Çevremdeki insanların beni uygun olmayan erkeklere tanıştırmak ıstemesı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim bu tarz konuşan bir komşuya "niye çiftleşme dönemimin geldiğini mi düşünüyorsun" demişti.
Biraz çatlaktır kendisi :))
Gerçi şimdi evli ama kendisi buldu getirdi :))
Çok ıyı demış kıme ne ya nıye bu kadar meraklılar çıkarları vardır karşı taraftan akraba olup çıkar sağlayacaklar vardır bırsey

Slm bayanlar
Benım derdım belki çok büyük değil ama canımı çok sıkan bir konu bu.
Bazen arkadas çevrem çok yakın olmadığım ış yuzunden muhattap olduğum yada dıdımın dıdısı dedığımız uzak akraba vs benı bırılerıyle tanıştırma ara yapma gıbı önerılerde bulunuyor,
Yanı benım böyle bır ısteğım olmadan

Misal ben bır ortama gırıyorum işte konu açılıyor ben bekarım falan dıyorum dur ben sana şunu yapayım falan diye konu açıyorlar
Yakıştırdıkları kışılerde ya doğru düzgün ışı olmayan yada tıpsız adamlar oluyor
Moralım çok bozuluyor ben zaten kendım sevgılu buluyorum yurur yurumez benım hayatım sonuçta bu durumdan nasıl kurtulurum çok sıkıldım
Ben kendim bulabilecek kapasitedeyim deyin

Bekar arkadaslarom var gerçi onlardan bıle tuhaf tıpler önerenler oldu gerçekten bekar olunca buna maruz kalınıyormuş yalnız degılmışım demek kı

ay tabi ki
ama işsiz güçsüz tipleri getirmelerini pek anlamadım
bizimkiler hep zengin getiriyordu
maya "rahat edersin"
valla şu çevre baskısı insanı gerçekten zorla evlendirir.
evlenmek için mi evlenmek istiyoruz baskıdan kurtulmak için mi bilemiyorum

Bu sefer de ıste evlen yaşın geçıyor dıye laf sokuyor lar yahu sanane kardeşim ben de bılıyorum bıyolojık takvımı bak evlenmexsen şöyle şöyle deyıp felaket senaryosu yazıp moral bozuyorlar

ya her şeye cevapları vardır asla tatmin olmazlar
evli insanlar en üst mertebede oldukları için asla tatmin de olmazlar.
toplumda sıralama şu şekilde
laf sokma ve haklılığını ispat etmede en alt sırada çalışmayan bekarlar, sonra çalışan bekarlar, sonra çalışmayan evli, çalışan evli, çalışmayan çocuklu evli, çalışan çocuklu evli diye gider. Bu bir toplum gerçeğidir.

ya her şeye cevapları vardır asla tatmin olmazlar
evli insanlar en üst mertebede oldukları için asla tatmin de olmazlar.
toplumda sıralama şu şekilde
laf sokma ve haklılığını ispat etmede en alt sırada çalışmayan bekarlar, sonra çalışan bekarlar, sonra çalışmayan evli, çalışan evli, çalışmayan çocuklu evli, çalışan çocuklu evli diye gider. Bu bir toplum gerçeğidir.
Korkunç ya keşke herkes ışıne baksa yol alacaz
Toplumda bekar kadınlara ınanılmax bır baskı var zaten bır mücadele ıcındeyıx bıde bunlar çıkıyor demoralıze edıyor ınsanı

Herkesin isteği kendilerini ilgilendirir.

Siz kendiniz ile ilgili olan kısma yani bunu isteyip istemediğiniz ilr ilgilenin.

anladığım kadarıyla sen sana hiç uymayacak tipleri sana yakıştırmalarından falan rahatsızsın. sonuçta kimse işsiz güçsüz ya da tipsiz birileri kendine layık görülsün istemez. zengin ve yakışıklı erkeklerle eşleştirme çabaları olsaydı bu kadar kızmazdın diye düşünüyorum. öfkende de haklısın bu arada. milletle uğraşmak yerine parmağına bir yüzük tak geç bence. laftan anlamazlar çünkü. benim bir arkadaşım sağ parmakta alyansla geziyor. yeni tanıştığımız dönemde sordum bu alyans ne alaka çünkü nişanlı falan değildi. bişey değil ya benim alyansım dedi, çıkardı verdi içinde doğum tarihi yazıyordu. işi gereği sık sık yeni çevrelere giren bir insan, 34 yaşında bekar. evlenmeyi düşünmüyor ama ona da sürekli böyle şeylerle geliyorlarmış çenelerini böyle kapamış. yüzüğü gören sormuyor bile.

