Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Böcük sana düğün hediyelerim adres ver yolluyum
aynada var wc matikte :roflol::roflol:

PARPALM bende kardesıem alm o renk markası ne bunun

arşi sımdık anladım demekkı şüpheler adamın üstünde pekı kız sordu mu sana.
üründen haber aldın mı dıye

parpalm ben cok beğendım yaa bende pempesını ıstıyom gule gule kullan

çok teşekkür ederim kızlar...severek aldım

cargo isminle yurtdışına satılıyormuş kızlar türkiyede waterproff yazıyor kenarındaçok rahat normalde 160 tl indirimde 110 tl aldım

Mrb bayanlar...... benide alırmısınız aranıza :kedi:

ben valla hemen alamıyom doğruyu sölemek gerekirse. hemen kabullenemiyorum, sinir bi huy ama napıyım böyleyim. bundan sonra da değiştiremem heralde. ama sonra sonra severim. belki konuşa konuşa. hatta ilk gelene hemen cevap bile vermem, bak gelişme yaşıyorum kendi içimde laelaelaelaelae

cisil burdaysan ifadesini al :1ninca:

hmm cnm ya su öörgü konusunda sorcaklarım var bi ara musaıt oldugunda

şimdi burası çok kalabalık. msnye gelince konuşuruz...

Mrb bayanlar...... benide alırmısınız aranıza :kedi:

anamm...
papatyamda gelmiş...
hoşgelmiş...

kıslar aşağıdaki rsimde sibel canın kolundaki bilekliği bir yerde gören duyan bilen var mı acaba...
belkim kuyumcularda rastlamışsınızdır...

net değil ama iple bağlı...

[/URL][/IMG]

ben bayadır takip ediorum aslında yani :kedi: bak bana cvp vermissn çok sevndm :1rolleyes:

hayati akşam tek kırmızı gül almış bana
bende ona profiterol alıp üstüne not yazmıştım ama resmini çekmeyi unuttum

üstüne de

1 yılı yarıladık, 6. ayımız kutlu olsun
seni kimi zaman çok seven
Kimi zaman boğmak isteyen KARIN X Y Z yazdım zemuszemus

Lahanam benim anladığım gibiyse biliyorum ben bak resim eklim şöylemi bir bak sen ...

Senin bu anlattıklarına bakılırsa, bence adam gördü beğendi ve günahı boynuna aldı...şimdi de vidanını rahatlatmak adına parasını ödemeyi teklif ediyor.. Sen bu işin üstüne gitmek istiyorsa yetkili birine bu durumu anlat..benim de kargom kaybolmuştu, adam bana kimin saat kaçta teslim aldığını bile söyledi..bu işte var bir ghariplik

ya niye resimler artık dana kadar oluyo ben anlamadım
nese gülü de görmeyin kutuda kırmızı gül işte

bugün dısarda bi güneş var ki sormayın sanki bahar az cık kafamı uzattım sabah yüzünü kesiyo soğuk neoluyo dedim ! şaka gibi .şuan -3 allah yardımcısı olsun dısarda olanların çalışanların evi olmayanların öğrencilerin herkesin (

hedielerinizlen foto ekleyecekmsiniz . ben cok merak ediyorum da ben yetişememştim :))

ne ka romantik :asigim::asigim:

ben bu durumu sürekli aldığım firmaya mailledim şimdi ayın 24üne kadar onlar araştıracak
24ünden sonra ya yenisini yollıcaklar yada paramı iade edecekler
ama anlamadığım şu kapalı bi paketi neden acar ptt dağıtıcısı
çok tuhaf çok
zaten netten ptt sayfasında bakıyorum dağıtıcya teslim edildi diyor
bende ptt müdürlüğünü arayıp soruyorum böyle böyle bana admaın adını telefonunu veriyorlar
konuyu acar acmaz adam ben ofisinize gelicem diyor
bilgisi olmasa bilmiyorum der çıkar işin içinden
tee ofise gelmez

papatyaa allah kavustrsn bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…