Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

canım seramik tavada ve teflon tavada hangi marka önerirsin

Yemek takımında en iyi marka hangisidir? Ben genelde karacanın modellerini beğeniyorum ama kalite daha önemli tabiki..

canım seramik tavada ve teflon tavada hangi marka önerirsin

canım buna da korkmaz diyeceğim seramikleri çok güzel yapmışlar ceme fln sakın yanaşmayın kabarıyormuştaç da yeni çıkartmış ama kullanıcılardan nasıl tepki gedi hiç bilmiyorum ama bence onlarda güzele benziyor :)

Yemek takımında en iyi marka hangisidir? Ben genelde karacanın modellerini beğeniyorum ama kalite daha önemli tabiki..

yemek takımında kütahyayı tavsiye ederim cnm biraz uygun isterseniz piyasada nüans diye bir marka var onunda porselenleri iyi yalnız şöyle birşey var artık bütün porselenler neredeyse aynı yerde yapılıyor ben karacayı pek beğenmiyorum yine de kendi kararınız bu ilk söylediklerim diğerlerine göre arızalısıyla daha çok ilgileniyor

merhabalar... bende çeyiz hazırlığı içindeyim :) çook uzun araştırmalar yaptım eşyaları alırken...yorumlarınızı okudukça içim rahatladı...aldıklarım şöyle :

çelik tencere-çatal kaşık- porselen seti misafirlik : hisar

tombik çelik tencere- çatal kaşık seti günlük: korkmaz

seramik tencereler : esse

günlük yemek takımı: kütahya

elektrik süpürgesi : philips toz torbasız

ütü : philips

saç kurutma : rowenta

el blender seti : fakir

bunların içinde en tereddütte kaldığım essenin seramik tencereleri ve fakir blender seti... fakir sizce nasıl?

canım onları hiç görmedim ben korkmazınkine şöyle bir bakıyım dedim elimi kestim daha dokunmadımda :) korkmazınkisi çok hoşuma gitti makaslı olanı

sanırım bu setinden bahsediyorsun bende çok beğeniyorum ama kalitesi hakkında bir firim yoktu zaten bıçaklardan da hiç anlamam sayende oldu ama sitesinde bayağı pahalı başka yerlere bakmak lazım

Eklentiler

• $korkmaz.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 76
ben nisanliyim yeni yeni ceyiz hazirliklarina basladim ve aklim simdiden cok karisik tencere , catal bicak ve porselen hakkinda yardimci olursaniz cok memnun olurum. Ben korkmazi dusunuyodum ama son bir kac gundur internette olumsuz seyler okudum ve suan cok kararsizim

canım öncelikle misafir takımın hisar iyi seçim bence kalitelidir hisarın ürünleri korkmazı da misafir takımı olarak düşünebilirsin günlüğe kaşık olarak yetkin veya imran(nehir) kaşıklarını da düşünebilirsiniz. tencere seti ise günlüğe taç da olabilir ama tencere ve kaşık setlerindeki marka seçiminiz bence güzeldir :)

seramik tencere de esse yi hiç görmedim sadece reklamlardan gördüm o kadar benim arkadaşlarıma önerdiğim seramik tenceresi korkmazın seramiklerini öneriyorum biraz pahalı ama gerçekten hem döküm olması hemde içinin seramik olması kullanırlığını arttırıyor :)

yemek takımı seçiminizde kütahya bence şu an yemek takımlarında en iyilerinden birisi

elektrik süpürgesi ve ütü : philips bence ütüleri gerçekten çok iyi senelerdir kullanıyoruz ütülerini hala bir sıkıntı yok ama süpürgesi hakkında birşey diyemiyorum fazla bir bilgim yok yanlış yönlendirmiyim :)
saç kurutma : rowenta'nın olabilir ben kendi evimde felix kullanıyorum hem ucuzdu hemde 10 seneye yakındır kullanıyorum :)

el blender setinde dikkat etmeniz gereken çelik uçlu olması fakir'in ismine bakarak aldanmayın aslında gerçekten çok kaliteli bir markadır :) ama blenderin çelik uçlu olmasına dikkat edin başınız ağrımasın sonra :)

sanırım bu setinden bahsediyorsun bende çok beğeniyorum ama kalitesi hakkında bir firim yoktu zaten bıçaklardan da hiç anlamam sayende oldu ama sitesinde bayağı pahalı başka yerlere bakmak lazım

aynen canım bundan bahsediyordum :) hala yarası geçmemişti 2-3 gün öncesine kadar :) zaten tamda benim baktığım modeli bulmuşsun en pahalı modeli budur korkmazın ben 105 Tl ye bulmuştum :)

aynen canım bundan bahsediyordum :) hala yarası geçmemişti 2-3 gün öncesine kadar :) zaten tamda benim baktığım modeli bulmuşsun en pahalı modeli budur korkmazın ben 105 Tl ye bulmuştum :)

bende beğeniyorum ama çok pahalı. sen nerden buldun bana bul

bu aralar pek girmiyorsun hazır yakalamışken brender de braun istiyorum MR 540 modelini yanlış bir seçim yapmam deil mi? fiyat olaral 169 TL+7 TL kargo parası ile Markapon da satışı var. kararsız kaldım:26:

Eklentiler

• $540-0-0.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 93

hayırlı olsun canım :) bana da sorsan hisar jumbo veya korkmazı tavsiye ederim çelik eşyalarında olumsuz şeylere aldırış etmeyin bence çünki ürünlerinin garantisinin sonuna kadar arkasında :)

bu aralar pek girmiyorsun hazır yakalamışken brender de braun istiyorum MR 540 modelini yanlış bir seçim yapmam deil mi? fiyat olaral 169 TL+7 TL kargo parası ile Markapon da satışı var. kararsız kaldım:26:

canım onun fiyatlarını pek bilmiyorum ama sanırım çelik uçlu motor gücü de yüksek se alabilirsin bence :) motor gücü ne kadar ?

Son düzenleme:

hayırlı olsun canım :) bana da sorsan hisar jumbo veya korkmazı tavsiye ederim çelik eşyalarında olumsuz şeylere aldırış etmeyin bence çünki ürünlerinin garantisinin sonuna kadar arkasında :)

canım onun fiyatlarını pek bilmiyorum ama sanırım çelik uçlu motor gücü de yüksek se alabilirsin bence :) motor gücü ne kadar ?

Özellikleri

* 600 W DC ultra sessiz motor
* 15 kademeli hız ayarı
* Turbo özelliği ile 13.000 RPM'ye varan hızda kullanım seçeneği
* Sıçramayı engelleyen metal karıştırıcı çubuk
* 1000 ml'lik ve 350 ml'lik, her türlü sebze, et, peynir, kuruyemiş için ideal 2 ayrı doğrayıcı ünite
* Buz kırıcı ataçman
* Krema, sos, krep hazırlayabilen paslanmaz çelik çırpıcı
* Ölçü kabı
* Bulaşık makinesinde yıkanabilen ataçmanlar
* Ergonomik tasarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…