Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

Yimeğimizi yedik geldim. Kociş siyaset izliyor
Bir yemekten daha alnımın akıyla çıktım tavuk-mantar tam istediğim gibi oldu, anneminki gibi.
Kocişim de yedi valla zemuszemuszemuszemus Artık mantar yemekleri yapabilirim yiceğini söyledi hihoyyyt

ellerine sağlık arkadaşım cokacimcoook

Teşekkür ederim songacım Şeniz

Acemi olduğumdan güzel yemek yapınca herkese haykırmak istiyoruuuummmmm delikafadulden

saol canım :kedi: eh işte azbuçuk yapıyorum bişiler.
nişanlıma geçen sene battaniye gibi kalın bi ceket ördüm.
bu yıl ancak giyebildi ve herkes bayıldı.
bide bu yıl süvete ördüm.
sırtımdan hiç çıkartmıyorum diyo.yatarken bile giyiyorum dedi.
zemuszemus opuyorumnanaktan

maşallah sen de pek bir becereiklymişsin:))

Yimeğimizi yedik geldim. Kociş siyaset izliyor
Bir yemekten daha alnımın akıyla çıktım tavuk-mantar tam istediğim gibi oldu, anneminki gibi.
Kocişim de yedi valla zemuszemuszemuszemus Artık mantar yemekleri yapabilirim yiceğini söyledi hihoyyyt

bende ekliim bu yemeği ozmaan ilk tarifim olsun :)) afiyet olsun bakalım sen haykır sülfat ben istersen hep tebrik ederim::)opuyorumnanaktan

winwbir hayırlı olsun giydiğin andan itibaren gülücükler eksik olmasınn . yani en fazlasından bööle:)))

ayy cok saol cnm benım ıcım hala şöle böle bı ev ama herkes beğendı

bende ılk benım gıyebıleceğım bı gelınlığım olsun ısterdım o yuzden dıktırıyom
ınanmazsın
sadece kabataslak ölçumu aldılar bı baktım ılk provamda tam ustume göre
becerı sanırım
keşke o bayan parasını gerı alıp baksa gelınlıkcıden alsaydı
sonucta düğünden önce teslım oluyo
kısmet cnm:kedi:

valla canım, hiç zamanı kalmamıştı onun mecburen aldı ve giydi:KK43:
benim aldığımı da kadın denetmek istemedi, kirlenr diye, bir de bizi alıcı görmedi sanırım...ben üstümde görmeyi çok isterdim diyince 1 saat sonraya randevu verdi, biz tekrar gittik öyle deneyebildim...Bu kadar zor denettikleri için benim de içim rahat:))
kısmet
doğru kişiyi bulmak şart bu konuda...
umarım seninki de tam istediğin gibi olur:))

kızlarrrrrrrr slm askım basladı benım hem ona bakıom hem sıze bı slm verım dedım

napayım sultancım sabahtan ıslattım eve geç geldim anca yaptım
düdüklüde 10dk fazla geldi ama biraz dağılmış...önden haşladım diye olabilir mi?

napayım sultancım sabahtan ıslattım eve geç geldim anca yaptım
düdüklüde 10dk fazla geldi ama biraz dağılmış...önden haşladım diye olabilir mi?

Hmm haklısın canım allah kolaylık versin çalışınca zordur eminim :teselli:
Valla hiç yemediğim yemektir kuru fasulye o nedenle pişirme tekniğini bilmiyorum ama mantıken o nedenle olabilir

X