Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

yazmalım straplez ama ust kısmı var gelınlığın fransız guburuyle kayık yakası olcak
olmaz mı ozmn
zaten yazdım bı modelı var sıtesınde bak
elızabette dıe onunla değiştrcem bunu

canımcım biz ikimizde çok istedik çok şükür Rabbim aratmadı yaw insanlar senin özel hayatın hakkında yorum yapınca kızıorum ben çünkü ben kimsenin özel hayatına karışmam ablamınkine bile nese benim melekim acıktı midem kazınıooo bugün çiğ köfte alcammmmmm ne zamandır yemiorum bak derken bile ağzım sulandı:)
varmı seninde bulantı falan?

yaw o etimek tatlısı ne güsel görünüo bende yapiim kocike:) ellerine sağlık canımcımm alkisalkisalkis

ben bunu ilk baktığımda yazmalının karakız pastasına benzettim aa gülsün yapmış derken
etimek die okudum harika görünüo ben bunun altına bisküvi döşeyerek yapıyorum o da değişik oluo ama tatlı olmuo biraz pasta oluo -tatlicadiarzu-

möcüğüm tam oluyoo bende paramı alırsam alıcammm altın koycam askımda kıraya verınce koycak parayıı taksıt ıstemıyoruz ama bakalımm

betacımmm süper görünüyor ellerine sağlık hemen not ettim akşama da deneyeceğim...,

izmire yolum düşerse bir gün eğer misafirin olursam bu güzel lezzetleri tatmak isterim

betacımmm süper görünüyor ellerine sağlık hemen not ettim akşama da deneyeceğim...,

izmire yolum düşerse bir gün eğer misafirin olursam bu güzel lezzetleri tatmak isterim

yolun ıst duserse bende beklıom demıstımm zate sana sekercımmm

canımmm çooook saolll valla Şeniz
sayende hiç haberimiz olmadan sorun çözülmüşopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yazarım böcüğümm herkesee günaydın olsun . askerimzin yeri belli oldu da az moralimiz bozuk( şırnak silopi turkbayragi allah herkesi kısa zamanda kavuştursun

canım hayırlısıyla gitsin gelsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

böcüğüm bozma moralini yine alınır siz hayırlısıyla bi kurun yuvanızı önemli olan o:teselli::teselli::teselli:

baharrrrrrrrrrrr gel artık oledım kızım seııı

etimek tatlısı en sevdiğim tatlılardan biridir annem bol boll yapardı
şekerinide hafif karamelize edip şerbet yapardı çok mükemmel olur tadi

silemmi yazımı
okudunuz dimi
yorumlarınız için teşekkür ederim
çok fazla takmıcam ama tavrımıda koymam lasım
gerçi arkadaş ben görüşürüm eski sevgililerimle dio ama
yüz yüze bi görüşmek lasım
ben takıntılı bi insanım napemmm

daha yetmezse bı bıleklığım var onuda bozdurcam
kuafor parası ve resım parası ıcın
aşkım bakcam çaresıne dıo ama herseyı o alınca cnm sıkılıyo
bozdurmakta ıstemyorum
Allahım yardım etsın ınş:Saruboceq:

yazmalım straplez ama ust kısmı var gelınlığın fransız guburuyle kayık yakası olcak
olmaz mı ozmn
zaten yazdım bı modelı var sıtesınde bak
elızabette dıe onunla değiştrcem bunu

bende öle dıcemt ama dusuk koldan gozukurse kötu durur gerceten

ayy esma valla saol yaa kafam calısmıyo son zamanlarda
omzu düşük olcak dıom askı dıom
delırdım hee:roflol:
yok kesınlıkle askısız olmalı
yaa sen baktın mı orkıdenın sıtesınden elızabette modelıne bı bak onu alcam o nasıl
askısız büstıyer

betam ellerine sağlık canım
kaydettim hemen nefis görünüyooocokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…