Çerkez'lerin buluşma noktası...

biz dört kız gardaş olmasak bu topigin halini düşünemiyom....ha bide yegenimiz...oda arada takılıyo..kimsecikler gelmiyo artık ya...

memletimden uzaktayım.çerkes düğünlerini özledim..:çok üzgünüm:düğünler yazın bahçelerde oluyor ..şimdi memleketimde ne güzel çerkes düğünleri oluyordur...

memletimden uzaktayım.çerkes düğünlerini özledim..:çok üzgünüm:düğünler yazın bahçelerde oluyor ..şimdi memleketimde ne güzel çerkes düğünleri oluyordur...

oluyo tabi dügünler guzelim...sana kimdedi taaaaaaaaaaaaaa gurbete evlen diye....ramazandan sonrada 2 tane dügün var....gelseneeeeeeee..sırnaşık şey

oluyo tabi dügünler guzelim...sana kimdedi taaaaaaaaaaaaaa gurbete evlen diye....ramazandan sonrada 2 tane dügün var....gelseneeeeeeee..sırnaşık şey

çok istiyorum aslında gelmeyi.keşke gelebilsem..bakalım..bir kaç defadır söylüyorum kocişe.. belli olmaz.gelebilirim ...

ohh ohh ne guzel valla bızım yerımızede bak be canım kaydirigubbakcemile5

hadi birlikte gidelim..kaydirigubbakcemile5

denef72 burda sizler nerdesiniz....ben yokken muhabbet yapıyonuz çatlıyom ortadan...mirmirmirmir

yaaa inanamıyorum..bir seneyi geçti bu foruma üyeyim bu topiği bugün farkettim.
bende çerkesim.

sızı arayamıyor...soramıyorsam ...bu sızden ...sızlerden vazgectım demek degıl....

duam ...yuregım hep sızlerle...

haydeccıgım .... bır yerlerde yuregımde hıssettıgım bır dostun ... bır canın varlıgı bıle yetıyır...
ınte gıremedıgım anlarda bıle burada sız cerkez mılletının guzel yureklerı canları hep aklımdasınız....

kocaman sevgıler hepınıze...

sahı haftada bır gun bellı bır saat belırleyıp ... ve hep bırden bu topıkde bulussak ....nasıl olur yada sohbet odasında ...kı hıc gırmedım oraya...
hadı haydeccıgım sen ayarlasan bunu...
daha bırlık olmazmıyız...dahada kaynasmazmıyız....
ne dersınız....
bır gun ...
bır saat ...
ruhlar alemınde bulusan yureklerde ...bırde burada...o anda ...hep beraber ... bulussa ??????????????

canım kalp kalbe karşıymış gerçekten hep merak ediyorum nereye kayboldu diye seni... ben geceleri sohbete giriyorum beklerim... burayada anca geceleri yazabiliyorum gündüz pek vaktim olmuyor.. sevgilerimle ...Şeniz kışın daha sık burdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…