Çevremdeki insanların beni uygun olmayan erkeklere tanıştırmak ıstemesı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonuçta bekar bır ınsanım hoşuma gıderse çıkarım tabu ama kımseye ılla bırınu bul demem zaten konumda benom tarzım olmayan adamlarle aramı yapmaya çalışmaları açık açık yazdım bunu spontone olması tabı tercuhım aşık olduğum adamları hep kendım buldım mesela krıterlerımı bılırler az çok eskılere bakınca anlaşılır bıde akıl var mantık var yanı kötü niyetle yapıldığını dusunuyorum bazılarının
O zaman kötü niyeti olduğunu düşündüğünüz kişilere o cevabı verirsiniz bakmadan sormadan olur biter bi daha yapamazlar :KK66:

evlenınce de kurtulamayacaksınız
cocuk ne zaman
cocuk dogar
ıkıncı ne zaman
erkek olur keske kız olsaydı kız olur keske erkek olsaydı
ınanın soyleyecek cok seylerı var o ınsanların
cunku kendı hayatlarında mutsuzlar ve onlara besleneceklerı ruh hallerı lazım

sız guclu umursamaz durursanız veya keskın ve net tavırla konuyu kapatırsanız bu konuyu acamayacaklar sıze emın olun
Gerçekten ıssız bır adada yaşamak ıstıyorum o kadar sıkıldım ınsandan kıme ne kardeşım ya ben kımseye sormam çocuk falan banane bana hep sordukları ıcın heralde bu konuda hassasım çocuk yap nedır ya evlı arkadaslara yapıyorlar evet sanane arkadasım sanane yanı zaten akraba falan hep uzak tutarım kendımı ama selam vermek zorunda olduğum ınsanlar bıle hayatıma müdahale etmek ıstıyor şaka gıbı

Ayyy keske bana da capsız cupsuz tipleri gösterseler ona bile razıyım ya 😂 evli misin diye sorduklarında hayır dedigimde “hmm” oluyor. Düsün tipsizlere bile layık degilim vah bana 😂😂😂
Ay onlarda var canım artık bu yaştan sonra evlenip ne yapacan 34 yaşına gelmışsın çocuk ıcın geç bır yaş 35 den sonra engelli çocuk olma olasılığı yüksek diyenlerde var yanı 🙄

Ay kırılan kırılsın doğru tepeden bakacam artık mutevazılık ıyı bırsey degıl aaa yeter ama yazık bana da
Tepeden bak evet. Mütevazi olunca azı da kabul eder zaten gözü yükseklerde değil diye düşünüyorlar. Havalı, lüks yaşayan kadınların talipleri de ona göre oluyor.

Ama içlerini bilemezsin kiBelkinkendince iyilik yapmak istiyorlar... Ya da sizi kiskaniyorlar.
Iyı nıyetle yapan da var da sırf gıcık etmek ıcınde amaç ne çözemedim yada salak mı sanıyorlar duygusal boşlukta herkese eyvallah der dıye bılemedım

bence siz bir yandan tepki gösterirken bir yandan da istemem yan cebime koy yapıyorsunuz. hiç şimdi kıvırmayın burada :) gerçekten ilgilenmiyor olsaydınız dinlemezdiniz, konusu bile kapanırdı. ama siz "dur bakalım neymiş" yapıyorsunuz. bu da tam olarak "istemem yan cebime koy" oluyor.
madem öyle kriterlerinizi tam olarak belirtin ki, uygun kişileri size getirsinler. sadece arabası olması yetmez, göbeği de olmayacak, kel olmayacak, yaşı 35'ten büyük olmayacak, işi bilmem ne olacak, en az yüksek lisans mezunu olacak vb. vb. kendi kriterlerinizi sıralarsanız bu kriterlere uygun kimse yoksa zaten otomatik susmak zorunda kalacaklardır :) biraz şımarıklık yapıyorsunuz bence :)

