Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Ayy nihal çok tatlısın sevgi sende esmer güzelisin bende kara olmak istiyorum:KK43:

saoll cnmmmm opuyorumnanaktan

gamze kız bırak sissin içinde senın ve askının bi parcası var ne kaa güzel bende ane olmak ıstıyorum allahım hayırlısını verır ıns

cisil kız kuccuksn he sende
cadısın ama belli
gamzem yine peri gibi her hali
nial faruk nerde resimde

nihal sizin çocuğunuzun gözlerini çok merak ediom ne renk olucak
Albümündeki fotolarda sizi okadar çok benzettimki birbirinize :nazar:

Kızlar gunaydın çok kötü hastayım halsızlık var her yanım kırılıyor grıpim:KK43:Böcük evini beğendim canım bence abarttıgın gıbı değilmiş hatta güzel güle güle mutlulukla oturursun inşaalh.Gülaycım uykusuzluk çekmen normal canım benim.

gecmıs olsun
cok saol cnmŞeniz
kızlar bu arada dün sticker'ı aldığım yere gittim.
arsi'ye, böcük'e ve parpalm'a alıcaktım. Ancak 1 adet kalmıştı sadece onu alabildim. Ve üzülerek ilk söyleyen Arsi'ye yollasam kızar mısınız :sinifsinif:

takip etcem gelince yine alırım opuyorumnanaktan

canın saolsun cnmcım uzulme
bilmem kii sendemi evlenion yoksa belki böcükten önc gidersinkaydirigubbakcemile3
ınş
bugün annem gelio kızlar çok mutluyummmmmmmmmmmmmm
gözun aydın
günaydın arkadaşlar :smiley-cool:
Şeniz
günaydınn hanımlar.. böcüüm akşam baktım fotolara ama cevap veremeden tıkandı pc m .arkadaslarda zaten güzel güzel fikirler sınmuşlar . tabi deneyerek görürüsün en uygun şekli. bende kapı tarafına yaklaştırman tarafındayım . aslında odanın tipi dimplessin dediği gibi biras değişik tam bööle sedir deriz ya ööle yüksekçe bişi olacak o kolondarn itibaren sağlı sollu mini sedirler olacak sonucta günlük odan olmuycak demi peki kapı solda mı sağda mı simetri yapsan koltuğu ters yöne koyup yaslasan kapı tarafına?

:

kafam dedıkklerınle ıyıcene karıstı hekaydirigubbakcemile3

amannn ne gıcık müşteriler var
adam plastik kapının her bi tarafını incelio yaa
içine girio fln:KK70:

nan sana soru sorcam:ecrin_bebek:
bızım camların lastıklerı gevşemıs soğuk gelıyy
camcı yapar mı
cok para ıster mı:hulya:

kuşlar acıktım bennnnnnnnn pennir istiorummm:)

yaw resim koycaktım hafıza kartı açmıo deli olcem hayatım senin için albüme eklicektim onla uğraşıorum walla yaw

X