Cevahir de buluşma yapalım mı kızlar:))

antrenor pişman olmayasın çocuklarıda getir dediğne baştan söliim de sırnaşık şey
bende 2 tane var:lepi::lepi:hihoyyytkafamçokkarıştısositososito

Zaten büyük ihtimal şöyle yaparım.
Herkesle tanışırım sonra başlarım çocukların peşinden koşmaya,-tatlicadiarzu-:roflol:
yüzünüzü pek göremeyebilirim ama kararım kesin ne kadar varsa getirin hihoyyyt:lepi:

eeeee ben ne olacam bak çok kederlendim şimdi yaaaa

olmaz olamaz bu buluşma kesinlikle olamz ben yokum orda kız dremlover ben yokken tadı olacak mı bakalım :uhm::uhm: düşün bakalım hadi
bana ne bana nesenağlamasenağlama
hemide cumartesi günü kar yağacak yollar kapanacakmışşşa.s bence kırın ayağınızı oturunuz evinizde melazım çoçuklar bu karda kışta hasta olur

Kıskandın mııııııııııııııııııı
klava:klava:
Kar Ankaraya yağacakmış İstanbula gelmeyecek :smiley-cool:
Kanımca sen bizi kıskanııııyosuuuuuunnnnn:dilcikar::roflol:
ama iz buluşcaz yine de:lepi:
Hatta sende kalk gel Ankara ne kaadr yol ki

görün bakalım bende bizim kızlarla bi buluşayım da sizde kıskanınnn çatlayın mısır gibi de patlayın :))))

hangi cumartesiiii kafamçokkarıştı
29 kasım demeyın noluuuurrrr Çok üzgünüm çoook
benim bütttün gün işim var kafamçokkarıştı

29 Sanırım diyi mi kızlarrr
Öbür cumartesi ben gelememmmmmmmm
Tatile gidiyom yaw
Bayram geliyiii

Dream cim bende gelebilirim cnm cumartesi karşıya geçiyorum kızımla..
eşim çalıştığı için otobüsle geçicem... karşıda eşimle buluşacaktık...denk geldi boş vaktimi nasıl değerlendirsem diye düşünüyordum.:)
ve 13,30 da çıkıcam işten
saatlerimiz uyuşurmu acaba...????

29 kasımda mı buluşma bi yazın bana be :mymeka:
ama nolur haftaya buluşalımm

inanmıyorum yaaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey::teytey:
soytarım benim gelde şöle bi düşman çatlatak, koklaşak, sohbet edek kaymaklu ekmek kadayufummmmm benümmmmmŞenizŞeniz

denomuda getirmene çok sevindim ayrıcana:sm_cool::sm_cool:

kızlar buluşma 29 kasımda
yani önümüzdeki cumartesi.ben sadece 11.30-14.00 arası kalabılıcem
gelebilecek arkadaşlar şartları zorlayın biraz da 1 saat bile olsa görüşelima.s.

ama sız yok benım şuyum var yok buyum var buluşamazsınız arkidişlerim oldu olacak 6aralık yapın buluşmayı ben de geleyım

selam kızlarrr demek buluşuyorsunuzz heee ama cumartesi çalışanları unuttuyorsunuzzz saat 3 de çıkıyorummm ve siz o saatte kadar gitmiş olacaksınız offf pazar yapsanız olmazmııı bizlerde gelirizz

Çatlatalım valla güzelim de saatleride belirleseniz daha iyi olur dediğim gibi ben işten gelicem hemen
atlayıp gelsem 14,30-15,00 gibi orada olurum...(malum köprü trafiği) ben gelene kadar orda olurmusunuz..???

canımcım ne yapsak ki, bende şaşırdım
saat olayı herkes için sorun oldu
talinde 11.30 dan 2 ye kadar kalabiliyo
cnm bende zeynebi getireceğim için o kadar saat nasıl tutabilirim orda bilmiyorum
uykusu gelirse pek durmaz

zehracım ben 2 den sonra çıkıcam dediğim gibi.ama istersen 1 gibi buluşup sadece 1 saat da görüşebiiliriz seninle.sen sonrası için de kalırsın o zaman rahat rahat.diğer arkadaşları da görmüş olursun

bakarız talincim
olabilir
istersen buluşma saatini 1 yazalım ilk sayfaya, 1 gibi buluşuruz
ne dersin cnm

Çatlatalım valla güzelim de saatleride belirleseniz daha iyi olur dediğim gibi ben işten gelicem hemen
atlayıp gelsem 14,30-15,00 gibi orada olurum...(malum köprü trafiği) ben gelene kadar orda olurmusunuz..???

soytarım şartlarını zorla sende 2 gibi falan cevahirde olmaya çalışsan çok iyi olur cnm yaaakaydirigubbakcemile5

tamam canım.o zaman 1 diyelim buluşmaya
ama ben 2 de çıkıp gitmeliyim önceden söyliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…