Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

hayırlı olsun canım :) bana da sorsan hisar jumbo veya korkmazı tavsiye ederim çelik eşyalarında olumsuz şeylere aldırış etmeyin bence çünki ürünlerinin garantisinin sonuna kadar arkasında :)

cok tesekkur ederim
Ben bu aralar tencere seti almak istiyorum secimimde yardim ederseniz coook mutlu olurum :)
beyendigim urunler KORKMAZ 9 PARCA TOMBIK TENCERE SETE ve KORKMAZ 9 PARCA FLORA TENCERE SETI hangisi daha dogru bi secim olur ve NEHIR 10 PARCA PARIS TENCERE SETINIDE cok beyendim (suan kampanyada :) ). Korkmazin kalitesinin iyi oldugu biliyorum peki ya nehir hakkinda ne dusunuyorsunuz sizce celik tenceleri kalitelimidir ve tabiki en onemli sorum sizce ucunden hangisini almaliyim
Simdiden cok tesekkur ederim cevabinizi sabirsizlikla bekliyorum

Bnede bişeyler sormak istiyoruuum :) konu açılalı baya olmuş ve hala güncel.adıma teşekkür ederim çok yardımcı oluyorsunuz gerçekten.benim öncelikli sorum ütü,marka olrak philipsi tavsiye etmişsiniz önceki sayfalarda. philips buhar kazanlı ütü düşünüyordum gc7430 mavi renkli olan.yalnız bulduğum en uygun fiyat 380 tl idi.ee malum masraf ço daha uygun birşey almaya karar verdim. philips azur için ne dersiniz? tavsiye edermisiniz? birde elktrik süpürgesi hakkında bilginiz varsa ( rowenta düşünüyorum) hangi markayı ve modelini tavsiye edersiniz ? şimdiden teşekkürler.

cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

annem tefal robot almış bana sormadan bunun da çok fazla özelliği yok sanırım. Benim yalnızca doğrama işime yarayacak blender ve mikser almak istiyorum

şu iki ürün arasında kararsız kaldım eğer sadece blender alırsam yanına mikser alacağım ama bu set olursa tüm işimi görecek gibi ama arzum soprano hakkında hiç bir bilgim yok siz neyi önerirsiniz. Eki Görüntüle 420320

Son düzenleme:

annem sopranoyu almıştı bana, henüz kullanmadım ama yaptığım araştırmalarda memnuniyet fazla hep

canım işlerim biraz yoğun bu sıra pek giremiyorum bence iyiymiş ama kampanyası geçmiş olabilir :)

flora ile diğer tencere setlerinin arasındaki fiyat farkını da biliyorsun dimi cnm :) flora slikon saplı bir set biraz daha kalın işcilik kullanılmış bence fiyat farkı önemli değil diyorsan florayı tercih ederdim :) bu arada nehir de iyi bir markadır eskiden imran diye geçiyordu belki annelerimiz hatırlar :)

Ar Yıldız markası hakkında ne düşünüyorsunuz? Korkmaz ve Hisarla kıyaslarsak?

aryıldız markasının eski kalitesi olduğunu pek sanmıyorum canım şu an korkmaz ve hisar biraz daha ağır basıyor onlara göre ama aryıldızda tabi sizi kararsız bırakacak bir markadır öyle kalitesiz fln değildir sadece eski kalitesininden biraz ödün verdi :)

öncelikle bende vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim cnm elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum :) şu sıralar kızlar arasında buhar kazanlı ütüler moda ama bence o kadar masrafa gerek yok bilinçli kullandığın takdirde azur philipsin azur modeli ve sonrasını gayet güzel bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsin canım :) şu an karşı komşuma getirdiğim ütü sanırım bu sene 9. senesi :) süpürge dede açıkcası canım ben genelde arnica borayı öneriyorum ama tabi başka arkadaşlar ne önerir pek bi fikrim yok boranın arıza oranı şu an %3 bütün türkiyede :)

canım arkadaşda cevap vermiş genelde kullananlar memnun soprano max modelini tavsiye ederim çok amaçlı kullanabiliyorsun :)

Çok teşekkür ederim

aDM34 banada yardımcı olursan sevinirim.ben ihtiyaç anında etide çekebilen bir doğrayıcı istiyorum.hani ani misafir geldiğinde lazım oluyor bazen.çocuklarımda var.büyük köfte seviyor.onun içinde istiyorum.hangi markayı önerirsin?yukarda arkadaş arzum galiba onun resmini koymuş.o nasıl olur.şimdiden teşekkür ederim.

çeyiz setimin markasında zaten kararsızdım dahada kararsız kaldım şimdi( ben bir kaç hafta içinde çeyiz alışverişine başlayacaktım. tencere setimi çeyiz seti şeklinde alayım diyordum. hisar yada jumbo istiyordum ama burdan korkmaz sesleri yükseliyor gibime geldi. banada yardım lütfen biran önce karar vermeliyim. hangi markayı almalıyım çelik tencere seti için

merhabalar ben küçük ev aletleri almak istiyorum braun buz kırıcılı seti sizce nasıl yada phılıps??
tefal in buharlı pişiricileri var tavsiye eder misiniz?

arkadaşlar kahvaltı ve yemek takımı almak istiyorum.. kullanışlı ve kaliteli hangisi olur acasa. fikir verir misiniz... pişman olmayacağım birşey olsun istiyorum..

arkadaşlar kahvaltı ve yemek takımı almak istiyorum.. kullanışlı ve kaliteli hangisi olur acasa. fikir verir misiniz... pişman olmayacağım birşey olsun istiyorum..

şuan sanırım pek çok üründe yaz -evlilik sezonu sebebiyle kampanya ve indirimler mevcut..ama bazı markaların fafrika satışları oluyor..

pen pendikteyim misal, viaportta karaca ve kütahya nınfabrika satış mağzası var..
(yanlış anımsamıyorsam)
onun dışında bernardonun ürünlerini beğenirim ben..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…