Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

hımmmm tımams canım anladım kesin böcüğün haseti o zman :):):):)
hee sende saol:dilcikar:
kedi diince kuzen o kediliden bende görmüştü
almış dün baktım atıyomuş duvarı benimki atmadı
eşide dio ki sana dedim boşuna para verdin ben sana
paşayı duvara yapıştırırım hemde asla duvar atmaz:roflol::roflol::roflol::roflol:
(bu arada paşa kedileri oluo kuzen sevio kocası iğrenio)
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
deme kız öyle :)[/COLOR]
deme dıyene bak:dilcikar:
1923big.jpg

bime gelmiş raflı havluluk böcükkk nerdee

bu nasıl raf nan böle ıstemıım kı ben
neyse bakem aksama

Kızlar geniş ailenin fragmanını izlediniz mi bu akşam ki...
Mürsel bişey diyo koptum ona yaaa...

Mürselin karısı hamilelik testi yapıyor elinde bekliyor işte mürselde bakmaya çalışıyor, dokunma diyor mürsele ben işedim ona çocuğumuz olacak mı olmucak mı ona bakıyorum diyor...

Mürselde hıpppp banane o benimde çocuğum ben niye işemiyorum diyo..

Çok güldüm yaaa...kaydirigubbakcemile3

izledımkaydirigubbakcemile3

günaydın herkese böcüğüm evin güzel Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Ve benden bi haber size 12.06.2010 da evleniyorum dün akşam salonda tutuldu
hihoyyyt

hayırlı olsun cnm

Mrb bayanlar...... benide alırmısınız aranıza :kedi:

hoşgeldin papatyaa

albüm yaotım bende :)

ben göremedim.. ne çabuk sildin arsii

Lahanam anladığım kadarıyla bunlardan.Belkide değildir

Şans bilekliği diye geçiyor Demet Akalın Seda Sayan bayadır takıyor bizim burda kuyumcularda da çok var gümüşleri de var genelde de kırmızı.

dm104.jpg
ben bunu çok beğendim yaaa. nerden bulabilrim biliyor musun

sinay buradamısın bacım?

konyadaki düğdün tarihi belli oldu 14 15 temmuz gölcüktede yapacaklar oda 16 temmuz yani bizim evlilik yıl dönümümüz...

işle azcık karıştı yani...
ilk yıl dönümünü özelkutlarız diyorduk belki alaçatıda ki butiik otellerden birinde falan çok beğendiğim bir yer var oraya gitmeyi çok istiyordum. ama 14 15 orda olursak 16 sı nasıl kutlıycaz falan bakalım daha kesin değil. neler olacak görücez....:) ama gölcüktekine gtmeyeceğimiz kesin o tam 16 sı çünkü...

bakın gitmek istediğim yer burası çok hoş geliyor bana. çok huzurlu...

Alaat Krevi Butik Otel zmir eme Alaat

mevsimlerden ilkbaharken
gönüllere aşk dolarken
sevenler hep eş ararken
neden benden kaçıverdin

seni sordum yıldızlara
seni sordum yalnızlara
seni sordum kuşlara
uçan kuşlara

hani beni seviyordun
yalnız benle gülüyordun
yokluğumda özlüyordun
neden benden bıkıverdin

zeki müren dinliyorum şimdi, nasıl güzel bir yorumdur ya bayılıyorum

sulfatçım siz tatile giecek yer arıyorsunuz bizde yarıyıl tatilinin bir hafta sonu yani ocak sonu gibi ızmire gelicez.
hani hep görüştüğümüz bir çift varya onlar ızmir üzerinden balıkesire geleceklermiş bizde ıkeaya gidicez ordan tv almak için agora falan samsung bayilerini gezicez. Bilmyorum fırsat olurmu siz orda olurmusunuz betacığımla 3 müz bulşsak ne güzel olurdu diymii....
nispet yapardık kızlara:)) fotoda çekerdik hahahahha

sinay buradamısın bacım?

konyadaki düğdün tarihi belli oldu 14 15 temmuz gölcüktede yapacaklar oda 16 temmuz yani bizim evlilik yıl dönümümüz...

