Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

bayılma şeker nazarın olsun oda
herşeyin güzel olacak ve yetişecek pozitif düşün herşey positif olsun :lepi:

öle düşü nme işte balışım
olur öle şeyler bitanem

sıkma canını
sen kaşlarını aldırcaktın nye karar verdin
şu gelinliğinide koy artık :mymeka:
aşkitooooooooooo naniknanik

kaşlarımı aldrcam
gelınlığımın gecen haftakı provasında evımın su bastığını öğrenınce üzüntüden unuttum
perşembe ınş unutmam:kedi:

evet böcük gelinliği neden koymadın , kına da bindallı giycen i evdemi oalcak mekan tuttunuz mu,

Eda nereye gitti balayına gelsede resimlere baksak :lepi:

öle düşü nme işte balışım
olur öle şeyler bitanem

sıkma canını
sen kaşlarını aldırcaktın nye karar verdin
şu gelinliğinide koy artık :mymeka:
aşkitooooooooooo naniknanik

cisil sende mi 19 haziranda ev-leniyon
bende evleniyorum inş şimdi takvimin dikkatimi çektiyerimseniben

hehe eve geldimm allahımm :))) elimi yıkadım doooru bura:) naparsınızzz ne edersiniz

Ayyy kocişle alışveriş yaptık geldik o bi öğrencisine derse gitti. 2 saate gelcek o zamana kadar bakayım dedim kaydirigubbakcemile3 Geçmişi yarım yamalak okudum

Burcu
izmire mi geliyosun kuşum, biz ocak sonu şubat başı gitcez ama net tarih yok. Kocişin kurs hızlandırması olcak 1 hafta ara tatilde. O hafta izmirde olcaz, diğer hafta gitcez işte. Ayyy inş. denk gelsin yaaa :1rolleyes:
Sinaykız ben senin gerçek adını nasıl kaçırmışım beee, hep sinay sanıyorum :kedi:
Hayatım foto mu ekledin hem de biknili filan, kaçırdım sanırım mafoldumben
Burcu soruna gelince insanlar sürekli kendi hayatlarıyla mukayese ediyolar. Örneğin eşime okulda soruyolarmış evlilik nasıl gidiyor diye çok güzelll diyomuş. Herkes şaşırıyormuş evli olup da bunu söyleyen çok az kişi var diye akannehir Bazısı da şimdilik güzel aylar, yıllar geçsin de görelim diyo mesela.

Ama biz hala ele göz göze geziyoruz. Gece yarıları uykulardan uyanıp birbirimizi izliyoruz, öpüyoruz
Hala birbirimiz olmadan bişey yemek boğazımızdan geçmiyor.
Anneme gidip eve geldiğimde kocam benden önce gelmişse bin kez arayıp ne olur gel ev sensiz bişeye benzemiyor diyo, geldiğim gibi boynuma atlıyor.
Hala ilk günkü gibi dışarda buluşcaksak sevgilimle buluştuğum anlardaki gibi süslenip özenip çıkıyorum.
6.5 yıldır olduğu gibi hala gün içinde belki 10 defa dakikalarca konuşuyoruz. Sürekli kulağım telefon sesinde aramasını ve sesini duymayı bekliyorum.
Ve daha sayamayacağım bi sürü şey:asigim:
Allahım onu bana bağışlasın ve birlikte yaşlanmayı nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq:

ahh amin sulfatçım
demek mesela aşk evliliği yapmakta....
aşık insan hep aişık olur diymi....

izmirede inşallah geliriz ve görüşürüz balım bende çokk istiyorum

hayatım vallahi bu gün çok çalıştırdılar seniii....

Aslında mesele tam olarak nerde bilmiyorum.
Annemin kuzeni var mesela 8 yıl boyunca biriyle flört etti. Ailesi istemiyordu filan neyse sonra kızı çok sevdiler benimsediler.8 yıldan sonra evlendiler. Oğulları oldu 5-6 yaşında şimdi. Ama malesef şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanıyolar. Onlar da büyük aşkla evlenmişti. Allah göstermesin kimseye :Saruboceq:

İnşallah canım yaaa inş. çok isterim ben de

evet sultan eklemiştim ama kaldırdım kuzum

Peki mafoldumben
Bigün ben varken yine ekle olur mu

Erkek kardeşim gelcek bizde kalmaya aradı bi de yemek siparişi verdi. Annemin saçta yaptığı incecik hamurdan kıymalı börekler var buzlukta. Onlarda istiyormuş. Bir de mercimek çorbası kaydirigubbakcemile3
Neyse çorbayı yaptım börekleri de gelince pişiricem.
Kocamsa tansaşa gittik kasap köfte aldı onu istiyormuş. Heyy allahım ya herbiri bi çeşit :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…