çeşme altınyunus hakkında bilgisi olanlar

Canım ben izmirde oturuyorum Altınyunusa hiç gitmedim ama benim çok yakın bi arkadaşım geçen sene bi dönem orda çalıştı kötü bir yer deilmiş balayı çiftlerine özel bikaç bişey yapıyormış ama Radison blu die bi otel var çeşmede orası daha iyimiş die duydum balayı için bide nezaman tam balayı tarihiniz aslında ona göre düşünmek lazım bide antalyayı ya da yurtdışına gitmeyi düşündünüz mü hiç?

tatlım valla biz herşeyde dahil bi otel düşündüğümüz için burayı tercih ettik balayı çiftleri içinde baya şeyler yapıyorlar
biz zaten antalyalıyız asıl tatil cenneti burası ama biraz uzaklaşmak lazım dimi
yurtdışını da nişanlımın birazcık uçak korkusu var o yüzden gidemiyoruz

hmm ozaman iş değişir :)) bencede aslında balayı için yurdışına gitmiyosan herşey dahil güzel bi otele gitmek en mantıklısı sıradan bi tatilden ziyada sevdiğinle başbaşa romantik bi tatil sonuçta eger siz bi kaç ay içinde gitcekseniz hani deniz sezonu kapanır yavaş yavaş altınyunusa gidebilirsiniz bencede kapalıyüzme havuzları spa merkezleri fln var ama yaza düşünüyosanız o radison blu otele bakmanızı öneririm inşallah gönlünüze göre olur herşeyiniz. Darısı başımıza artık bian önce

amiiinnn canım darısı başına diyorum
evet bugün ayırttık yerimizi otelle de görüştüm

Balayı Çiftlerimize özel hizmetlerimiz;
**Odanın balayı çiftlerine özel hazırlanması
**Girişte odaya meyve sepeti ve şarap ikram
**İlk sabah odaya kahvaltı servisi
**Her sabah odaya gazete servisi.
**Bir akşam özel bir mekanda (A la Carte restaurant veya tesisin uygun göreceği özel bir mekan) akşam yemeği
**Balayı çiftlerine 1 defaya mahsus ücretsiz local masaj (7 Gece ve üzeri konaklamalarda)
**Spa girişi size özel ücretsiz.(2 Thallasso havuzu, 1 Soğuk havuz, 3 termal havuzumuz, hamam, sauna ve fitness)
inşallah güzel bir tatil geçiririz

aa çok iyiymiş ya ben bu kadar bilmiyodum ohh mis gibi tadını çıkarttın kocacınla :)) Siz nekadar kalcaksınız buarada bide fiyatı nekadara anlaştınız?

canım herşey dahile anlaştık biz 4 gece 5 gün 1197tl deniz tarafı oda
inşallah herşey çok güzel geçer

canım herşey dahile anlaştık biz 4 gece 5 gün 1197tl deniz tarafı oda
inşallah herşey çok güzel geçer

Ben balayı fiyatlarını pek bilmiyorum ama uygun gibi geldi herşey dahil otel sonuçta ya da uygun deilsede boşverrr elli kere mi balayına gitceksin :))

İnşallah canımm çok güzel unutamıcagınız bi balayı olur :)

Düğün nezaman hazırlıklarınız fln bitti mi?

inşallah canım sağol
yok yaaa biter mi hiçççç sürekli bi eksik çıkıyo ve kafayı yemek üzereyim her tarafım sivilce olmuş durumda artık
davetiye balayı fotoğafçı işleri bitti ev yerleştirilcek de
benim duygusallığı bırakıp kıyafetlerimi toplamam lazım artık

Altınyunus mükemmeldir.
Ben hem gittim hem akrabalarım orada yaşıyorlar.
En güzel plaj oradadır deniz akvaryum gibi.
Çevresi kalitesi her şeyiyle mükemmeller.Çok doğru seçim.Şimdiden iyi tatiller.

kızlar bu yaz evlenecek olanlara kesinlikle tavsiye edebileceğim bi yer odaları çok güzel olmasa da yemeklerinden havuzundan hizmetinden sahilinden çok memnun kalacağınız bi yer

kızlar konuyla ılgılı bısey sormak ıstıyorum rezervasyon yaptıgınızda ucretın tamamını bı hafta ıcınde hemen gönderıyomusunuz bızde ılk defa tatıle gıdıcez pek bılgımız yok kredı kartı yada nakıt olrak gönderıcek nişanlım sizler nası ayarladınız önce bı mıktar kapora daha sonra otele gıdınce dıger kalan ucret verılmesı gerekmezmı ben bıraz tereddutlu kaldım cevaplar ıcın tşk????????*

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…