Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

schferın porseleni nasıldır ürünleri tenceresi çatal bıçak seti

kaç parça peki ? parçası fazlaysa iyi fiyata almışsın

merhabalar. ben yeni evlendim eşim askerde olduğu için daha evime yerleşmedim. eşya almaya başlıcaz. en kullanışlı markalar hangileridir? tencere takımları yemek takımları hangi markayı önerirsiniz

cnm hakkında hayırlısı olur inş. ben şahsen korkmazı öneririm şu an tencereleri çok kaliteli gerçi biraz fiyatları yükselmiş ama eğer maddiyat önemli değil yeterki kaliteli olsun diyorsan korkmazdan şaşma derim..

defne merhaba,
bernardo hakkında ne düşünüosun...belki ilgi alanın dışında ama hani olur ya bi bilgin olabilir belki diye düşündüm:)

canım porselenleri iyi gibi biliyorum ama ithal olabilir tam emin değilim mutfak gereçleri hakkında pek bi fikrim yok görmeden yorum yapamam ama bi bakarım eğer illa isterseniz..

canım benim şahsi fikrim karacaya hiç yanaşma son zamanlarda daha da bozuldular. hisar veya korkmazı öneririm gerçekten kaliteli şu an bana göre korkmaz baya iyi ama kullanan arkadaşlarında önerilerini dikkate alarak seçimini yap derim.. şöyle yaparsan daha ucuza gelir misal porselen setini bi marka alırsın kaşık setini bir marka tencere seti olarak da hiper set olarak alırsan bence diğerinden daha ucuza gelir dikkatli incele ama sonuçta çeyiz için alıyorsun

bernardonun porselenleri nasıldır yardımcı olursanız çok sevinirim
ayrıca elektirik süpürgesi nevresim takımı bornoz onlar için marka ismi paylaşırsak daha güzel olur bence

bernardonun porselenleri iyidir ama kütahya ve güral ı tavsiye ederim

canım porselenleri iyi gibi biliyorum ama ithal olabilir tam emin değilim mutfak gereçleri hakkında pek bi fikrim yok görmeden yorum yapamam ama bi bakarım eğer illa isterseniz..

fiyatı uygun gibi göründüü için sormuştum..rica etsem fikirlerini alabilir miyim bakarsan şayet...

canım kütahya istiyordum zaten ama modelleri bana pek hitap etmedi bernardonun bır takımı çok hoşuma gitti birde scheferın kıler o yuzden begenmediğim şeyleride almak istemiyorum tabi peki schaferın porselenleri nasıl peki bilirmisin

o zaman bernardoyu tavsiye ederim cnm schafer a göre biraz daha iyidir

çok teşekkür ederim canım tencerede sanırım hisar tercih edicem bakalım eğer durum uygun olmazsa korkmaz zaten ikisi de çok kaliteli diyorlar tekrar teşekkür ederim
o zaman bernardoyu tavsiye ederim cnm schafer a göre biraz daha iyidir

slm cnm bende birkaç ürün soracam
philips blender seti HR1372
Bu seti yakından inceledim çırpıcı kısmı çok ince geldi kullanışlı mıdır?

mutfak robotu almak istiyorum.arzum maxima ile arçelik vertiro arasında kaldım.arçelik robotun hazneleri cam arasında tek fark bu,ne önerirsiniz

mutfak robotu almak istiyorum.arzum maxima ile arçelik vertiro arasında kaldım.arçelik robotun hazneleri cam arasında tek fark bu,ne önerirsiniz

cam olan daha sağlıklıdır kolay kolay çizilmez ben öyle biliyorum tabi arkadaş daha iyi bilir

yaaa arnicanın bayiliğini yaptığını yazmışsın canım ben arnica bora esu filtreli elektrik süpürgesini almayı düşünüyorum kalitesi nedir kullanımı nasıldır bi fikir söyleyebilir misin rica etsem

slm cnm bende birkaç ürün soracam
philips blender seti HR1372
Bu seti yakından inceledim çırpıcı kısmı çok ince geldi kullanışlı mıdır?

evet cnm çırpıcısı sanki ince gibi geldi bana da ama blender ı çelik ise bence kullanışlıdır ve bu setlerde dikkat etmen gereken motor gücü motor gücü iyiyse ve blender ı çelik se kullanışlıdır canım :)

canım şöyle söyliyim şu an piyasada kendi alanında en fazla satılan ürün olmasına rağmen en az arıza geri donüşü olan üründür (%3) gerçekten çok kalitelidir bende artık arnicanın fazla ürünü kalmadı fakat gerçekten tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…