Çevremdeki insanların beni uygun olmayan erkeklere tanıştırmak ıstemesı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o da bişey mi...Benim 55 yaşındaki bir evli kadın tanıdığımın işyerinden tanıdığı bekar bir çocuk vardı...Benim yaşıma yakındı çocugun yaşı...Oyle konuşurken cocuğun fotoğrafını gördüm ve yarı şaka yakışıklıymış tanıştırsana kız falan dedim....Kadın bi duraksadı..Duraksayınca anlık olarak düşündüm ki cocuk evlendi falan mı acaba....Kadın bana şunu dedi: "o bana aşık bence, arıyor naber falan diyor hep..."
Hayatımdaki nadir şoklardan biriydi...Böylesini duymaktansa bırak oylesi basına gelsin

Ay sesli güldüm buna ablam hayırlı olsun deseydin mıllet kafayı yemış

İstemiyorum diyeceksiniz. Kimse kimseye zorla birini ayarlamaz. Siz onlara yalnızlıktan söz ederseniz, onlarda Çöp çatanlık yapma cesaretini bulur.

İstemiyorum diyeceksiniz. Kimse kimseye zorla birini ayarlamaz. Siz onlara yalnızlıktan söz ederseniz, onlarda Çöp çatanlık yapma cesaretini bulur.
Hayır yalnızlıktan söz etmiyorum yalnız hıssetmıyırum zaten uzun yıllar hayatımda kimse yok degıl kı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…