Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Biri gelip bana yardım etsin yaaa şu anda yapacağım işi hiç sevmiyorum ya sevmediğim için de kime satarsam satayım 1 ay sonra yine bana geliyor bana cinlik yapmak yaramıyor zaten kaydirigubbakcemile3

balı dien ağzını yerimmmmmmmmm Şeniz

hemen c vitamini yüklen kuşum ben akşam 1 portakal yedim dilimleyip k.valideyede yedirdim zorla kaydirigubbakcemile3 ama ümo kaçtı kaydirigubbakcemile2

böcüüm ne diim yaw Allah yardımcın olsun erkeklerle uğraşmak zor hayırlısıyla geçseydi şu son günlerinde

günaydı balııı:kedi:
ayy kendiyle birlikte kayınvalidesini bile düşünürmüş melek annemizzz:eek:puyorumnanaktan
Günaydın kadın milletinin insanları opuyorumnanaktan

Möcük canım hayırlı olsun, gayet güzel evin, eşyalar da yerleşince dadından yinmez...

Pukit resimlerine baktım canım çok şugarsınnnnnn her zamanki gibin...

Burciş aman dikkat et kendine, ıhlamur felan iç varsa bol limonlu, yada c vitaminine yüklen hasta olmaaa

yaa varya ben çok ihmalkarım yaaaa:mymeka:
serhat çok seviyor ev meyva dolu. ama ben o soyup doğrayıp getirmezse aklıma bile glemiyor yemek:mymeka:

en iyisi ben kahvaltımı ediyimde bir aferin sinüz içeyim önlem alayım

bende ankaradayımda zaten ondan sormuştum . .

Günaydın kızlar:)
Canım akşam gidince sana adresini yazıp göndereyim, tarif de edebilirim, git bir bak istersen..hatta benimki hala orda onu da görebilirsin. Kadının dikişleri ve işi çok güzel, hiç kaba değil, ben hem modelini hem de işçiliğini çok beğendim.
Şu an adres yanımda değil, ama yeri Bursa Kumaş Pazarının karşısında...vakkonun ürünlerinin satıldı apartamnaın 1. katında...iki tane yan yana gelinlikçi var. Benimki ilk kapı...yani sağdaki:))

hıııııııh :dilcikar:

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz püsküüütlü lokumum benim
bugun aldım elime bakıyorum seviyorum falan kociş diyoki napıyosun yaa senin değil o :):) seviyorum dedim bende.
sonra aynı şeyleri düşündüm şimdi bendeki bu cici şey burcmun evine teee marmarislere gidecek o kullancak :):) ayy inşallh seversin kuşum yerimseniben

kıyamam sana ben görmedim kuzumm seni
gel öpelim de barışalımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞeniz

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
raabbim bugünümüz aratmasın
herşeye şükürler olsunzemuszemus

günaydı balııı:kedi:
ayy kendiyle birlikte kayınvalidesini bile düşünürmüş melek annemizzz:eek:puyorumnanaktan

yaa varya ben çok ihmalkarım yaaaa:mymeka:
serhat çok seviyor ev meyva dolu. ama ben o soyup doğrayıp getirmezse aklıma bile glemiyor yemek:mymeka:

en iyisi ben kahvaltımı ediyimde bir aferin sinüz içeyim önlem alayım

:kedi: opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3 ayy şımardım

kuzu napiim kadında hem goatr hamde kalp var yemekleri artık az yağlı ve tuzsuz yapıo saolsun bende ona meyve yediriorum öle :) stend takılması gerekio kendine ev alıcaz die paraya dokunamıo sizi ew sahibi yapmam lazım dio oyy oyy nese kuşlar bugün mutluyum

dün telefon aldımm eşimede aldım dokunmatik anamm çok zevkliymiş dokunmatikk:)

günaydın herkese böcüğüm evin güzel Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Ve benden bi haber size 12.06.2010 da evleniyorum dün akşam salonda tutuldu
hihoyyyt

Günaydın kızlarr dün akşam işten çıktım
eşimin iş arkadaşının oğlu olmuş
hastaneye gittik ayyy Allahım çok şirin bir bebekti avuç içleri gözlerinin kenarları
pespembeydi size fotosunu çekmiştim ama
sonra düşündüm çok küçük bir bebek kıyamadım
daha 1 yıllık evli bir çift
kız bebeğini tutmayı beceremiyor
diyor asu bana yardım et bu memeyi ağzına nasıl verecem tut ucunu sok ağzına
ayyy koptum yaa :roflol::roflol:
hay allaam dio ben bunu nasıl büyütecem
Allahım olmayanlarada nasip etsin ama dün o bebişi görünce ben bile heves ettim :asigim:

evet cnm duymuştum turp olayınıda.iyi geliyormuş.
ay öksürük kadar kötü bişi yok.
mahvediyo insanı.allahtan 2sene de bir anca tutar beni öksürük.
ama zencefille bal grip olduğumda yedrmeye çalıştı annemler yiyemedim.
çok acı geldi. boğazını yakıo insanın.

Bir tanıdığım zatüre olmuştu ve feci öksürüyordu.Her gece yatarken 1 diş sarımsak yutmuş tam 2 ay boyunca. O gündür bir daha hastalanamadım dedi.

günaydın herkese böcüğüm evin güzel Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

hihoyyyt

aannnnaaaaaammmm beeee
görümcemin evlilik yıldönümü
12.06.2005 hehehe
hayırlı olsun canım umarım herşey gönlünce olur :nazar::nazar:

böcüüm ne diim yaw Allah yardımcın olsun erkeklerle uğraşmak zor hayırlısıyla geçseydi şu son günlerinde

hele benımkı ayrı zor valla
ahada aramıyo trıp yapıyo bana sankı kendı işim son gunler işe gelmek bı zorkı anlatamam

Günaydın kadın milletinin insanları opuyorumnanaktan

Möcük canım hayırlı olsun, gayet güzel evin, eşyalar da yerleşince dadından yinmez...

saol cnm
esyalarımda yerlesıo yavaş yavaşzemuszemus

komşu bazen aldığın model ellerinde kalmayınca bir üst modelini veriyolar

sanırım ondan
ıyımış valla sevındım haakaydirigubbakcemile3

Möcük sen alalı baya oldu ya pukito nun dediği gibin olmuştur, Güle güle kullan.
2008 aralıkta aldım 2009 aralıkta tasklerı bıttı
hatta son taksıtı vercektım ablam almadı ben öderım elın bollaşınca ödersın dedı

hihoyyyt
şekerım cok tskler
sanada hayrlı olsun

can sıkıntısından albüm yapıyorum yavrular...
bakarız bizde
selam herkeseeee
Kuru fasulye yolda
umarım bişeye benzemiştir...:kedi:
bende bugun yapcam ıns
lahanam datlum yidin mi iftar menünü :)
oruclumuydu cnm
inşallah çabuk geçer arkadaşlar.edirne çok soğukmuş.donuyoruz diyo.yemekler falanda iyi değilmiş.ne sen sor ne ben söyliyim diyor aradığında
cnm acemiik gecsın bişey olmaz
benmkı acemıyken ısTANBULDAYDI cok kötüydü
usta bırlıgı vandaydı oraya alıstı benm ıcın van daha kötu ydu ama acemlıgı atlatmakonemliolan

herkese gunaydın
böcük yatak odan gelmiş sanırım gozun aydın

X