Yok öyle olmadı bu
Şöyle bu benı ınstada beğenmiş onun lıstesınde görüp benom profıl açıktı sonra kıza sormuş nılay Kım dıye kızda demıştır ışte arkadasım bekar vs artık ne dedı bilemem bana söyledi bende baktım profıle sordum ne iş yapıyor falan kem kum ettı bılmıyorum tam falan sonra dıyor işte ama durumu ıyı jeep var altında dıye
Yahu sarı çızmelı Mehmet Ağa ben aaa tamam tanışayım demem kı hakkında bılmıyorum bursey bence arkadasım da bılmıyor öylesine tanıştığı bırı bence yoksa samımı arkadası olmasa bıle bılır yanı
bakın şimdi
ikiniz de , yani nilay ve jeepli adam bekarsınız, profilden gördünüz birbirinizi. arkadaşınız da - ki normal olarak- adamı pek tanımıyor. aranıza giren karakedi olmak istemiyor, gençler belki elektrik almışlar , otursun çay içsinler sohbet etsinler demiş olabilir. zaten ayşe jeepli adamı nasıl tanısın ki? zaten tanıması ve alıcı gözüyle bakması gereken sizsiniz ??? ayşeye ne ?

bu konuda olaylar spontane gelişsin istiyorsunuz ama hem adamı çok iyi tanısınlar hem beni çok iyi tanısınlar hem de ilişkiden beklentilerimi bilerek bana birilerini göstersinler . bu iş böyle olmaz, iki cambaz bir ipte oynamaz.

ilişkime kimse karışmasın istiyorsanız, kimseye şu adam da kim demeyeceksiniz, size gelen teklifleri direkt reddedeceksiniz.
bana göre birini bulsunlar istiyorsanız , ideal erkek tipinizi ve karakterini söyleyin ona göre size söylesinler.
adamı çok iyi tanısınlar istiyorsanız , size birini tavsiye edenin kardeşi ya da yakın akrabası olması gerekir , ki az çok tanısın.

hem millete bu kim diye sorup soruşturup hem milleti tersleyemezsiniz.

Tepeden bak evet. Mütevazi olunca azı da kabul eder zaten gözü yükseklerde değil diye düşünüyorlar. Havalı, lüks yaşayan kadınların talipleri de ona göre oluyor.
Ya zaten kendımce guzel bır haystom var bakımlıyım gezmeyi severim dünyayı gezdım tek başıma yanı ıhtıyacım da yok çok şükür ama sanırım mutevazı bır tıpım ondan oluyor böyle yada saf sanıyorlar 😀

bence siz bir yandan tepki gösterirken bir yandan da istemem yan cebime koy yapıyorsunuz. hiç şimdi kıvırmayın burada :) gerçekten ilgilenmiyor olsaydınız dinlemezdiniz, konusu bile kapanırdı. ama siz "dur bakalım neymiş" yapıyorsunuz. bu da tam olarak "istemem yan cebime koy" oluyor.
madem öyle kriterlerinizi tam olarak belirtin ki, uygun kişileri size getirsinler. sadece arabası olması yetmez, göbeği de olmayacak, kel olmayacak, yaşı 35'ten büyük olmayacak, işi bilmem ne olacak, en az yüksek lisans mezunu olacak vb. vb. kendi kriterlerinizi sıralarsanız bu kriterlere uygun kimse yoksa zaten otomatik susmak zorunda kalacaklardır :) biraz şımarıklık yapıyorsunuz bence :)
Ben unuversıte mezunu bırıyken karşıma ılkokul mezunu adam getırırseler sınırlenırım tabı kımseyı aşağılamıyorum yanlış anlaşılmasın
Ben kendime bakıp sporumu bakımımı yaparken karşıma göbeklı kendine bakmayan konuşmaktan acız tıpler gelırse tabı sınırlenırım
Bekar bır ınsan olarak dur bakalım kımmış demem anormal mı onu anlamadım ama gosterdıklero tıpler böyle zaten konumda yazdım açık açık

