Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

dsc00140y.jpg

kocişinki

dsc00139z.jpg

buda benimkisiii

bianca canım işte bunlar aldıklarımız...
ben çok beğendim. ayağımada tam oldu... vede içi inanılmaz rahat terlikin...

güle güle kullanın kaydirigubbakcemile

Başıyazmalım sıra sende senide bekliyoruz mujuks :eek:klava:

inşAllah canım en kısa zamanda ..opuyorumnanaktan

Aaay ne güzel :1rolleyes:
Benim arkadaşım da 12 haftalık dün beraberdik. Doktor ona da % 60 erkek demiş :asigim:
Onun kocişi de tutucu biraz iyiki kız değil uğraşamıcaktım valla hergün kızla kocam arasında kalırdım diyo kaydirigubbakcemile3

Heee şimdi anladım kaydirigubbakcemile5
Sağol canımcım beğenmene sevindim Şeniz

amann geri kafalılık oda be yaww kafamçokkarıştı

erkek o erkek dr'a söle iyi baksın kaydirigubbakcemile3

hayırlısı bitanem net belli deil daha:)

gülay gozunuaydın olsn

saol canım benimmmmmmm opuyorumnanaktan

canısıııı çokkk cici hepsi allah can sağlığıyla kullanmak nasip etsin balııı opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan ayy çok sevindimmm
bunda sonra daha az sıkıntıda verir annecikee mis gibi geçinir gidersiniz aynı bedende kaydirigubbakcemile3

şekerim gemedi bana mail falan diğer adresemi gönderdin diye baktım ona taaa 3 aralıkta göndermişsin bir tane görmemişim onu gördüm.
siyah süt hakkında soru sormuşsun.
siyah süt öyle başladığı gibi giden. Aşk adlı romanıyla kıyaslanmayacak orta şiddetli bir kitap.
sürekli kendi iç çelişkileri çekişmeleriyle sürüp gidiyor... a.s
burda kitap alacak yer imkanı yok malesef.
büyük marketler var oralardada pahalı oluyor.
ben kitapyurdundan alıyorum internetten geliyor 1 gün sonra. üstelik oldukçada indirimli satıyorlar...a.s

fotolar geliyorrrrrrrrrrrrrr[/QUOTE]

sıkıntımız azaldı çok şükür burcum opuyorumnanaktanzemuszemusopuyorumnanaktan

cnmn benımm amın:Saruboceq: saol gzel dileklerimn içinnŞeniz

Şeniz

canim benim, sende annenlere kavusucaksin ne güzel, sag salim varirlar yanina insallah
enisteninde ellerine saglik, demek kek de yapiyor? her parmakta bir marifet......

hepsi cok güzel güle güle kullan canim

masallah bebegine, demek kiz dedi doktor bende hayatim gibi erkek hissetmistim senin bebegin icin, bekliyelim bakalim görücez, saglikli olsunda en önemlisi o degil mi?

hayırlısı sağlıklı olsun tabikide bitanemmm kaydirigubbakcemile5

gülay 11-14 test sonuclarını verdilermi hemen

yok bitanem perşembe 13:30 da alıncak dedide ben gidemem sanırım annemlerden biri alır artık :KK43:

burcu ayağınızda paralansın bacım kaydirigubbakcemile3

seher nan bişii olmaz ondan kımse ölmez dıkkat et bol bol c vıtamını al korkma bızım ısyerındede olan cok oldu

eda napıy acep özledım mafoldumben
benımkı düğün günü msj atmış ona
ben bısı edemedım ama olsun ıkımız adını kutlamış

güle güle giyinin burcuu serhat eniştenin ayakkabısından benmde var:) şimdiki ürünler cok pahalı sitede yani bana ööle gelii:S siz iigünlerde giyinin eskitin bidaha alın .hayatta terlikleri sevemedim sevemedim svemedim her türlüsünü. ama senin ki cok hoş duruyoo
.ayağımı iice kaz ayağı gibi gösterir walla:gitme:

X