Cevahir de buluşma yapalım mı kızlar:))

DreamLover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
4.482
105
kızlar bu cumartesi cevahirde buluşma yapalım mı, hihoyyyt
buluşur, tanışır, sohbet ederiz,kaydirigubbakcemile5
ne dersinizşakkıdı
gelirmisiniz?

29 kasım saat 14.00 de cevahir alışveriş merkezinde en üst katta kahve dünyasında buluşuyoruz kızlar

Son düzenleme:
Bende gelmek isterim ama saat kaçta?
Benim sabah 12 ye kadar yüzme dersi vermem lazım.
13:00 gibi olur mu acaba?

bende gelirim ne zamandan beri diodum bu kızlar buluşsada gitsem yeni insanlar tanısam falan

cevahir çok uygun bi metrobüslük yol=)))

kızlar benim 2 ye kadar vaktim var
2 de çıkarım ordan
kalanlar sohpete devam ederleryerimseniben

Biz gecen hafta profiloda buluşmuştuk güzeldi ama bana cevahir daha yakın yürüme 5 dk. eger eşim o gün evde olmazsa yani çalısırsa bende gelirim sanırım.. Biz profilodaki buluşmayı hafta içi yapmıştık gitmem rahat olmuştu hafta sonu biraz zor oluyor baklalım kısmet ama bana cok yakın bir yer :))

ben buluşmada varımm:teytey:

talin geliyorsa bende geliriiimmmm
Şaka bi tarafa GELİYORUUUUUUMMMMMM (bi işim çıkmazsa (çıkarda gelemezsem kızmayınnn)kaydirigubbakcemile2
Süper olur kızlar yaaa
Çok katılım olsun süper olur:teytey::dance:

cnm senide bekliyoruz:teytey:,
gündüz o saatlerde pek kalabalık olmaz sanırım, akşama doğru daha bi kalabalıklaşıyooo cevahir yanılmıyosam

ben küçük prensesimi de getirmeyi palnlıyorumkaydirigubbakcemile
tabi o zamana kadar iyileşirse, şu aralar biraz hasta

cnm inşallah katılım çok olurda diğer şehirlere azcık fark atarızsengözlerimebaksanab
adana, bursa buluşma fotolarını gözümüze sokup sokup duruyolar zatiisırnaşık şey
burdan bakıp bakıp iç çekiyoruz ne güzel dostluklar kurmuşlar diye:lepi:
bizde şöle bi dosta düşmana karşı buluşup, tanışıp, sohbet edelimsengözlerimebaksanab
ne dersiniz:jeyyar:

SÜPER OLUUUUUUUURRRR buluşalım valla yaaa
Heyyyy milllleeeeeeetttttt çok kişi istiyyooooooorrruuuuuuuzzzzz
Bu arada hergün yazışalım buradan da konu güncellensin kızlaaarrrr:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Ayy lütfen çocuklarınızıda getirmeye çalışın ben çok seviyorum çocukları,:asigim:yaramazlık yaparlarsa söz ben ilgilenirim:jeyyar:

Ayy lütfen çocuklarınızıda getirmeye çalışın ben çok seviyorum çocukları,:asigim:yaramazlık yaparlarsa söz ben ilgilenirim:jeyyar:

Ben o zamana kadar bir tane doğurup getireyim miiiiisırnaşık şeysırnaşık şey
Bakacak kişide hazır:ecrin_bebek::jeyyar:sositososito
Şaka bi tarafa getirin kızlar bebişleri sevecekde çok bakacakdaaa:ecrin_bebek:

antrenor pişman olmayasın çocuklarıda getir dediğne baştan söliim de sırnaşık şey
bende 2 tane var:lepi::lepi:hihoyyytkafamçokkarıştısositososito

nası tanıyacauk birbirimizi herkes yakasına kırmızı karanfil taksınkaydirigubbakcemile2

ben mavi takarım söliim hemen farkedilmek içinhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…