Slm bayanlar
Bazen arkadas çevrem çok yakın olmadığım ış yuzunden muhattap olduğum yada dıdımın dıdısı dedığımız uzak akraba vs benı bırılerıyle tanıştırma ara yapma gıbı önerılerde bulunuyor,

Misal ben bır ortama gırıyorum işte konu açılıyor ben bekarım falan dıyorum dur ben sana şunu yapayım falan diye konu açıyorlar
Yakıştırdıkları kışılerde ya doğru düzgün ışı olmayan yada tıpsız adamlar oluyor
Moralım çok bozuluyor ben zaten kendım sevgılu buluyorum yurur yurumez benım hayatım sonuçta bu durumdan nasıl kurtulurum çok sıkıldım
o zaman sende onları sinir et sizin önerdikleriniz benim klasıma uymuyor tatlıslar yaa de :)) bide gül

anladığım kadarıyla sen sana hiç uymayacak tipleri sana yakıştırmalarından falan rahatsızsın. sonuçta kimse işsiz güçsüz ya da tipsiz birileri kendine layık görülsün istemez. zengin ve yakışıklı erkeklerle eşleştirme çabaları olsaydı bu kadar kızmazdın diye düşünüyorum. öfkende de haklısın bu arada. milletle uğraşmak yerine parmağına bir yüzük tak geç bence. laftan anlamazlar çünkü. benim bir arkadaşım sağ parmakta alyansla geziyor. yeni tanıştığımız dönemde sordum bu alyans ne alaka çünkü nişanlı falan değildi. bişey değil ya benim alyansım dedi, çıkardı verdi içinde doğum tarihi yazıyordu. işi gereği sık sık yeni çevrelere giren bir insan, 34 yaşında bekar. evlenmeyi düşünmüyor ama ona da sürekli böyle şeylerle geliyorlarmış çenelerini böyle kapamış. yüzüğü gören sormuyor bile.
Aman ne bılım o zaman da herkes nişanlı sanar:)
Aslına bakarsan kımseyı bulmalarını ıstemıyorum kendım buluyorum hep zaten sevmiyorum böyle şeyleri spontone olsun ıstıyorım

Oluyor öyle ya.
Millet bekara eş yakıştırmayı çok sever.
Denkli konusuna da hiç kimse bakmaz.
Ben terslerdim çoğu zaman.
Valla herkes yaşamış demek ko hayatının bır döneminde bu kadar çok yaşanan bir olay olduğunu bılmıyordum

Slm bayanlar

hayır demek bu kadar mı zor sizin için ?
bana sevgili bulmanı istesem söylerim ,aklın bende kalmasın demek çok mu zor ?

Söylüyorum zaten ama anlamıyorlar kavga çıkıyor :)
ha bi de sizle kavga ediyorlar. demek ki ağzınızın içinde söylüyorsunuz ki lafınızın hükmü geçmiyor. sesinizi biraz yükseltip söyleyin
kavga tartışma çıkarsa çıksın , tövbe estağfurullah size bunu söyleyen bilmem ne.... olsa bu kadar ısrar etmez , edemez

Slm bayanlar

İyi bişey olsa kendi boğazlarından geçerdi, sana bırakmazlardı. Bi de taliplerini beğenmeyince çirkefe bağlamaları, sana mok atmaları yok mu, ayy..

E bu hep olan bir şey. Aksi gibi niyetleri de iyi yani. Psikopatlık olsun diye yapmıyorlar. Buarada ben de eşimle öyle bi akraba sayesinde tanıştım hatta tanışmayı hiç istemedim aşırı ısrar etti. İyi ki de etmiş 🥰
Valla bazıları psikopatlık olsun diye yapıyor. Kimsenin alıp başına bela etmediği kim varsa onu sana kaktırmaya uğraşıyor bağzıları. Tabi sen canı kanı değilsin, ondan bu rahatlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X