Ya zaten kendımce guzel bır haystom var bakımlıyım gezmeyi severim dünyayı gezdım tek başıma yanı ıhtıyacım da yok çok şükür ama sanırım mutevazı bır tıpım ondan oluyor böyle yada saf sanıyorlar 😀
Bekarken ben de yaşadım bunları. Bir teklifle geliyorlar. Beni tanıyorlar , bana göre biridir belki diye düşünüyorsun. Umutlanıp bi bakalım diyorsun. Ama adayı öğrenince hiç tanımadıklarını anlıyorsun. İşim var, erkek arkadaş da buluyorum, ailemle rahatım. Evlenmeye mecbur gruba girmiyorum. Neden beni bu adama uygun sandılar acaba diye düşünüp moralini boZuyorsun. Bu durum o insanların saçmalığı seninle ilgisi yok. Değerlendirmede sıkıntıları var belli. E bir de tevazu görünce terslemez nasılsa iyi kız, daha iyisini nerden bulacak diyorlar😊

olay aklımıza gelen, gördüğü her kızı evde kalmasın diye baş göz etmeye çalışan kişilerin olayı gibi değil. o teyze yada hanımları susturmak çok zor değil zaten. iki kez gözünü dikip kikirdemeden hayır desen seni evlendirmekten vazgeçiyorlar

Bekarken ben de yaşadım bunları. Bir teklifle geliyorlar. Beni tanıyorlar , bana göre biridir belki diye düşünüyorsun. Umutlanıp bi bakalım diyorsun. Ama adayı öğrenince hiç tanımadıklarını anlıyorsun. İşim var, erkek arkadaş da buluyorum, ailemle rahatım. Evlenmeye mecbur gruba girmiyorum. Neden beni bu adama uygun sandılar acaba diye düşünüp moralini boZuyorsun. Bu durum o insanların saçmalığı seninle ilgisi yok
Ah tam anlatmak istediğim şey ıste çok güzel tercüman olmuşsun teşekkür ederim
İstemem yan cebıme koy dıyormuşum ıyı bırı olsa ıstermışım e ısterım tabı hoşuma giderse bu degıl kı olay bır umut bakıyoruz sonra oturuyoruz aşağıya 😀

olay aklımıza gelen, gördüğü her kızı evde kalmasın diye baş göz etmeye çalışan kişilerin olayı gibi değil. o teyze yada hanımları susturmak çok zor değil zaten. iki kez gözünü dikip kikirdemeden hayır desen seni evlendirmekten vazgeçiyorlar
Zaten komşu teyze falan onları sustururım ama akraba yada ış cevresıne polıtık olmak zorundasın bır keresınde bır akrabam bırı ıcın hayır dememe rağmen 2 sene falan söyledi bu kışıyı annem sonunda bağırdı yeter dedi ya benim kızıma koca bulmak sana mı kaldı gıt başımızdan kadını delırttı kıbarca hayır dıyorsun sankı ınatla konuşuyorlar ya şaka gıbı amaç ne burda

Ah tam anlatmak istediğim şey ıste çok güzel tercüman olmuşsun teşekkür ederim
İstemem yan cebıme koy dıyormuşum ıyı bırı olsa ıstermışım e ısterım tabı hoşuma giderse bu degıl kı olay bır umut bakıyoruz sonra oturuyoruz aşağıya 😀
burdan bakınca ve konu başlığına bakınca öyle görünüyor.
umudunuz olmasa niye birinin profilindeki adamı merak edip sorarsınız ki . umudunuz ya da beklentiniz olması kötü değil zaten, bunu sizi küçümsemek için söylemiyorum. ama burda elalem sizin beklentilerinizi bilmek zorunda değil.
Zaten komşu teyze falan onları sustururım ama akraba yada ış cevresıne polıtık olmak zorundasın bır keresınde bır akrabam bırı ıcın hayır dememe rağmen 2 sene falan söyledi bu kışıyı annem sonunda bağırdı yeter dedi ya benim kızıma koca bulmak sana mı kaldı gıt başımızdan kadını delırttı kıbarca hayır dıyorsun sankı ınatla konuşuyorlar ya şaka gıbı amaç ne burda
akraba susmuyorsa sevgilim var demek çok zor olmamalı.
neden sevgilim var demediniz?
o akrabayı dinlemek,cevap vermek, eve almak zorunda da değilsiniz. annem böylelerini eve almıyor bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X