Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

MDefne34

Guru
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
361
68
Arkadaşlar Merhaba Benim Adım Defne 28 yaşındayım

Ailem 1987 den beri züccaciye sektörü ile uğraşmaktadır. Ben ise 10 yılı aşkındır aileme yardımcı oluyorum. Firma olarak Korkmaz, Arzum, Felix, Taç, Gülsan, Özkent ürünlerinin ana bayiliğini Fantom, Tefal Braun, Philips, Arnica,Kütahya ve King gibi markaların ise spotçuluğunu Toptan olarak yapmaktayız.

Burda benim amacım sizlere çeyiz seçimlerinizde elinizden geldiğimce yardımcı olmaktır. Görüyorumki bir çoğunuz daha yeni evlenmekte olduğunuz için sıkı bir çeyiz araştırması yapmaktasınız. Burdan elimden geldiğince sorularını yanıtlamak istiyorum. Aklınızda, kendi sattığı ürünleri över diye bir düşünce olmasın. Biz piyasadaki ürünlerin çoğunu satmış ve ya dükkanımda bulundurmuşumdur. Kaldıki satmadığım Schafer markasının sahibi babamın 30 senelik ahbabı Karaca markası ise 10 senelik dükkan komşumuzdur. Çeyiz eşyasının ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve buna saygı duyuyorum o yüzden aklınızda hiç bir şekilde soru işareti bırakmadan sorularınızı cevaplamak istiyorum. :)

Son düzenleme:
Canım ben Karacanın Çelik tencerelerini aldım. Bir çok yerde yorumlara baktım Şikyatvar da Tencerelerin karardıgı falan yazılmışş... Nasılll???yemek takımı ve çatal kaşıgınıda aldım buaradaa:)

canım öncelikle güle güle kullan karacanın tencere setlerini biraz kullanırken dikkat etmen gerekir yemek takımları güzeldir pek bi sorun yaşamassın ki genelde bütün yemek takımlarında hangi sorunları yaşıyorsan aynı sorunları bunda da yaşarsın kaşıkları içinse pek olumlu düşüncelere sahip değilim açıkcası ama yine de beğenmişsin almışsın güle güle kullan :) hangi tencere lerini aldın yemek takımı hangi model ?

merhaba cnm bu konuyla ilgili topik de açtım ama sanada sorayım.. Miras markası hakkında bilgin var mı? Bardak setleri hakkında özellikle ?

merhaba canım miras markasıyla ilgili bi kaç bilgim var yeni girdiler bu sektöre fakat iddialı girdiler çelikleri hakkında biraz bilgim var ki zaten mirasın kendi bayisi komşu dükkanlarımızdan birisi dediğim gibi çeliklerini biraz inceleme fırsatım oldu güzel tencereleri vardı fakat bardak setleriyle ilgili hiç bir fikrim yok ama ürünlerinin arkasında duruyorlar diye duydum yani herhangi bir sorununuzda ürünlerine sahip çıkıyorlar ki bu da çok önemli müşteri memnuniyeti için :)

Canım ya madem karşı dükkanınız benim için bardakları inceleyebiirmisin ? Tencere porselen hepsi var bende.. Bardaklarını çok beğendim netten sipariş etmeyi düşünüyorum

mrb bende bişey sormak istiyorum el blender seti alıcam fakat braun ve philips arasında kaldım sence hangisini almalıyım senin tavsiyen nedir?

