Çevremdeki insanların beni uygun olmayan erkeklere tanıştırmak ıstemesı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla bazıları psikopatlık olsun diye yapıyor. Kimsenin alıp başına bela etmediği kim varsa onu sana kaktırmaya uğraşıyor bağzıları. Tabi sen canı kanı değilsin, ondan bu rahatlık.
Hayat karşıma böylelerini çıkarmamış demekki Allah'ın sevgili kulu muyum neyim

Valla bazıları psikopatlık olsun diye yapıyor. Kimsenin alıp başına bela etmediği kim varsa onu sana kaktırmaya uğraşıyor bağzıları. Tabi sen canı kanı değilsin, ondan bu rahatlık.
Evet tam pıskopatlık ya benım arkadasım mesela bılır aşağı yukarı ıstekleromı ama nedense hıcbır beklentıme uymayan bır tıple benı yakınlaştırmaya çalıştı şok oldum resmen alttan alttan buluşma ayarlamaya calıştı

Çıkıyor hep zaten :)))
Bu sefer başka bırı yapıyor aynı şeyı

lafı ağzına tıkmayı denediniz mi?
ne kadar ipsiz sapsız işe yaramaz varsa onu baş göz edip kızların başını yakacaklar .
Ya adamlara bakayım besleyeyom ıstıyorlar heralde:)hayır bude kadın cinayetleri çoğaldı korkuyor ınsan
Bır arkadasım sana şunu yapayım dıyor dıyorum ne ış yapıyor bılmıyorım dıyor ya arkadas ne iş yaptığını bılmedığın bir adam ucun araya gırılır mı?
Bana jeepı var dıyor bıde şaka gıbı adam belkı kaçakçı alla alla

birşey sorcam
şimdi ayşe geldi , laf açıldı , dedi ki: nilay bak biri var şöyle arabası var bla bla bla bla .....
kibar kız modunda sessizce dinliyor musunuz ? konuşmaya nasıl başlıyorsunuz ? adamın nasıl olduğunu sorarak mı yoksa başka şekilde mi ?
dürüstçe cevaplarsanız sevinirim

Yok öyle olmadı bu
Şöyle bu benı ınstada beğenmiş onun lıstesınde görüp benom profıl açıktı sonra kıza sormuş nılay Kım dıye kızda demıştır ışte arkadasım bekar vs artık ne dedı bilemem bana söyledi bende baktım profıle sordum ne iş yapıyor falan kem kum ettı bılmıyorum tam falan sonra dıyor işte ama durumu ıyı jeep var altında dıye
Yahu sarı çızmelı Mehmet Ağa ben aaa tamam tanışayım demem kı hakkında bılmıyorum bursey bence arkadasım da bılmıyor öylesine tanıştığı bırı bence yoksa samımı arkadası olmasa bıle bılır yanı

Bence siz aslında birilerinin ayarlanmasından değil de, ayarlanmak isteneni beğenmediğinizden canınızı sıkıyorsunuz Ama şöyle bir konu var kimse sizin kriterlerinizi bilemez Siz bu şekilde tanıştırmalara direk set çekerseniz bir daha kimse size birini ayarlamaya çalışmaz.. Yani oturup adamın profiline bakıp ne iş yapıyor diye sorup, cevabı beğenmediğinizde de insanlara kızmaya hakkınız yok. Size söylediğinde kimseyle tanışmak istemiyorum canım bi daha lütfen bana böyle tekliflerle gelme deseniz bi daha kimse yapmaz böyle bişey.

Sonuçta bekar bır ınsanım hoşuma gıderse çıkarım tabu ama kımseye ılla bırınu bul demem zaten konumda benom tarzım olmayan adamlarle aramı yapmaya çalışmaları açık açık yazdım bunu spontone olması tabı tercuhım aşık olduğum adamları hep kendım buldım mesela krıterlerımı bılırler az çok eskılere bakınca anlaşılır bıde akıl var mantık var yanı kötü niyetle yapıldığını dusunuyorum bazılarının

kımseyle gorusmek ıstemıyorum deyıp cok net konuyu kapatın bence
cogu ınsan boyle o ınsanları bende anlayamıyorum anlayan bana da anlatsın ...

Belki aralarında iyi niyetli olanları da vardır ama ben buna biraz kıskançlık diycem ya arkadaşınız çünkü bu kişiler, ne istediğimi bilirler diyorsunuz.
Aynen ben bılırım mesela bu kız ne ıster özellikle geçmışını bılıyorsam o ınsanın bude akıl var mantık var göz var ızan var alakasız tıplerı yanyana getırmem sınır bozmam boş yere

kımseyle gorusmek ıstemıyorum deyıp cok net konuyu kapatın bence
cogu ınsan boyle o ınsanları bende anlayamıyorum anlayan bana da anlatsın ...
Yemun ederim sınır hastası oldum bunlardan zaten yıllardır ne çektım hala çekıyorım ılışkım varkem rahattım bıttı yıne başladık

Yemun ederim sınır hastası oldum bunlardan zaten yıllardır ne çektım hala çekıyorım ılışkım varkem rahattım bıttı yıne başladık
evlenınce de kurtulamayacaksınız
cocuk ne zaman
cocuk dogar
ıkıncı ne zaman
erkek olur keske kız olsaydı kız olur keske erkek olsaydı
ınanın soyleyecek cok seylerı var o ınsanların
cunku kendı hayatlarında mutsuzlar ve onlara besleneceklerı ruh hallerı lazım

sız guclu umursamaz durursanız veya keskın ve net tavırla konuyu kapatırsanız bu konuyu acamayacaklar sıze emın olun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…