Cevaplariniza coook ihtiyacim var kizlar :((

çok detay vermişsin okurken kör oldum resmen

Yazanda kör oldu ufaktan. Ellerim uyustu falan ama suan iyiyim. Okuyanlar hakkini hrlal etsin. Gonul isterdiki morallerinizi uzaya cikartacak gülerken karın kaslarınızı tutturacak kız feno ne fenasin dedirteyim ama. Yazıp icimi dokmek istedim.

okurken hiç zorlanmadım, anlatım tarzını da sevdim açıkçası. Bence de zamana bırak, ama bu zaman içerisinde bence uzak dur biraz kendisinden..
Allah yazdıysa olur zaten.. Canını sıkma hiçbirşey için.. Belki iki ay olmuş ama önemli olan yaşanan zaman değil, yaşanılan güzel şeylerdir.. Herşeyin hayırlısı seni bulsun, beni bulsun:)

Çok içten yazmışsın sıkılmadım okurken , sonunu merak ederek okudum.Genelde pişman olurlar oda pişman olur. Sen doğruysan onlar sağdan soldan duyduklarına göre hareket ediyorsa zaten hiç olmasın.Şöyle düşün şimdiden ailesinin etkisinde kalan biri evlendikten sonra nasıl olur .Bence sevseydi vazgecemez di.2 ay kısa bir zaman değil insan sevince 1 haftada da sevebiliyor bir insanı

2aylik bir meseleyi gozunuzde cok buyutmussunuz. Tanismalar bunun icindir zaten sizinle olmayacagini anlamis ayrilmis. Ayni seyi siz de hissedip bu isi bitirebilirdiniz ikisi de cok normal. Sanirim ilk iliskiniz o yuzden bu kadar duygusallastiniz. Ailesinden sundan bundan etkilendi diye dusunmeyin koca adam kendi akli yok mu? Kendi aklı yoksa da uzak olsun zaten sizden. Bence döner diye beklemeyin bundan sonra. Hakkinizda hayirlisi olsun...

Ay amin piremsesim :) Cok tesekkur ederim guzel dua ve dilegin icin. Yok canim suan kesseler aramam huyum fenadir boyle icim icimi yer ama yolda gorsem yolumu degistiririm. Ama icimde bi ergen fenomen varki sürekli beni durten. Ona uysaam sonum fenada Allahtan uymuyorum Dönse hirs yapar yine yok derim oylede bi degisigimdir. Ama bi sekilde beni yarim birakan herkes istisnasiz döndü. Arkadaslarimda yada gunahimi alanlarda. Geldiler helallik dilediler. O konuda cidden tahminlerim tutar. Ve doneceklerini demistim hep. Bundada hissediyorum. Hislerim beni yaniltmazsa bu seferde yazarim size

iki ay isinmak-isinamamak icin uzun bir.zaman.
tanimak.icin cok.kisa evet ama isinmak.icin uzun.
daha tez soyleyip bukadar yipratmasaydi sizi.ben yazinin hepsini okudum.
kaderimde varsa zaten vazgecmem lafina oyle snir oldum ki.
acik.kapi.birakiyor kendince.
sizin kararli durusunuz guzel.
umarim bir adim atarsa karsilik vermezsiniz..
cok.ciddiyim bunu.yapmayin

Isin komik tarafi televizyondaki oyunculara ne kadar yakışıklı dedigimde krize girmesi. Ilk zamandan kiskanmaya basladigini hissetmistim ilk haftalarimda. Öyle acikta giyinmem giyinenede saygim sonsuz. Ama eteklerimi corapla giymeme ragmen bazilari kisa olunca saga sola garsonlar bakiyor mu diye bakiyordu arkamdan ama acik acik degil. Ben gozlemliyodum. Ne bileyim ya. Hemen unutsam tuhaf olur zamanla insallah tesekkur ederim yorumunuz icin ❤

