Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

ben kahvaltı takımımı karac Eki Görüntüle 434478 a aldım canım ben gayet iyi yorum almştım satıcıdan brde blndk marka olsn istedim bak bunu aldm ttlm :)
brde canlı renkleri sevdiğim için bu renkleri terch ettim :)

canım baya olmuş yazalı sopranomax ile eti çekebilrsin ama watt ının yüksek olması önemli sonra motorunu yakmayasın canım :)

canım jumbonun beğendiğin seti varsa düşünebilirsin jumbo da kalitelidir :)

merhabalar ben küçük ev aletleri almak istiyorum braun buz kırıcılı seti sizce nasıl yada phılıps??
tefal in buharlı pişiricileri var tavsiye eder misiniz?

canım braun'un buz kırıcılı setini bi arkadaşımda görmüştüm hoşuma gitmişti biraz fiyatı yüksek sanırım :)

tefal i de kullanırım diyorsan güzeldir ama pek işe yaramaz yine de sen bilirsin canım boşa masraf yapma bence :)

aslinda kutahya ya ugrayip da alabilirim. ama ya kampanyda urune denk gelmezsem falan die kararsiz kaliyorum... ceyizin bu bolumu de kulfetli baya. bir an once bu fasli bitereyim diyorum

bende sormak istiyorummmmm. geçen haftalarda şu çok meşhur olan internetten satış sitesinin birinde baharat takımı beyaz kahvaltılık tabaklar vs görmüştüm. markasını hatırlamıyorum ama br... veya beru... diye birşeydi diye hatırlıyorum. çok uygundu fiyatları. hatta hemen almak istemiştim ama işyerinde baktığım için vakit ayıramamıştım. amaaaaaa normal fiyatlarınında diğer sitelerde arattığımda aynı olduğunu hatırlıyorum. işte ben o markayı arıyorum =(
çok zor şey arıyorum değil mi
ama çok uygunduuuu. 6lı baharat takımı + 6lı küçük baharatlık +yağdanlık seti boyutlarına göre 60 70 80 liraydı. şimdi bakınıyorum başka markalarda tek baharat setleri 50 60 lira =(((

gören bilen duyan var mı o markayı

merhabalar canım ya yazılanların hepsini okumaya kalkıştım belli bi süre sonra gözler ağrıdı :)bilmiyorum önceden soran oldumu ama bende tost makinası, fritöz,çaycı,fırın alıcam neleri önerebilirsin?

aslinda kutahya ya ugrayip da alabilirim. ama ya kampanyda urune denk gelmezsem falan die kararsiz kaliyorum... ceyizin bu bolumu de kulfetli baya. bir an once bu fasli bitereyim diyorum

şuan elini çarpsan kampanyalı her yer..malum sezon işte..

@aDM34 bende braun un mutfak robotunu ( buz kıracaklı olan) ve ütüsünü sormak istiyorum sana..:44:

canım arkadaşda cevap vermiş genelde kullananlar memnun soprano max modelini tavsiye ederim çok amaçlı kullanabiliyorsun :)

herkesin sorularını dinleyip cevap verdiğin için çok teşekkürler ben de biraz daha erteledim blender seti almayı

Merhaba bende çeyizim için karacanın yemek takımını,çkb takımı ve teflon tencere setini aldım netten begenip sipariş verdim görünüm olarak çok beğendim banada bıraz bilgi verrseniz çok sevinirim karacadan daha almayı düşündüğüm baya birşey var çünki çelik çeyiz seti,bardak takımı,kahvaltı takımı,günlük yemek takımı :) yani devamı var kısacası önerilerinizi bekliyorum....

canım bernardo olabilirmi :)

canım ben tecrübelerime dayanarak söylüyorum belki başkalarının önerileri de olabilir

tost makinası : korkmazın tostkolik olabilir fiyatı biraz yüksek ama kullanışlı

çaycı da da korkmaz veya arzumu tavsiye ederim canım

fritöz aslında pek sevmiyorum kullanmayı o yüzden hangisi kullanışlıdır pek bilgim yok canım :)

fırını da ben evde ekosan kullanıyorum 7 senedir bir sorun yok çok şükür herhangi bir sorunda da yetkili servisleri ilgileniyorlar saolsunlar :)

şuan elini çarpsan kampanyalı her yer..malum sezon işte..

@aDM34 bende braun un mutfak robotunu ( buz kıracaklı olan) ve ütüsünü sormak istiyorum sana..:44:

evet canım sezon açıldı heryer kampanya kaynıyor :))

robota gelince aslında işine yarar ama mutfağın genişmi bilmiyorum benim mutfakta pek yerim yok açıkcası :) tencerelerden pek yer kalmadı onlara :)) ama güzeldir kullanışlıdır sende beğendiysen sorun yokdur canım :)

herkesin sorularını dinleyip cevap verdiğin için çok teşekkürler ben de biraz daha erteledim blender seti almayı

ne demek canım elimden geldiğince yetişmeye çalışıyorum herkes tecrübesini paylaşırsa aslında daha tatminkar olur konumuz :)

blender setinde birde kullanıların servis lerde ne kadar problem yaşadığına da dikkat et (aslında genel elektroniklerde dikkat et derim :) )

canım hayırlı olsun güle güle kullan inşAllah :)

günlük yemek takımlarını kütahyadan alabilirsin genelde herkes ondan alıyor :) veya prolandın yemek takımları var oda olabilir

çelik de sanırım günlük olacaksa TAÇ'ın çelik tencerelerini önerebilirim bardak takımını ben bizim komşu dükkanların birisinden almıştım kendi ürettikleri bir maldı o sana kalmış birşey :)

Teşekkürler canım almışken kullanışlı olsun eşyalarım almadan bir bilene sorayım dedim hazır yardımcı olmak istemişken :)

en başta..yaaaa ben evli değilimmm:78:

bir kaç yıl önce çeyimizin ilk parçaları olarak almıştım braun buz kıracaklı mutfak rapotu,ütü ve su ısıtıcı..
ısıtıcıyı anneme verdim alzım oldu..ee evlenemeyince olanı veriyoruz işte..

ama diğerileri konusunda acele ettim sanırım neden aldım bilmiyorum..biliyorsun annelerin bir baskısı oluyor biraz onu susturmak için belkide..

mutfak eşyaları konusunda çok hassasım aslında ..bir yandan şimdi almayım diyorum ama diğer yandan ben nasıl her şeyi aynı zamanda alırım..

ayrıca mutfakta sence çay makinası çok gerekli mi?

birde hangi düdüklüyü önerirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…