Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

:1hug:hevıncımmmm:asigim: ınş hayal ettığın mutluluğu bıgun sende yaşarsın cnm
annecığın ıyı olur olmaz hemen gel
bende evlenınce gelemem sanırım bıraz
netım olur mu bılmem
cok öpüyom senı
üzme kendını dua et hayrlısı olsun

salon takımının karşı camın önüne koltuk koymuşsunuz yaa oraya masa olur bak önünde koltuğunu koyabilirsin yerimseniben

Küçük odayada ayna güzel olur odan geniş gözükür hem yerimseniben evir çevir bakalım inşallahh istediğin gibi düzenlersinn ayy gelipp yerleştiresimm geldii koltuklarınıı kaydirigubbakcemile3

:tomato::tomato:

:tomato::tomato:

nan çakal nerdesın sen bee:mymeka:

hepsıne baktım burcum
ayy yaa masallah süprısde süper olmuş hee:1rolleyes:hıc ayrılmasın ellerınız:asigim:
teşekkür ederimmopuyorumnanaktan
teşekkür ederim opuyorumnanaktan

:kedi:teşekkür ederim balım

hevincim gitmene üzüldüm

ama nasıl mutlu olavaksan onu yapmalısın tabi..

inşAllah herşey istediğin gibi olur..

burcu sen babana benziyorsun cucu annene benziyor :)

doğru tahminn öyleyizdirrkaydirigubbakcemile5
burcu sakın kaldırma resimleri şu anda bakamıom
temem balım kaldırmıyorumm opuyorumnanaktan

birde hayatım benim alıntımın içine yazdığından çıkmıyor alıntı yaptığımda yengem benle yaşıt zaten çocuk gibi olması normal:))))))))) birde minyon

teyzemi yarın eklerim artık

ayy evisimede demek yarın sabah sağlam kafayla yorum yapacaksınn:kedi:
çok sevindimm :sm_cool:

Kızlar bende tatlımı yaptım geldim 5. ay tatlısı fotosunu çekerim sizeeeeopuyorumnanaktan

şimdi gidip pilavımı pişireyim kereviz salatamı yapayımmm sositososito

betam bende öle düşünmemıştım bılın mı
sımdık kapıdan ıcerı gırınce solda baya buyuk alan var oraya dusundum masayı ama bakalım artık
ayy keşke gelsende öle bı ıyılık etsen

Ne bileyim oradada çıkıntı var ya direk aklıma oraya masa koymak geldi çünkü eğer koltuk orada kalırsa diğer koltuklardan çok geride kalacak ondan masa oraya daha uygun gibi CADIARZU Walla yakın olsak ne iyi olurdu ama olsun burdanda yeterim ben sana kaydirigubbakcemile3

Hevinn ne kadar mantıklı ve düzgün düşünmüşsün canım yol yakınken bencede ayrılman hem senin için hemde ailen için en mantıklı bi karar olurr :teselli:
Akrabada olsa sonradan kafanı duvarlara vurmaktansa baştan herşeyi kestirip atman daha mantıklı canımm.Elalemde ne derse desinn yemişim elalemii sen mutlu olmadıkta sonra salla gitsin..Bence en doğrusunu düşünmüşsün bi insan 7 sinde neyse 70 odur.Aşk gelip geçicidir baki kalan saygı,sevgi, ve huzurdur bencee yerimseniben
Ne boşanan insanlar var seninki antlaşmalı bi evlilik gibi bişe olmuş bilende biliyor seni gerisi boş..Herşeyin hakkında hayırlısı sen bence daha iyi kişilikli insanlara layıksınn okumuşsun meslek sahibi birisin dil biliyon 2 kültürü birden yaşıyorsunn ondan ince eleyip sık dokuman lazımm ayrılma konusundada çok iyi bi karar vermişsin ne mutluki balık baştan kokmuşş ondan ne hayır beklenirkii zehirlemeden at çöpe gitsin onuda yiyen kediler sürüsü bulunur elbett :sinifsinif:

katılıyorum sana a.s

öptüm sizi başbaşşş opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5

burcu sakın kaldırma resimleri şu anda bakamıom

kaldır burcu kaldır bunları da görmesin sırnaşık şey

hayatım 3lu burma almıştım 1000 tl ye onu bozdururum yetmezde 3 tane daha var onlarıda bozdururum
sağlık olsun napalım

beng eçen burma sordum tanesi 1200 tl idi

ama güzel kızmış yengen yerimseniben

tamam yarın eklersin

evet saah yapıcam yorum

sütlü kup ne len :roflol:

ben soralı bıraz oldu

cnm sıkılıyo aşkımın telı ılk defa kapalı bu kadr uzun süre(20 dk)
ne etsem acep

yaa üzeri güzel süslenmedi ya sinir oldummm
oysa çok cici olmuştu neyse kısmet.
sütlü ttlı işte be hayatımm.
üstünüde dr. outkerin o kalem gibi çıkardığı süslerle yapayım dedi güzel olmadı sanırsam onlar kurabiyede daha iyi olur...

olur cnm yaırn 9da kapıdan aldıram senı

ben cıkam artık ortalığı toplayım
son 2 iş günüm kalcak yarın oleyyyhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…