra alcaksan hele ınox süper olur derım ben

Yok gitmiyorum Nihalım.

Kızlar hepinizden tekrar Allah teker teker razı olsun, cok tesekkür ederim destekleriniz icin, cok iyi geldi bu sohbet bana icime ata ata dert sahibi olcaktım yoksa o kadar rahatladım ki anlatamam, simdi kaldı sadece onların bu kararamı ögrenmeleri ve onlarında vazgecmeleri yok vazgecmezlerse iste o zaman isim zor.

Hayatım nikah iptalini arastırcam cok sagol canım arkadasım, burda bisey ögrenememde ablama söylicem gitsin türkiyede bi avukata danıssın.

Böcügüm sen evlenene kadar belki giremem, su sıralar annemi yalnız bırakmak istemiyorum cok üzülüyor olanlara. Sana simdiden ömürboyu mutluluklar dilerim bitanem, ömürboyu sevdigin adamla aynı yuvayı paylasırsın insallah, Allahım yuvanızdan huzuru, mutlulugu, saglıgı, askı, sevgiyi, saygıyı hic eksiltmesin. (Bu hepiniz icin gecerleri güzel arkadaslarım)

Iyi aksamlar canlarım, Allaha emanet olun, sizi cok seviyorum

canım ben avukat yanında çalışıyorum sana yardımcı oluyum bu konuda
öncelikle evlilik akdinin iptali davası açıyorsun bak altını çiziyorum boşanma davası değil çünkü fiili birleşme yok ortada sonra duruşmada tanık getiriyorsunuz şahit yani sizin beraber yaşamadığınızı sadece nikah yaptığınızı kanıtlayacak, hakimi inandırmak önemli yani bazen damat bey kızla beraber olduğunu iddia edebilio öyle durumlarda bakirelik raporu bile isteniyor sonuç dava sonuçlanırsa nüfusta boşanmış olarak görünmezsin bekar olarak çıkar ama olaylar büyürse boşanma davası olursa o zaman boşanmış olarak görünürsün nüfusta ki senin öyle bir durum yaşayacağını sanmıyorum kaydirigubbakcemile5 hiç kafa yorma kaybeden onlar olacak onlar üzülüp ağlayacak :teselli:

Bendende sana bi aboowww böcük
Ben buraya girmeyeli senin düğün günün gelmiş çatmış
Hadi Allah kolaylık versin Tamamına erdirsin

:kedi:
sende gelseydın anacım nerdesın hem sen:mymeka:
amin:Saruboceq:Şeniz

komşum bir açtım harika şeylerle karşılaştım. canım el emeği hepsi ben kıyamıyorum ama kullanmaya. mutlululkla kullan cnm

buzdolabıda çok şık duruo

tşkler komsum Şenizdaha yuklencek vardı bohça masa örtusu pıke nevresım ara uç. ama sorun oldu bı turlu yüklenmedı ya:sinifsinif:
buzdolabını daha almadık ınş alırız dua et olur mu
patronuım az cok para versın alalım:gitme:

herşeygüzel olcak gbi orda
hayranımız çok anacım napalımdelikafadulden

yok anam ben onları bılım ama sen bılmen
bı üyelıklerı varken durmadan üyelık alan ınsanları takıp eden bı toplulukta söz konusu:1closedeyes:

1001442d.jpg

1001440g.jpg

1001445.jpg

pıke takımım sarılmış:asigim:

1001443r.jpg

1001444p.jpg

nevresım takımım
:asigim:

1001451k.jpg

1001450v.jpg

1001449l.jpg

bu tek yastık eskı usulden yanı
altına mor parca dıkmış yastığı gecırınce onuda gecırıyon bölece dantel meydana cıkıyo
1001448.jpg

1001448.jpg

göbeklı takımım :ecrin_bebek:

açıp öle cekmedım resımlerı cunku bıgunde olsa ceyısım serılcekmış

akşam ekledığmde kacıranlar oluyo
buyrun
ımageste sorun cıkmasaydı daha eklıyceklerım vardı:gitme:

oyy yerim seniiiopuyorumnanaktan
mandiş bi yemişimmm ohh doydum valaa
cokacimcoook
güvercinlerimede bazlama yedirdimm nasıll kapışıolar harika yaakaydirigubbakcemile5

gülayııım sen nerde çalışıyordun oturduğun yere yakın mı ?
hergün batıkenttn geçiyoruz serwisle aklıma sen glisiin o dublex evleri görünce zemuszemus

böcüük güle güle kullan hepici emiinim çok değerli el işleri.
ben pek anlamadığım için yorum edemirim.
buarada evine eşyaların geldimi hepsi ben bi kırmızı köşeyi gördüm?

günaydın kızlarrr

böcük ne güzel olmuş dantellerin... güle güle kullan... buzdolabını da beğendim.. inşallah alabilirsin..

hevine çok üzüldüm ama yol yakınken anlamasına da sevindim.. Herşey hayırlısıyla yoluna girer inşallah canım üzme kendini...

nihal ellerine sağlık.. balık çok güzel görünüyor...

burcunun kına fotolarına da bayıldım.. ne güzel neşeli bir ailen var burcu.. maşallah nazar değmesin...

böcüğüm evin çok hoşuma gitti sıkma sakın canını sende :) mağdem ayrılıyo bu ayırıpta bu kollu olan parçayı kirişin önüne getirseniz, kalan kısımda kirişin arkasıyla camın oraya sığıyosa orda durur, kirişin dibinede zigonlarını koyarsın ayrı ayrı koltukmuş gibi durur hemde kişirten kurtulup duvara dayanınca daha geniş kalır ortası..

Sulfatım kardeşinmiydi :kedi: eh o zaman darısı seninde başına.. çalışalım bakalım hayırlısıysa atanırız seneye rahat ederiz sonrada :)

Bukett aşk bitti şarkısının altına yazdığın yaıyı gördüm böcüğün eve bakarken.. 10 yılınızı ne güzel anlatmışsın :) aynı şey bizdede oluyodu böyle uzun süre olunca ne güzel anıların oluyo bol bol, sürekli hatırlayıp güldüğün..

bizde 16 ocakta 10. yılımızı kutlıcaktık.. ama sanırım artık kutlayamıcaz.. mafoldumben beraberken anıları hatırlayınca gülüyosun, ayrılıncada ağlatıyo anılar.. neyse ben gideyim artık.. iyigeceler cümleten

kızlar günaydın
azcık geçmişe baktımda
bu papi ne demiş burda benmi yanlış anladım acaba?
inşallah yanlış anlamışımdır inş...

X