Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

evt yaa esyalarla daha guzel oldu sankı ama hala kafam takıldı köşe takımı çirkın mı duruyo dıe:sinifsinif:
acep perdelerım tam olcak mı
ınş olur yaa
cok saol cnmŞeniz

zeynep ıkea mı dur orayada bakarım h sonu
göremıyon mu
beyaz esyaları nasıl gördun cnm
saol tatlımŞeniz

onu daha önce girdiğimde gördüm yazamadım.
kursa gidiyordum geç kalmayım die çıktım hemen şimcik yazdım:)
diğer resimleri göremiyrm şimdide.
evet görmüştüm ikea da var 15 tl birde tekzende var oralarda varmı bilmiyrm tekzen de de o fiyata 15. tl.
hemde çok şık değişik modeller var bak bi oralara.

böcüğüm köşe takımını az öne,kirişe doğru ekseiz nasıl olur acaba,
ayrıca evin çok hoş olmuş eşyalarla

köşe takımı tek parça mı yoksa ortadan birleşenlerden mi? eğer öyleyse ayırıp başka model verebilsin böcük...
yada yapı tarafına mı çeksenz azcık...

buketimm balımm
böcükün evi inceliyordumda öyle mi yapsa byle yapsa diyee
yatak odası iyi bence...
dur bakalım bir şeyler yuurtlaya bilirim her an:)))

canım güle güle otur. şimdi öyle düşünüosun ama evin yerleşşsin gör bak güzel olur. annemin oturma odası da öle dar uzun tv ile 1,5 metra anca koltuk arası ama gözün alışır bi süre sonra. hem evin yeni ne güzel yeni gelin evi işte ohhhh mis gibi

komşu köşe takımı ayrılabilense ki incelediğime göre öyle uç kısmını sola yaslasana solda olan kısmıda tam karşıya koy

böcük bencede evin çok hoş olmuş allah güle güle oturmayı nasip etsin. bi tek köşe biraz sıkıntılı duruyor oda biraz öne doğru gelse odanın ortasında duruyor gibimi olucak acaba?

Şimdi köşe koltuğu salona alın dicem ama bu sefer bir misafir geldiğinde oturma alanı az olur oda olmaz. yoksa oo odada çok iyi gösterrdi kendini...
bende köşe takım sevmeme rağmen kiracı olduğumuz için hiç düşünmedik. çünkü bu evde uysa diğer evde uyacağı muamma...

peki eşyalar gelmeden gidip mobilyacıyla konuşsaydınız olmazmıydı böcük. onun yerine başka br şey alsaydınız falan?

böcüğüm balımm buketin dedıgını yap kesınlıkle ayna ama kucuk deıl ılk resımdekı gıbı harıka olurrr ayrıca stıckerda olur neden olmasınkııı bence sıkta durur

Son düzenleme:

nostalji...

kullanıyomusunuz kız çift soy ismi

Kuzenim mimar
Dar olan odaları he zaman ayna ile geniş gösteriyolar şöyle şeyler olabilirmi ki

]

buket ne güzel örnek vermiş böcük ben de tam bunları söylicektim.
kare olanlardan ben ikeada gördüm.
hantta ikeada okadar çok ve uygun fiyata ayna var ki hengisi olsun diye şaşarsın:))
küçük kare olanlar işini görür bence 8 tane alsan ki bu iki paket demek (ikeada öle satılıo)
senin işini görür ayna derinlik katar kuzu eve:hulya:

bir de yatak odan falan olmuş.
bırak ortası boş olsun dönceğiniz alan olsun kötümüsırnaşık şey
salonda koltuklar gayet iyi sığmış.
orta sehba al birde zigonların yeter de artar masa da gelceğini düşünürsen. daha nolsun.
mutfağında güzel.
banyo da abattığın gibi değil sadece kabin yok.
ben de banyo diğer evindekinden daha güzel:1closedeyes:
aldıüın banyo takımı da çok güzel uyacak zaten çok güzel bir takımdı mis gibi edicek orayı.
hadi bakalım güle güle otur böcüüüksositososito

pıtırcığın çeyizlerini dökelim ortaya...nostalji

ay dayanamadım valla bankaya gidince gittim aldım iki takım bardak:))16 yetale tuttu:)

bende bornoz begendım taçta 300 küsür yaaa gerek yok okadarına ama bayıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…