Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

esma benimde ev-lenmeme 6 ay var geçermi kuşummmmmmmmmmm
gecer gecer benmde ev lenmemme yada kirya cıkmaa 4ay var

benmkıde tefel su kazanlı olanladan ama kodlrını bılmıyorum memnunm guzel acıyor

gÜnaydın kıslar...
DÜn bılgısayar bozuldu hıÇ gıremedım,tÜm ıŞlerım yıĞıldı hıÇbırını yapamadım.
Vakıtte geÇmek bılmedı.
AkaŞam bıraz bakayım dedım geÇmıŞe ama artık yaŞlandımm mı ne hıÇ gÖzÜm almıyor...:)
bende gelıverdım...

bÖcÜk hayrılı olsun evın yuvan...
Huzur olsunda ıÇınde her yer cennet bahÇesıne Çevrıle bılır snuÇta sızın yuvanız.
Rabbım gzÜel gÜnlerde oturmayı nasıp etsın...

dün kociş hastaydı hastaneye gittik
kac gundur gecmeyınce
bide soguk yerde calsıyorlar
anam ne kötü bişey ALLAH kımseyı dusurmesın biri gelir kaf goz yarılmış ay dedım bız ıyıyız gel donelim
sonra durdukca ınsan kendını de hasta hıssedıyor
flm cektıler sinüzit cıktı benmkınde

kızlar herkese gunaydın
bugun burasıda cok soguktu burnum sızladı işe gelene kadar. gecmişe hızla baktım isimler pek aklımda kalmadı ama dikkat edin kızlar kendinize aman kendini iyi hissetmeyen kızlar; birde öksürük için çörek otu ve fındiğı iyice ezip balla karıştırabilirsiniz cok iyi geliyor tadıda kotu degil. bir başka seyde bal karabiber ve limon karısımı ama bunun tadı biraz kotu oluyor kızlar ama işe yarıyor.
böcük evin cok guzel canım, gule gule otur bak işlerin hep yolunda gidiyor hemencecik hallediyorsunuz canım benim, biz yazın bile oyle cok ev aramıstıkki umutsuzluga kapılmıstım artık.Allaha sukur hemen bulabildiniz canım evi.
buarada birsi kuru fasulye yapmıs 10 dakika fazla geldi demis, benimde aynı oldu gecen gun bir dahakine 7 dakika pişiricem.
birde sinay aldınmı clipsoyu? clipso clipso dedin, cok memnunum dedim saati calısmıyor, pilimi bitti anlamadımki; bukadar cabuk bitermi ya pili sinir oldum.
herkese cooook guzel bir gun diliyorum opuyorum kızlar
hemen işlerin basına donuyorum

ya sordum zaten yazmalıya nerde bu kız diye
ama dune baksaydın benyazmıstım bişeylerkafamçokkarıştı

buket canım resimlerine baktım hepsinde cok cici cıkmıssın ama ozur dileyerek soyluyorum canım senden daha cici cıkmıs birisi var resimlerde; Allah bagıslasın canım ya nasıl guzel birsey nekadar da masum Allah nazarlaradan korusun o meleği canım

cok saol cnm ŞenizŞeniz

zaten oaray sağlam ınsan gırınce hasta cıkıyo:Saruboceq:Allahım sağlık versın herkeslere

böcük koçtaştan 20 tl ye 3 raflı paslanmaz çelikten şampuanları vs koymak için aldım duşakabnin içinden asılıyor yada kapıya asılabiliyor koçtaşın kataloğunda var bak istersen

Aaaa Sinay bizimkiside acemiliği İstanbul'da, usta birliğine Kıbrıs' gitmiş.
Gitmiş diyorum çünkü ben yoktum o zaman başkaları vardı :mymeka:klava:
biz ortaokuldan beri beraber olunca ablalarının düğünlerine bile gittim
biraz daha dursalarmış aşkımın sünnet düğününe de giderdim :roflol::roflol:

aman böcük ben pazardan plastik aldım küvetin köşesine taktık perdeyide çektik
kimse görmüyor işimizide görüyor altında askısıda var orayada liflerimi astım
çok para verme boşver zaten kendi evin olsa raf yaptırırsın kira zaten al bi plastik yerimseniben

evet annemde öle dio
ben bi avuç kadar yem attım içine
ondan oldu sanırım
bir daha vaktimiz olmaz dedim 1 hafta yesin hayvanlar yavaş yavaş -tatlicadiarzu-

kız sinay bend eöle çalıştım nikahım 1 ay önceden oldu biliosun düğünüm pazar günü ben bi cuma günü işe gitmedim düşün yani
ayy aynen cuma günü tam gün çalıştım :mymeka:

yok daha almadım
nasıl yane pili bitince tencereyi kullanamıyor musun?:1shok:

ayy sınayy alemsın ya:roflol: balıklar 3 sanıye sonra ne yedığını unutur anam durmadan yer çatlar

plaastık alırım belkı paraya bakalım hele ne kadr kalcak elde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…