ilk yıl dönümünü özelkutlarız diyorduk belki alaçatıda ki butiik otellerden birinde falan çok beğendiğim bir yer var oraya gitmeyi çok istiyordum. ama 14 15 orda olursak 16 sı nasıl kutlıycaz falan bakalım daha kesin değil. neler olacak görücez....:) ama gölcüktekine gtmeyeceğimiz kesin o tam 16 sı çünkü...

burcu burası çok hoş görünüyoo...a.s

burdayım burcuu
eee konyaya gelionuz mu yanii

işte 14 15 temmuzda konyaya gelip 16 sı için ne yapacaksak ona yetişebileceğimize inanırsak 2 günlüğüne gelicez... 15 akşamı çıksak 16 sabahı izmirde olsak falan çok mu yorucu olur diye düşünüyoruz yıl dönümünde... aha ne ypacağımızda belli değil ya...
ama konyaya gelmeyide çok iistiyoruz bakalım kısmet zaman ne gösterecek....
güzel bir vesile olacaktı hem konyayı hem seni görmek için. yoksa manevi kardeşin abisinin düğünü bahane:)))))))))) bunların köyü konyaya 110 km mesafedeymiş birde... yol üstünde iniliyormuş bilmem bilimisin. adınıda söyledi ama aklıma gelmiyor şimdi...:1no2:

Herkese selammmmm opuyorumnanaktan

Kocam kahvaltı hazırlıyor ben de bakayım dedim ne kaynatıyosunuz. Hemen çisilin alıntısını gördüm hayatım seni mi çözmem lazım sırnaşık şey Ne diyonuz kız, sonra okurum geçmişi kaydirigubbakcemile3

sinay buradamısın bacım?

günülğü ne kadar peki?

o bile zorlanır bana kalırsa :roflol::roflol:

:mymeka:

burcuuu marmaris fotolarımı ekledim kuşum zemuszemus

kundera canım...
baktım biraz göndediğin sitelere.
tam aradığım gibi bulamadım ama.
ben altın istiyorum bide o koyduğum resimdeki yani sibel canın ki derya baykal dada varmı...
o altın yer ince çubuk gibi bişiy .tam anlatyamadım ama.
iraz daha araştırayım

günülğü ne kadar peki?

:mymeka:

burcuuu marmaris fotolarımı ekledim kuşum zemuszemus

aaa bakayım hemennnn :eek:

günlüğü hakkında bir fikrim yok kuzum sormadım daha...
ama zaten öyle çok uzun klaınacak bir yer değil.
sıkılır insan.
ama ben uzunz amandır takip ediyorum böyle aile ortamı gibi.
kahvaltıları falan kendi yaptıkları reçeller falan çok şekrr bir yer yaa
4 gün falan yeter kanımca...

işte 14 15 temmuzda konyaya gelip 16 sı için ne yapacaksak ona yetişebileceğimize inanırsak 2 günlüğüne gelicez... 15 akşamı çıksak 16 sabahı izmirde olsak falan çok mu yorucu olur diye düşünüyoruz yıl dönümünde... aha ne ypacağımızda belli değil ya...
ama konyaya gelmeyide çok iistiyoruz bakalım kısmet zaman ne gösterecek....
güzel bir vesile olacaktı hem konyayı hem seni görmek için. yoksa manevi kardeşin abisinin düğünü bahane:)))))))))) bunların köyü konyaya 110 km mesafedeymiş birde... yol üstünde iniliyormuş bilmem bilimisin. adınıda söyledi ama aklıma gelmiyor şimdi...:1no2:

yaaaa banane banane gelin
bişi olmaz 1 gün uykusuz kalırsınız o kadar
arabanız var mı ?
bu arada ilçe mi köy mü ?
taşkent-ereğli-kadınhanı-güneysınır-beyşehir-seydişehir-bozkır-hadim-doğanhisar-derbent-derebucak- emirgazi-karapınar-akşehir.... ayy daha bi ton varrr ne tarafındaymış antalyaya doğru mu ankara mı doğuya mı

X