Çerkez'lerin buluşma noktası...

kızlar ben geldim.adapazarındayım haydeçteyim.yegenime geçmiş olsuna geldim.yaramazın popişinden yara eksik olmazmış.ha benim yegen öle işte.kaykaydan düşmüz benim yaramaz yegenim.diz kapagını kırmış alçıya almışlar..herkese iyi akşamlar.öpt

of of of nasıl becermiş kırabilmeyi yaa ah bu çocuklar çok çok geçmiş olsun bacım tez zamanda iyileşir inşallah.haydeç ablam bidahaki msjnda çok iyiyim demeni beklicem kendine iyi bak neolur sana daha çoook ihtiyacımız var.bu arada rüzgarda fazla kalıp üşütmeeeee kıskandım şimdi bak...abla kardeş nede kaynatıyosunuzdur şimdi dimiiii:jeyyar:

sağol canım kardeşim benim.... bu ara keyfim yerinde çok iyiyim... rabbim herkesi iyi etsin inşallah... tabi kıskanırsın gel canım ben senin ablan değilmiyim ....Şeniz

mesajların kapalı açsana

Son düzenleme:

günaydın canım.dogum günümüzü beraber kutlayacaz .benimde 7 nisan....senin anacugun bir gün daha bekleseydi, dogum için aynı gün olacaktı dogum tarihimiz....-tatlicadiarzu-

canım benım çok teşekkur ederım evı taşıdım yerleştırdım bıde tatıl yaptım geldım yanı

çok ıyıyım sen nasılsın bakalım kaydirigubbakcemile5
yaa bu arada canım yegenıme buyuk geçmış olsun dıyorum ..offf okurken bıle içim acıyor yaa
kendınıze ıyı bakın çerkes guzellerı kaydirigubbakcemile3

aman sevindim iyi olduguna abloşum.nasıl ramazanla aran.....ben sigarasızlıktan kafayı sıyıracam.bide susuzluk .buralar sıcak ALLAH bilir oralar daha sıcaktır..-tatlicadiarzu-
kocaman öpüldünüz.

kızlar slm nasılsınız hayırlı Ramazanlarınız olsun Rabbim tekrarını nasip etsin tüm dualarınız kabul olsun canlarım

sagolasın seninde ramazanın mübarek olsun.ALLAH iftar sofralarımızın bereketini artırsın kimsecikler aç kalmasın...sevgilerimle

Düzce'nin arapçiftliği köyünde ki Kafkas kültür derneğinde Abhazya ve Güney Osetya'nın bağımsızlık kutlamaları yapılmış...
Düzce'li çerkesleeeerrrr gittiniz mi kutlamaya :uhm: giden varsa;nasıl geçtiii:uhm:

iyiyim ablacım ramazanla uğraşıyoruz işte, tatilinide yaptın iyi gelmiştir yorgunluğun üzerine tabii.

aman sevindim iyi olduguna abloşum.nasıl ramazanla aran.....ben sigarasızlıktan kafayı sıyıracam.bide susuzluk .buralar sıcak ALLAH bilir oralar daha sıcaktır..-tatlicadiarzu-
kocaman öpüldünüz.

sagol ablası .... ramazanla aram ıyıde senınde dedıgın gıbı sıgarasızlık olmasa bıde ılk gun çok sıcaktı çok susadık..... şımdı ıyı ama
bende senı çok öpuyorum :1hug:

iyiyim ablacım ramazanla uğraşıyoruz işte, tatilinide yaptın iyi gelmiştir yorgunluğun üzerine tabii.

çok ıyı geldı ablacıgım hayırlı RAMAZANLAR dılıyorum sızlere
şahbey58 nerelerdesın canım sen kayboldun gıttın yaa hayırlı RAMAZANLAR canım sanadakaydirigubbakcemile5

slm bende kayseri uzunyayla çerkeziyim,kabardeyim,ankarada yaşıyorum uzun zamandır u sitenin üyesiydim ama bu bölümü yeni buldum sevgili denef sayesinde...iykide buldum,cümleten hayırlı ramazanlar.sevgiler...

feded ve ayzan arkadaşlarım hoşgeldiniz sizleride aramızda görmek çok güzel sizlerede hayırlı ramazanlar.ayzan pekte uzak sayılmayız bende göksunluyum canım çok güzel yengelerimiz var uzun yayladan.

Selam Herkezin Ramazanı Şerifinizi Kutlarım.Bende Çerkezim Tanışalımmı??

tanışalım canım hoşgeldin..ce deyip kaçmak yok bak..sengözlerimebaksanab

slm bende kayseri uzunyayla çerkeziyim,kabardeyim,ankarada yaşıyorum uzun zamandır u sitenin üyesiydim ama bu bölümü yeni buldum sevgili denef sayesinde...iykide buldum,cümleten hayırlı ramazanlar.sevgiler...

canım sende hoşgeldin... artık burayı ihmal etmezsiniz....kaydirigubbakcemile5

Selam Herkezin Ramazanı Şerifinizi Kutlarım.Bende Çerkezim Tanışalımmı??

hoş geldiniz kızlar.sizleri burada görmekten çok mutluyuz...umarım bizleri bu topikte yalnız bırakmazsınız.sevgilerimle..a.s.a.s.a.s.

evet yapıldı ama .ben adapazarından geldigimde.15 dakika sonra bitti.göremedim yani...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…