canım yine böyle bi soru gelmişti aynı cvb ı yapıştırıcam

blender uçları çelik olan hangisiyse onu almanızı öneririm braunda philipsde kaliteli markalardır eğer epilasyonda sorsaydınız kesinlikle braun ütüde sorsaydınız kesinlikle philips derdim ama mixset de çelik uçlu olana bakın satıcı eleman muhtemelen braundan daha çok para kazanıyordur o yüzden size braunu tavsiye etmiştir motorlarının hepsinin şöyle ki yanma ihtimali var bunları sürekli hiç biri çalıştıramazsınız uzun süreli çalışmaz bunlar karar sizin ama önerm 1. çelik uçlu olup olmadığına bakın 2. watt ına bakın
iyi günlerde kullanın :)

teşekkürler cnm :)

diğer topiğede yazdım cnm burdan da yazayım.. sonat 1111

canım bugün baktım bardakları güzel kaliteli dekorları da fotoğrafda göründüğü gibi sordum kırılması halinde temin ederiz dediler fiyatlarını da öğrendim sen hangi setinden istiyordun ?
31 Parça Seti var, 61 Parça Seti var, Çayseti var, Meşrubat bardağı var 6'lı , Ayaklı kadeh 6'lı var birde viski bardakları var onlarda 6'lı sen hangisinden istiyorsun ?

Son düzenleme:
o zman bende sorim ya:) ben kahve yapma makinesi alıcam fakat cezve tipi istemiorum yuvalı istiorum ben vestelden almayı plalıyorum acaba nasıldır yada tevsiye edebileceğin başka marka varmı_bide mısır patlama makinesi alcam hangi marka alim?

şu an bildiğim kadaryla o tarz kahve makinasını genelde vestel üretiyor ben şu ana kadar ondan bir şikayet duymadım genelde kullananlar memnun ama bir kahve makinası için o kadar teferruata gerek varmıdır ben kendi açımdan ufak bi cezve makinesinin işimi göreceği kanaatindeyim :)
mısır patlatmada şu an arzumun çok hoş bi mısır patlatma makinası var popcorn du ismi yanlış hatırlamıyorsam yeni çıkarttı gerçekten güzel bişeye benziyordu ben kendime bi tane almayı düşünüyorum ama tencere de mısırın tadını da hiç birisi vermes diye düşünüyorum :)

canım emsan eski emsan değil karaca satın aldı yani aldığın ürün bir nevi karacanın ürünüdür eğer eski emsan olsaydı kesinlikle tavsiye edderdim annemden kalan bir kaç tencere hala kullanımda ama yeni emsanla ilgili aynı şeyleri söyleyemeyebilirim :)

Merhaba ben çelik tencere setimi inter çelikten kaşık çatallarımı ise yetkin çelikten aldım.Alana kadar hiç adlarını duymadığım markalar olduğu için kalitesi hakkında çok fikrim yok.Acaba bu konuda bilginiz var mı?

Bir de ben tam takım olarak bardak setlerini almak istemiyorum.Rakı,viski kullanılmaz bizde o yüzden gereksiz.Şık,desenli ve kendi takımımı oluşturabileceğim bir marka tavsiyeniz var mı?Teşekkür ediyorum şimdiden. =)​

açık söyliyim inter çeliği pek duymadım ama genelde görüyorum bi kaç yerde
yetkine gelince kaşık sanayinde aslında en çok duyulan markalardan birisidir yetkinin modeline göre farkediyor kalitesi ama genelde yetkin güzel markadır malı sağlamdır paslanma yapmaz yaparsa da değiştiriyorlar

cam eşyası hakkında hangisi iyidir pek bi fikir sahibi değilim canm

merhaba. bende yeni evleneceklerdenim. bugün tefalin 8460 modelini aldık. aceba nasıl bi ütü? birde çeyiz setlerine bakıyorum.
jumbo'nun:
metalix veya matrix - tencere seti
grape - porselen yemek takımı
8100 parlak - çatal kaşık bıçak takımı ( birde bunların kutusu hakkında bir çok yorum kullanışlı olmadığı,dizilemediği gibi.doğru mudur?)
çaydanlık ve çay seti+ 2tane cezve
birde bu sette:
2 tane tava
fissler düdüklü
kenwood meyve sıkacağı

iyi ürünler midir bunlar? yardımcı olabilir misiniz fikir verebilir misiniz başka markalar hakkında?
teşekkür ederim şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…