Cevaplariniza coook ihtiyacim var kizlar :((

Küçük çaplı bir hikaye yazılırdı bu kadar cümleyle.. ..
Neyse canım sen akli başında bir insansın.ailesinin etkilemesi daha kötü bir durum ki yarın öbürgün evlensen onun bunu lafına seni kuracaktı.
Bosveeerrrr salla gitsin YaZdığın gibi net ol.3 gün aglarsın 5gun aglarsın

Kadınlar kulübünde mevzu erkekler olunca yaptıkları herşeyin altında bir şeytanlık aranıyor. Bu hiç insaflı bir tutum değildir. Belki de adam gerçekten ısınırım severim belki diye yola çıktı ama olmadı. Konu Sahibinin kendisine karşı olan hislerini suistimal etmemiş. Bir fenalık yapmamış. Efendi efendi yoluna gitmiş. Konu Sahibi içindeki yoğunlaşan duygulara istediği karşılığı alamadıgı için içten içe üzüntülü bu da normaldir.

ee bana niye yazıyorsun,konu sahibine yazsana.ikna olması gereken o.

Kelimelerde yapisik tam okuyup anlamak uzun is
Zaten cok uzatmissin
Iste isinamadim ben sana demis bastan acik acik
Iyi 1 sey degil mi bu
Sonra sen acitasyon icerikli mesaj atinca hak hukuk falan helalde etmis hakkini

ee bana niye yazıyorsun,konu sahibine yazsana.ikna olması gereken o.
"Fazla anlam yüklemeyin bu adama.
Sizden kopmuş o eskiyle şansını deniyor olabilir,dönerse ondan yüz bulamadığı için".
Bu yazdıklarınız için sizi alıntıladım.

Aynen öyle insallah kisa zamanda atlatirim sayenizde kizlar :)

cevaplanacak birşey yok ki... artık nasıl rahatlayacaksan sen bilirsin istger cıglık at ister başka birşey..
2 şey var diyecegim tüylerinin ürpetisi: serinde kalmışsınzdır. cocuk nişandan döndü ise neden yıkıldınız anlamadım. ögrendiginizde detaylarını ögrenip cocukda mı bir anormallik var diye araştırabilirdiniz. kaldı ki kapıları kapattıgınıza göre yıkılmanız gene sacma olmuş.
cocukda aferim gayet dürüstmüş.

Kelimelerde yapisik tam okuyup anlamak uzun is
Zaten cok uzatmissin
Iste isinamadim ben sana demis bastan acik acik
Iyi 1 sey degil mi bu
Sonra sen acitasyon icerikli mesaj atinca hak hukuk falan helalde etmis hakkini
Ben icimden ne geliyosa onu yazdim. Helallestikte zaten. Hem mesajla hemde yazili olarak. Bastan uzulmem iyi birsey sonradan uzulecegime o konuda hemfikiriz. Lakin i imi giciklayan baska birsey var hep diyorum bisey eksik. Illaki cikartacak Allah karsima bi sekilde o her neyse.
Yorumunuz icin tesekkurler.

Baskasindan duydugum icin yikildim bu denli onemli bir meseleyi. Olan oldu. Karmasik duygular icinde oldugumu soylemistim. Zamanla gececek insallah. Yorum icjn tesekkurler

Eski sevgilisini/nisanlisini unutamayan adamdan uzak dur. Asla unutmazlar,takinti yapip gizliden gizliye takip ederler. Olan sana olur. Bu konuda tecrübeliyim

Eski sevgilisini/nisanlisini unutamayan adamdan uzak dur. Asla unutmazlar,takinti yapip gizliden gizliye takip ederler. Olan sana olur. Bu konuda tecrübeliyim
Nisani o atmis zaten canim. Unutamadiysa da Allah mesut etsin kimsenin gunahina girmekte istemem ben. Benim kavgam giden zamanimla ve sanirim kendimle. Onun tavir ve hareketleride var tabi. Tesekkurler yorumunuz icin. Insallah gececek zamanla. Allah baska seyle sinamasin

yazınızı bir zahmet düzeltin paragraf vs yapın
arkadaşların dediği gibi arkadaşım bence de içi ısınmamış ve daha da uzatmak istememiştir.

hani o uzuuuun uzuuuuun gözlerime bakıyor demişsiniz ya işte onlarda çabalama bence
nasip diyeceğiz unutmaya çalışacağız

Baskasindan duydugum icin yikildim bu denli onemli bir meseleyi. Olan oldu. Karmasik duygular icinde oldugumu soylemistim. Zamanla gececek insallah. Yorum icjn tesekkurler
YA BİŞEY SÖYLEYİM Mİİ... uzgunum ama ; size bu nişanlılık konusunu anlatmamış olması bile halen o işi kafasında bitiremediği ve sizi de gelecekte bi yere koyamamasından gibi geliyor...
yoksa evlilik amaçlı tanıştığınız bir insana ilk söylenecek ve en önemli konu diye düşünüyorum... bence bay x evlilik konusunda pek emin değil henüz ki , karşındaki partnere bu olayı anlatmayı bile tercih etmiyor... yani bu baştan beri böyleymiş üzmeyin kendinizi bence .... nedeni yakında ortaya çıkar zaten ..yani içinizdeki bilinmemezliğin verdiği boşlukta dolar

yani cok da önemli degil ama önemsizde degil... vakti geldiginde sana söyleyecektir diye düşünüyorum ama o vakit gelememiş. yani bende sözlenip ayrılmıştım. eşime bunu tanıştıktan cok sonra söyledim. söz bu ya.. evlenip ayrılmış 5 cocuklu olmadıgıma göre..bunu söytlemek içinde bir zaman olmalı. diye düşünyoırum... kaldı ki sadece senin arkadaşın degil formdaki kızlarda bence ilk tanıştıgı adama 3 saat içnde -ben nişan attım dememeli.
kaldı ki sevgili gibi takılmak flort etmek sizin ki.. sevgililik cok farklıdır- evlenme niyetine gecmek daha farklıdır.

Insallah canim. Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin

Yalniz nisan atma degil sadece dugun salonu falan tutuluyor. Hersey evleri esyalari tastamam hazir. Ben bu kizla yapamayacagim baba deyip dugunu iptal ediyor bay x. Bu bi tik farkli nisandan. Onu soylemem gerek. Sanirim sadece nisan kismi anlasilmis. Ben nisaninda falanda degilim kizlar dunya hali bu. Bu olaylar benimde basima gelmis olabilirdi Allah muhafaza. Takdiri ilahi. Benim kizdigim noktalar baska.

Onun nişanı atmasıyla sizin görüşmeniz arasında ne kadar zaman var ki ?
Belki eskiyle ilgilidir sizle değil.

Olabilir canim her ihtimal mevcut hersey olmus olabilir. Lakin dugunleri olacakken kendisi atmis nisani. Evleri hazirken yani baya tastamam dugun salonu tutulup davetiyeler falanda basilmis galiba. Yani hem dugunu kendisi iptal edip hemde unutamamasi sacma. Ben bu kizla yapamayacgim daha fazla demis. Unutamadiysada yolu acik olsun. Unuttuysada. Insallah kisa zamanda kurtulayim bende bu icimi giciklayan sey her neyse. Aklimdaki bu olaya dair o cozemedigim bosluk dolsun.

ben anladım ne demek istedigini. sonucta nikah kıyıp bitmemiş.
zamanı geldiginde söylerdi cocuk sana ama o zaman gelmemiş.... yada belki sizi tanıştıranın söyledigini düşünmüştür...
neyse sonuc olarak bitmiş. yolunuz acık olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…