Açık kapı bırakması basindan gecen.olaylari soylememesi yeterli bence bu adamin sayfasini kapatmaya evvela guven !
Hayranlikla bahsediyosunuz nicin? Babaisnin.etkisinde kaldi yada ailesinin bunu duyunca ne gececek elinize sizi uzdugu sizi istemedgi gercegini degistircekmi ? Kocaman adam kendi kararlarini kendi vermis dik durun üzülmeyin ve size bunca şeyi yazdiran hi insani affetmeyin gelse bile bazıları ne yazikki sizin kadar masum hisler beslemiyor olmuyorsa rabbim belkide seni koruduğu için. Umarim cok mutlu olursun :)

Hakkinizi helal edin ya. Yakinda taslayacaklar beni yakindir gozlerimiz bozuldu senin yuzunden zalım hayın gız seni diye :) Haklisiniz baskasindan duyunca daha mi etkili oluyor ne. Ama kendine soz geciremiyor bazen insan.
aynen canım o anki duygusallıkla göremeyebilio insan, kendine dinletemeyebilio ama zamanla geçior seninki de geçecek inşaAllah, su akar yolunu bulur de hayatına devam et kaldığı yerden

Mantık evliliği istiyorsanız; ikiniz günün birinde evlenebilirsiniz bile.

Aşk evliliği istiyorsanız (ki adam öyle istiyor) sonradan aşk olmaz.

Yok tatlim kendimi biliyorum donmem. Donersemde hayir beklemem. Hep aklima gelir dedikleri. Dönsün ama. Iki cift okkali lafim olacak. O yuzden donmesini istiyorum. Tabi hobaa gel fenomen pismanim deyincede degil. Herseyini o kadar takdir ettimki demis bizi tanistirana. Bi insan bukadar mukemmel olur demis. E bebe mukemmelsem derdin neydi ya diyemedim işte:)) O acik biraksin bakalim kapilari. Saray kapisina gelene kadar kirk kilit acmak lazim. Ben kapima 40 kilit vurduktan sona. Onun kapilarinda kim varsa yolu acik ola. Ama icimi giciklayan seylerin olmasi beni sinir eden bi baska boyut

düpünden dönmüş usrınden enkaz geçmiş. sendende hoslanmıstır ama demkki baktı gecmiyor hissedemiyor derinden seyler. etki felan olsada karsıdaki taraf cocuk degil kendi aklı ile tartabilen biri .

adam yıkımın nasıl kötü oldugunu biliyor oyuzden sana sonradan kırdım mırdım demiş
sana tavsiye sevmiyorsa olmaz yarın evlenirsen sevmeyen erkegin daha az caba harcadıgını görürsün .
hayırlısı buymus de
bide sana yokun basında ayrıldıgını söylemeliydi

Beni ablan gibi bil ve tecrübelerime guven. Tutarsız erkeklerden hayır gelmez. Bir gün ısınamadım, ertesi gün aslında çok mutluydum tarzı saçmalayan bir erkek düzgün olamaz, sadece kendisini sana düzgün göstermiştir. Kadere inanıyorsun zaten. Umarım kaderinde çok mert bir erkek yazilidir.

Daha okurken anladim. Adam sevmis kirilmis vs ve sizle olunca sevmesede aklina gelmis karsilastirmis. Hatasi ilk anda deli gb asik olmamasi gerektigini anlayamamis. Sizden hoslanmis etmis zaten.
Sakinlesip kendiyle kalinca hatasini anlayip gelicek bence

Evet o tarafi zaten yenilip yutulacak degil. Kisa zamanda biseylere takilmadan yoluma bakmaliyim kizlar. Normalde cok neseli bi karakterim. Kendimede yakistiramiyorum bu hallerimi esasen. Baskasi anlatsa ergen misin yaas derim belkide ama. Bi sekilde gececek Allahin izniyle tesekkurler yorum icin ❤

Amiiin ablacim Allah razi olsun. Tabiki inaniyorum. Buyuklerimede saygim sonsuz. Insallah su cuma vaktinde dua saatine denk gelmistir güzel dileginiz. Yureginize saglik

Gelsinde iki cift laf edeyim oda unutamasin benim gibi ettigim lafi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…